Trafic scazut Xlovecam

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Suzzy » 27 Iun 2014, 12:43

Mai are cineva probleme? De 2 luni este asa si desi am schimbat programul des, nu vrea sa isi revina. Numai imi intra membrii cu bani deloc. Am schimbat poze, haine, pozitie, am si decorat altfel in camera etc....si degeaba, nu merge cu nimic.
Voua cum va merge ca la mine este mort si ziua si noaptea :(
Suzzy

Mesajde Versace » 27 Iun 2014, 14:07

Suzzy scrie:Numai imi intra membrii cu bani deloc.

Traficul nu este intotdeauna constant, dar acesta nu este punctul principal. Pe langa acest aspect, este extrem de important sa convertesti. Respectiv acei visitori/guesti care intra in free chat pot fi viitorii tai "membri cu bani". Chiar si pe cei care ii vezi cu bani, si aceia au fost candva visitori/guesti.
Din cauza ca marea majoritate a modelelor ii vaneaza pe acesti membri cu bani, multi membri se plimba pe siteuri nelogati, iar cand gasesc modelul cu care ei considera ca merita sa isi cheltuie banii, se logheaza.
Versace
User Activ
User Activ

Mesajde Suzzy » 28 Iun 2014, 05:49

Am inteles ce vrei sa spui dar intrebam pentru ca as vrea sa stiu daca este de la mine sau o problema generala. Stau cu cativa membrii fara bani si cand intra cei cu bani, nu vin la pvt sau vor nude si asa mai departe. Mai are cineva probleme cu traficul?
Suzzy

Mesajde isti » 30 Iun 2014, 23:00

Nu stiu cum sta treaba pe xlove... insa pe jasmin este foarte nasol (cel putin pentru mine, nu stiu cum le merge altor fete). Nu duc lipsa de membri problema e ca nu crediteaza.Cred ca se uita la campionatul de fotbal si au si jasminul deschis... altfel nu-mi explic...
isti

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj