Căutarea a găsit 5 rezultate

Return

de googlefun
03 Noi 2016, 12:45
Jump to forum
Jump to topic

Re: Cum procedati cu modelele noi? Nu mai stiu ce sa fac!

Salutare al1na@ Daca la glume / sarcasm nu reactionezi pozitiv (ba chiar par ca de deranjeaza grav ) , trebuie sa schimbam noi metoda de abordare , si sa cautam sa explicam altfel - mai ales ca - si SAD^^EYES ne-a atras atentia ... Avand in minte intrebarea adresata tie : .. Ce fel de feedback a ven...
de googlefun
28 Aug 2017, 20:44
Jump to forum
Jump to topic

Re: Poveste - Cum m-am apucat eu de chat!

Gwen staphanie! Am vrut sa zic. . Daca dai o bere , 5000 euro plus taxe si locul doi pe pagina 1 , mut topicul la tine pe topic. Xoxoxoxo. Howdy ! Chiar ma miram de unde pana unde a aparut o "natasha" in zona .... By the way - era sa-mi stea inima cand am citit postarile mentionate . Abia...
de googlefun
25 Aug 2017, 21:36
Jump to forum
Jump to topic

Re: Poveste - Cum m-am apucat eu de chat!

Hai fetelor, injurati-ma , spuneti ceva, orice! Mai vreti? :mrgreen: ? Tristo, nu-ti face probleme de audienta ( vad ca ai peste 400 de vizualizari din 21 august , ceea ce e ok ) - tu doar scrie - o poti face si in cadrul concursului Streamate http://www.adultvideochat.ro/forum/concurs-adultvideoch...
de googlefun
02 Noi 2016, 22:57
Jump to forum
Jump to topic

Re: Cum procedati cu modelele noi? Nu mai stiu ce sa fac!

jur ca am inceput s-o visez noapte a cand dorm... :)))) o visez ca o dau afara de aici si o si bat :)))) Cat am mai ras cu eldiablo@ (imaginar , adica sper sa fi ras si el in celasi timp ) , al1na !!! :D :D :D Dane-o noua (Doamne ! ) doar 2 zile , sa vorbim cu ea pe ... limbuta ei !!! Cred ca o sa ...
de googlefun
08 Iun 2014, 09:04
Jump to forum
Jump to topic

Re: Intrebari in legatura cu infiintare studio

In primul rand buna seara ! Am in plan sa deschid un "studio" (daca se poate numi asa ) de videochat. Am o suma de bani , din care mi`as putea permite sa inchiriez un apartament cu 4 camere , in care sa aranjez 3 posturi de lucru (Iasi). Pana aici e totul simplu , vreau sa fie "legal...