Topul xlove

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde andrea30 » 13 Feb 2016, 06:06

buna tuturor,ma poate lamuri si pe mine careva..cum sta treaba cu topul acela din xlove??
fereasca Dumnezeu..ce-mi vad ochii acolo...toata lumea alearga pentru bonusuri si arata totul la free... :evil: OAMENI BUNI CE SE INTAMPLA..DIN CATE STIU EU PE FREE ESTE INTERZIS....
MULTUMESC FRUMOS..SI IMI CER SCUZE DACA AM DERANJAT CU POSTUL MEU!! :shock:
andrea30

Mesajde unmodel » 13 Feb 2016, 15:50

Buna,

Sincer cred ca se urmareste sa se ajunga ca si pe chaturbate sau mfc : plateste unul si vad toti.
Daca te uiti sa vezi ce ascensiune are chaturbate in ultima vreme nu e de mirare. Nici eu nu sunt de acord cu ceea ce se intampla pe xlove deoarece era al doilea site al meu ca preferinta si de la 1 Dec 2015 de cand au inceput cu bonusurile mi-a scazut enorm traficul si implicit veniturile :( .

O zi placuta si spor la $$$
unmodel

Mesajde Shadow » 13 Feb 2016, 20:44

buna seara ... recunosc ca si eu sunt data peste cap de tot ce se intampla pe xlove acum . tocmai de aceea am vorbit cu cei de la site si i-am intrebat unde vor sa ajunga fiindca ceea ce se intampla acum se bate cap in cap cu ce apare in model account la rules text .raspunsul lor a fost ca vor sa ajunga un site asemanator cu mfc ...iar ca reguli in ceea ce priveste concursul vietii un model poate sa faca ce i se cere de catre un memebru pentru bonus in free chat mai putin masturbating and using toys . reguli pe care le-am vazut de f f f multe ori incalcate atat timp cat nu apar regulile scrise pentru concurs undeva pe site .
ca si site este normal sa ii bucure noul stil ca ei dau zilnic premii in valoare de 450 euro daca nu ma insel insa incaseaza muuult mai multe ...Asta se intampla din pacate ...Este normal ca unele fete sa se bucure .. altele nu ...ma refer la cele ce nu agreaza stilul MFC ....Insa nu putem face nimic .

o zi placuta
Shadow

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj