Topless Happy Hour xlovecam

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde crazyone » 11 Mar 2013, 21:30

Topless Happy Hour
Tous les Mardi, Mercredi, Jeudi, Vendredi, Samedi, Dimanche entre 22:00 GMT+1 et 00:00 GMT+1
Nous vous invitons à participer aux TOPLESS HAPPY HOUR, qui aura TOUS LES SOIRS de 22h à 00H (heure de Paris).

Ce parere aveti?:(
crazyone

Mesajde IsaGlamChat » 12 Mar 2013, 08:07

crazyone scrie:Topless Happy Hour
Tous les Mardi, Mercredi, Jeudi, Vendredi, Samedi, Dimanche entre 22:00 GMT+1 et 00:00 GMT+1
Nous vous invitons à participer aux TOPLESS HAPPY HOUR, qui aura TOUS LES SOIRS de 22h à 00H (heure de Paris).

Ce parere aveti?:(

Sunt de parere ca in cele 2 ore de tits for free xlove vor avea trafic maxim si mai sunt de parere ca oricum nu conteaza daca ne convine sau nu,probabil ca lunea de topless a dat ceva roade si s-au gandit la mai mult avand in vedere ca pt europa sunt ore de trafic maxim.:wink: Pe alte sites este happy hour non stop:)))))
IsaGlamChat
VETERAN
VETERAN

Mesajde angeline » 12 Mar 2013, 20:50

Sa speram ca e doar un test sa vada cum ar merge ,mie personal mi se pare o prostie .Macar daca s-ar respecta de catre modele ideea de topless ,dar foarte multe am vazut ca stau naked total cand e topless si ptr un euro bonus ,craceala maxima .Pacat!
Daca si-ar spune mai multe modele parerea legata de acest happy hour ,pentru ca din cate am inteles site ul tine cont de parerile studiourile si a modelelor ,probabil ca si-ar da seama ca pentru multe din fetele care lucreaza si care chiar pun accent pe acest site acest happy hour nu e ok ! E ok probabil pentru alea care lucreaza in acelasi timp pe mfc ori alt site de genul unde poti sta naked cand vrei si xlove ul e tinut in bara! Pacat ca nu se aduc imbunatatiri pe site care sa incurajeze modelele sa faca bani ,sa fie o concurenta mai mare intre modele , gen contest-uri .Prin happy hour asta se incurajeaza facutul banilor pe tate goale moca ,flashuri si nu pe atitudinea modelului ,pe cat de mult timp petrece pe site ,pe activitatea pe care o are modelul.
Eu din cate stiu , e posibil sa ma insel ,happy hour pe alte site uri inseamna pret mai mic intr-un interval de ore si nu happy hour tits out pussy out ca sa fim toti happy :lol:
angeline
User Junior+
User Junior+

Mesajde JustModel » 12 Mar 2013, 21:09

nu lucrez siara, ma doare in cot de happy hour a lor)
JustModel
User Activ
User Activ

Mesajde trompi » 12 Mar 2013, 23:43

Mda....incepe sa ma tin cu mainile de par:)))Deci nu inteleg stupiditatea de a puen acest happy hour exact in orele de trafic, cand oricum sunt foarte multi clienti....pune-l tata la 5 dimineatza cand e putina lume da nu la orele de varf ca sa strici piatza sa apara fufele sa-si fluture podoabele....Sincer NU MAI AM CUVINTE.... :roll:Colac peste pupaza, mai sunt afisate si in primele locuri ca deh....e mai importanta fata dezbracata care isi rupe putza pt doua loveuri prapadite....
trompi
VETERAN
VETERAN

Mesajde crazyone » 13 Mar 2013, 00:23

trompi scrie:Mda....incepe sa ma tin cu mainile de par:)))Deci nu inteleg stupiditatea de a puen acest happy hour exact in orele de trafic, cand oricum sunt foarte multi clienti....pune-l tata la 5 dimineatza cand e putina lume da nu la orele de varf ca sa strici piatza sa apara fufele sa-si fluture podoabele....Sincer NU MAI AM CUVINTE.... :roll:Colac peste pupaza, mai sunt afisate si in primele locuri ca deh....e mai importanta fata dezbracata care isi rupe putza pt doua loveuri prapadite....

