TheEuropeanSummit.com 2015 - Prague

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Jobs4Adults » 22 Sep 2015, 10:53

Salut.

Ați ajuns la Praga? Cine vine la evenimentul Cool Mobile de la 13:00? Poate organizam o ieșire la un pub pe aici cu cât mai mulți dintre romanii veniți la Tes, am auzit ca cehii au cele mai tari beri din lume! ;)

Cei care doriți sa ne cunoaștem și personal, facebookul meu e www.facebook.com/luca.aleodor, pentru cei care (inca) nu știți cum arat.

Va doresc un summit cât mai plăcut și mai profitabil!

Let the party begiiiinnn!!!
Jobs4Adults
User Junior
User Junior

Mesajde Jobs4Adults » 28 Sep 2015, 18:17

Vad ca participantii la TES nu prea se inghesuiesc la postat pe forum, nici in timpul sumitului, nici dupa...probabil majoritatea incearca sa isi revina din zilele intense petrecute, ori sa recupereze munca ramasa nefacuta datorita evenimentului.

TES/2015/Praga a fost superb, 1100 de participanti daca nu ma insel, multe fete noi, inclusiv am avut ocazia sa cunosc si romani pe care nu ii stiam (studiouri, modele, afiliati ori reprezentanti ai siturilor). La fel Ynot Awards cred ca a fost o petrecere super reusita! Romanii care nu ati venit, eu zic ca nu stiti ce ati pierdut! :)

Ma bucur ca m-am reintalnit cu unii dintre cei cu care deja ne cunoastem de ceva vreme, ne-am cunoscut mai bine, am petrecut mai intens...inclusiv mi-a facut placere sa cunosc si lume noua.

Va multumesc tuturor celor care ati fost la panelul sustinut impreuna cu Ron Lee de la Adult Webcam Conference & Awards si mai ales la seminarul meu, ma bucur ca nu putini dintre voi l-ati considerat interesant sau chiar foarte interesant, in conditiile in care aprecieri pozitive au venit si din partea modelelor din alte tari, afiliatilor ori chiar unor reprezentanti ai siturilor care au fost de fatza. In plus, ne-am si distrat, prezentarea fiind cat se poate de interactiva. Data viitoare, incerc sa folosesc si un proiector sa ne uitam si la niste poze care vor sprijini mult prezentarea verbala.

Ne (re)vedem la Barcelona, la Tes si LCA! ;)
Jobs4Adults
User Junior
User Junior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj