Căutarea a găsit 7 rezultate

Return

de Infinity
30 Oct 2005, 20:48
Jump to forum
Jump to topic

RE

Scenariu aleator: Intra un roman oarecare pe LiveJasmin.com si isi alege un model care i se pare lui mai atragator. Fata este imbracata destul de sumar, sta intr-o pozitie imbietoare, refuza din start sa vorbeasca cu omul nostru - pentru ca este roman - si in permanenta ii ademenesti in private pe ...
de SAD^^EYES
03 Iul 2019, 05:08
Jump to forum
Jump to topic

Webcams 4k şi captura 4k - 2019-2024!!!

Salut,

Vom folosi acest topic pentru a lista dispozitive capabile de imagine 4k fie webcams sau placi de captura pentru camere video!!!

Toate cele bune, Ionuţ ;)
de SAD^^EYES
22 Mai 2024, 20:27
Jump to forum
Jump to topic

Re: Webcams 4k şi captura 4k - 2019-2024!!!

hey sad eyes thank you for the topic singurul motiv pt care am stiu ce camera e ok a fost de la tine cu toate cam un pic probleme cu camera momentan nu stiu de ce am o linie de pixeli pe jumatate , pana acum vro saptamana a mers ca pe roate acum nu stiu exact ce sa intamplat camera este logitech br...
de medeea25
22 Mai 2024, 19:10
Jump to forum
Jump to topic

Re: best toys

Buna de cel mai mare ajutor sunt cele de la lovense since they are activated by tips dar iti mai poti lua squirting dildo sau un dildo normal pe langa si butt plugs ... succes!
de medeea25
22 Mai 2024, 19:03
Jump to forum
Jump to topic

Re: Despre Stripchat

traffic-ul a scazut intradevar nu se merita sa il ti ca si site de baza , ca si umputura la ate site-uri inca se mai merita inainte era mult mai ok ca si site dar incasarile au scazut dramatic pe el
de SAD^^EYES
13 Aug 2021, 19:14
Jump to forum
Jump to topic

Re: Recomandare camera pentru videochat

Logitech Brio 4k stream edition ti se pare prea scumpa?
de evaeva1
27 Mai 2024, 06:41
Jump to forum
Jump to topic

Re: streamate traffic

Hello everyone! Ive been on SM since 2018 and ive been doing pretty decent over there. But since more than an year my earnings went down the hill. In the past i was streaming around 30h/ week, and averaging around 60$-80$/hour. I was charging 5.99 and 6.99 excl. I am fron EstEurope and I know that I...