deci de cand a inceput toplesu nu am mai facut 1 cent...mi s pare o porcarie ei stau la miloageala ,pt mine astea 2 ore sunt moarte sper sa le scoataa:(((
crazyone

Mesajde WinXPfather » 13 Mar 2013, 09:52

Privind doar din viziunea modelului pare sa aveti dreptate, dar privind din partea celor care vad intregul are logica. Sunt multi guesti adusi pe site care nu sunt convertiti tocmai din cauza unei atitudini mai putin "prietenoase". Poate unele modele ar putea avea de pierdut daca nu se adapteaza dar per general cred ca se va castiga. Asta e mersul oricat ne-ar conveni sau nu....daca ne plangem oricum nu schimbam lucrurile. Decat lamentare mai bine adaptare.
WinXPfather
VETERAN
VETERAN

Mesajde fetish » 13 Mar 2013, 12:21

eu aici tind sa fiu de acord cu Win , daca nu ne adaptam asta e , alt job , si asa sunt f multe modele noi every day da fff putin raman pe termen lung

acum e evident ca site ul e interesta direct de ce si cum castiga ei au de castigat cu atat ami mult cu cat asta e trendul si daca ai un show bun eu zic ca intra si cu topless si fara topless ;cine mai tine minte peekshowsul unde aveai voie sa stai nu topless ci nud in free chat si totusi se faceau bani

eu zic ca tine si de managemntul site ului , ca sa fim seriosi ca nu cred ca e vre -un custumer care intra in pvt fix sa vada un pussy gol sau o pereche de tate , el intra ori pt un show light care include si manipularea lui de catre model ori pt un show hardcore , deci memebrii vor cumpara inca pvt , daca vom stii noi sa le vindem

eu alta problema am , va rog multe ,fetele care sunteti aici si cititi si si munciti pe xlove va rog mult de tot nu mai promiteti ca aveti de toate cele gen 7 mii de perechi de pantofi , 200 de fuste , 30 de latex uri , 7 perechi de cizme overknees sau sub knees , va rog mult de tot insist nu mai promiteti ca le aveti daca nu le aveti ca fac io scurta la mana sa le arat francezilor nebuni ca eu chiar le am

atata doleanta am si eu , va rog mult
fetish
VETERAN
VETERAN

Mesajde crazyone » 13 Mar 2013, 20:16

fetish scrie:eu aici tind sa fiu de acord cu Win , daca nu ne adaptam asta e , alt job , si asa sunt f multe modele noi every day da fff putin raman pe termen lung

acum e evident ca site ul e interesta direct de ce si cum castiga ei au de castigat cu atat ami mult cu cat asta e trendul si daca ai un show bun eu zic ca intra si cu topless si fara topless ;cine mai tine minte peekshowsul unde aveai voie sa stai nu topless ci nud in free chat si totusi se faceau bani

eu zic ca tine si de managemntul site ului , ca sa fim seriosi ca nu cred ca e vre -un custumer care intra in pvt fix sa vada un pussy gol sau o pereche de tate , el intra ori pt un show light care include si manipularea lui de catre model ori pt un show hardcore , deci memebrii vor cumpara inca pvt , daca vom stii noi sa le vindem

eu alta problema am , va rog multe ,fetele care sunteti aici si cititi si si munciti pe xlove va rog mult de tot nu mai promiteti ca aveti de toate cele gen 7 mii de perechi de pantofi , 200 de fuste , 30 de latex uri , 7 perechi de cizme overknees sau sub knees , va rog mult de tot insist nu mai promiteti ca le aveti daca nu le aveti ca fac io scurta la mana sa le arat francezilor nebuni ca eu chiar le am

atata doleanta am si eu , va rog mult

si eu am aceasi problema..:)))
crazyone

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj