Căutarea a găsit 4 rezultate

Return

de anabeauty37
30 Sep 2021, 19:21
Jump to forum
Jump to topic

Re: Creare cont nou Chaturbate

cu drag! eu nu pot lucra pe premium pt ca nu as face aceleasi incasari ca pe cele cu free,nu atat de repede, plus siturile premium platesc intre 20 si 35% modelelor , pe cand stripchat si cb dau 50-60% . din toate siturile freemium, stripchat merge perfect cu chaturbate, sunt f seriosi cu plata, in ...
de anabeauty37
30 Sep 2021, 18:36
Jump to forum
Jump to topic

Re: Creare cont nou Chaturbate

Eu am creat celelate conturi din alte motive , nu intru pe ele decat rar cand am un pvt mai secret, in rest tin contul principal la care am muncit mult sa il am cont de prima pagina ..In schimb pot sa iti spun ca de un an mi-am facut si cont pe stripchat, sa il tin paralel cu cb, si acolo primele 7 ...
de anabeauty37
30 Sep 2021, 17:48
Jump to forum
Jump to topic

Re: Creare cont nou Chaturbate

buna! ti am raspuns si pe forum pe amber. Nu trebuie sa iti stergi contul sau risti alte probleme gen cont blocat, in ultimul timp chaturbate blocheaza conturi din orice motiv si nu mai raspunde suport dupa .Fa-ti cont nou, intra pe el si vezi daca ai flag new si daca te ajuta cu ceva . eu am 5 cont...
de anabeauty37
30 Sep 2021, 17:56
Jump to forum
Jump to topic

Re: Creare cont nou Chaturbate

deasemenea, iti spun ca nu vei primi trafic fiind noua, vei primi acel new status si tot tu trebuie sa te agiti sa faci lumea sa intre la tine in camera, de aceia 90% din modele new au tot 30 users pt ca tot de ele tine sa iba usersi in camera .Acel flag are mai multe dezavantaje decat avantaje . vo...