Căutarea a găsit 7 rezultate

Return

de LuckyGirl
30 Oct 2023, 23:41
Jump to forum
Jump to topic

Re: Informatii despre Stripchat

Buna! sunt cam model de 8 ani, am lucrat pe un singur site care din pacate acum nu prea mai merge. Am citit multe pareri buna despre Stripchat, se merita sa mi fac cont si sa incep sa lucrez acolo? Daca sunt fete care lucreaza acolo, cum va merge? Stiu ca acum mai peste tot sunt castiguri mai scazu...
de LuckyGirl
16 Ian 2024, 06:48
Jump to forum
Jump to topic

Re: Lovense

Inca mai este valabila acea practica cu el activat pe Stripchat si fake pe Chaturbate? Sau acum trebuie pentru fiecare site cate unul? Multumesc Nu e nevoie, acum se conecteaza o singura jucarie, la toate site-urile. Exista si softuri speciale, cel al lui Lovense (stream master) sau Shine browser, ...
de LuckyGirl
18 Feb 2024, 18:24
Jump to forum
Jump to topic

Re: Probleme Paxum??!

Am avut si eu aceeasi problema de pe Paxum Business. Am rezolvat-o cu un telefon la support, am prins in limba romana si tipa mi-a explicat ca, de cateva luni, au probleme cu procesatorul de plata in lei. Unii utilizatori au ghinionul sa li se intoarca banii inapoi in Paxum, in timp ce altii trimit ...
de LuckyGirl
10 Oct 2023, 00:15
Jump to forum
Jump to topic

Re: Prezentare Utilizatori – IMPORTANT!!!

Buna, sunt V si sunt model independent de... vreo 10 ani. Alternez perioadele cu munca multa, cu cele unde o iau mai lejer. Recent, am trecut prin niste schimbari, iar un ultimele luni m-am luptat, cu niste stari pe care nu le-am experimentat pana la varsta asta: anxietate, depresie, momentul ala in...
de LuckyGirl
06 Mar 2024, 06:56
Jump to forum
Jump to topic

Re: raiffeisen imi cere Documente Justificative

Buna seara . referitor la banci ..srl si paxum ... are ideea cineva cu ce data se elibereaza factura de la srl catre un site. ? in situatia in care bani de la site intra in paxum si se acolo se trimit in contul bancar al societatii . 2 contabili mi au spus 2 lucruri diferite . unula ca se elibereaz...
de LuckyGirl
23 Mar 2024, 18:40
Jump to forum
Jump to topic

Re: Legalitate videochat prin SRL sau PFA

E bine ca nu ai sot ca sigur era gelos. Eu nu as fi ca e in interes familial. Dar daca e adevarat ca te futi cu ANAF-ul, in cazul in care exista aceasta sansa, orice ar insemna asta, supene-ne si noua, are pula mare? Cred ca e de interes sa stim cand ne penetreaza cam cu cati inchi o face, daca ne ...
de LuckyGirl
25 Apr 2024, 14:06
Jump to forum
Jump to topic

Re: Streamate traffic

Nici eu nu lucrez pe SM, dar situatia e la fel peste tot. La mine e si mai naspa, ca am inceput cu conturi noi in Ianuarie. Mi-a mers foarte bine si chiar aveam sperante ca ma ridic, am bagat si multe ore, totul era super... Ei bine, s-a schimbat situatia in ultimele 2 luni, a picat tot si recunosc ...