Tot mai multe tinere aleg video-chatul

Colectie de stiri despre activitatatea de video chat adult si non-adult din mass-media interna. Nu copiati articolele integral, maxim 20% din textul articolului plus link catre sursa.

Mesajde SAD^^EYES » 27 Oct 2013, 07:53

Romancele sunt la putere! De asta sunt siguri chiar si americanii care ne-o dau exemplu pe Ana, o romanca fara inhibitii si foarte cunoscuta pe site-urile de videochat din intreaga lume. Fata ii stoarce pe americani de bani si aduna lejer 12.000 de euro pe an, cu doar cateva ore de munca pe zi.

"Americanii platesc mult mai usor si mai bine pentru astfel de activitate decat europenii. Nu stiu de ce, ei cred ca au nevoie mai mult de companie si de asta apeleaza la aceste servicii", spune Ana.

Ana e doar una dintre zecile de romance cunoscute in strainatate pentru priceperea la videochat. La fel e si Ema, o veterana in domeniu. De 8 ani ofera placeri virtuale si nu si-ar schimba meseria pentru nimic in lume. Pe langa bani, tanara e incantata ca aduna si o multime de fani.

"O prietena m-a recomandat, am venit la studio, am dat interviu si mi-a spus ca se castiga bani frumosi", a spus Ema.

Sursa: http://a1.ro/news/social/castiga-mii-de ... serie.html
SAD^^EYES
Site Admin
Site Admin

Înapoi la Stiri interne despre video chat

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj