Căutarea a găsit 5 rezultate

Return

de Webmaster_Studios
15 Iul 2020, 16:48
Jump to forum
Jump to topic

Re: Nu se mai pot face plati in EURO catre Paxum?

Nu stiu cat de normal este daca tinem cont si de raspunsul celor de la Paxum. Am lasat mai jos ultima conversatie intre mine si Paxum: Buna ziua, Imi puteti spune daca in acet moment mai pot incasa plati in EURO de la AWEmpire, si asta tinand cont de faptul ca am acel mesaj afisat pentru contul de E...
de Webmaster_Studios
19 Iul 2020, 11:03
Jump to forum
Jump to topic

Re: Nu se mai pot face plati in EURO catre Paxum?

Nimeni nu stie acum ce este de facut, pentru ca niciun serviciu sau partener nu este foarte clar in exprimare. Si cum am mai spus, nu cunosc si observ ca nici voi nu cunoasteti procedura de transfer aplicata de LJ/AWEmpire atunci cand vine vorba de Paxum. Mai exact, nu stim niciunul din noi daca ace...
de Webmaster_Studios
18 Iul 2020, 19:59
Jump to forum
Jump to topic

Re: Nu se mai pot face plati in EURO catre Paxum?

Webmaster_Studios, va multumim pentru informatie. Pentru putin :) Normal, frumos si civilizat din partea Paxum era sa ne lase un mesaj clar in mesageria interna a Paxum sau chiar un email ( astfel modelele ar fi stiut ca e timpul sa-si schimbe modalitatea de plata inainte de incheierea perioadei .....
de Webmaster_Studios
20 Iul 2020, 19:44
Jump to forum
Jump to topic

Re: Nu se mai pot face plati in EURO catre Paxum?

crazyareola, daca ai fi citit cu adevarat ce am scris, ai fi vazut si ce argumente am adus pentru lipsa lui Paxum de comunicare, si astfel ai fi stiut foarte clar motivul legitim pentru care am deschis acest topic. Chiar daca nu mi-a intrat nicio plata pe Paxum, eu unul nu m-am simtit nici inainte, ...
de Webmaster_Studios
30 Iul 2020, 23:59
Jump to forum
Jump to topic

Re: Nu se mai pot face plati in EURO catre Paxum?

:sunny: Buna dimineata. Pana la urma s-a rezolvat pentru dvs. sau nu? Ca veste noua, eu am primit o notificare la data de 26 iulie : " Multumim pentru timpul acordat. Dorim sa va informam ca acum va puteti alimenta contul prin detaliile bancare amanuntite in Plati >> Instrucțiuni...