Căutarea a găsit 4 rezultate

Return

de anabeauty37
01 Mar 2022, 13:08
Jump to forum
Jump to topic

Re: Model independent decisa sa intre in legalitate 2021

LinaV scrie: 28 Feb 2022, 19:33 Buna, doresc si eu sa intru in legalitate, imi poti da nr contabilei tale in privat? anabeauty37. Multumesc anticipat
da-mi mesaj privat te rog, pentru detalii si contact .
de Mery24
12 Iun 2022, 14:24
Jump to forum
Jump to topic

Re: Pot transfera bani din Paxum pe Wise?

:writing_hand: Da, se poate. Pe Wise, Revolut, Monese sau card românesc. De Revolut și Monese știu că nu acceptă tranzacții cu bani din adult, și atunci este recomandat să transferi sume micuțe care să nu bată la ochi, că după îți cer dovadă cu proveniența banilor și riști blocarea contului, respect...
de WinXPfather
28 Noi 2023, 22:00
Jump to forum
Jump to topic

Re: Va rog ajutor cu transfer bani!

Mi-am facut cont la Yoursafe(fostul Bitsafe) si am comandat card la ei. Doar ca fac exact ca cei de la Paxum.Au de gand sa imi trimita cardul in cateva saptamani ca sa ma forteze sa transfer prin metode cu plata.De transferat daca transfer pe carduri romanesti va trebui sa declar banii si nu as vre...
de Memsy
30 Noi 2023, 11:55
Jump to forum
Jump to topic

Re: Taxe. TIN code. Jasmin

pfa am inteles ca e pagubos si nerentabil toate fetele care aveau pfa au renuntat au trecut la srl , o fata din forum nu pot da eu nume, a avut pfa ani de zile, nu stiu ce incurcaturi a avut ., acum are de dat 25000 euro la stat .. Eu m-am referit ca se poate declara prin declaratia unica 212 in ca...