Căutarea a găsit 4 rezultate

Return

de Whitney
11 Apr 2018, 12:31
Jump to forum
Jump to topic

Re: S-a INCHIS First Choice?!

Cata rautate. Daca e sa fim rai, pai hai sa fim. Te dai mare cunoscator de limba engleza dar nu stii sa vorbesti romaneste. Invata-ti propria limba inainte sa te iei de altii aiurea. No comment e si el pe forum din 2016 are 5 postari si se da mare ca el a tras cu carca in videochat si ca de ce ii c...
de Whitney
11 Apr 2018, 12:08
Jump to forum
Jump to topic

Re: S-a INCHIS First Choice?!

Daca s-a inchis firstchoice si trec pe paxum , stie cineva in cat timp vine cardul de la paxum ?Pana cand vine cardul de la paxum pot sa scot banii din paxum pe cardul de la ING? Astia de la paxum imi cer proof of address si am trimis buletinul scanat si extrasul de cont de la ing in format pdf , o...
de Whitney
13 Apr 2018, 22:32
Jump to forum
Jump to topic

Re: Prezentare Utilizatori – IMPORTANT!!!

Hai ca acu am vazut ca incepem sa ne imprietenim si sa ne prezentam deci sa ma prezint si eu. Ma numesc Roxana , am 35 de ani ,un copil de 5 ani pe care il cresc singura cu toate ca nu e copil din flori.Sunt pe forum de prin 2006 si pe vremea aia intram pt ca habar nu aveam ce inseamna vchat dar eu ...
de Whitney
25 Apr 2018, 19:14
Jump to forum
Jump to topic

Re: Prezentare Utilizatori – IMPORTANT!!!

Buna! Numele meu este Andreea! Sunt noua in acest domeniu si am gasit acest forum. Practic de aproximativ o luna vc, insa simt ca nu imi merge deloc, nu imi gasesc motivatia, sau nu stiu care e problema. Pe site am gasit foarte multe discutii interesante ce m-ar putea ajuta. Va multumesc! Buna , am...