Căutarea a găsit 4 rezultate

Return

de KaylinDream
05 Iul 2019, 15:05
Jump to forum
Jump to topic

Re: Prezentare Utilizatori – IMPORTANT!!!

Hey hey! Eu sunt Kaylin :). Momentan sunt model de videochat la Studio20. Fac videochat de cateva luni si imi place tare mult! Am decis ca sa imi fac cont pe acest site ca sa pot sa invat mult mai multe despre lumea in care lucrez :D
de KaylinDream
26 Iul 2019, 10:39
Jump to forum
Jump to topic

Re: "Trusa"/ lista accesorii model video chat

Hey! Eu as zice sa iti make up profesional si rujuri de diferite culor, ochelari de recuzita, cateva props pentru roleplay ( secretary, teacher, school girl etc), dominatrix costume dupa caz, rochie mulata, masti de cabaret, haine din latex, piele si multe altele :D
Sper ca te ajuta :*
de KaylinDream
12 Noi 2019, 14:20
Jump to forum
Jump to topic

Re: Societate ipocrita si moralista!

Societatea romaneasca se imparte intre oameni religiosi si oameni "fara dumnezeu". Pentru ca noi suntem considerati fara morale si fara dumnezeu nu suntem acceptati de majoritatea populatiei. Educatia sexuala si sexul in sine sunt considerate subiecte taboo, chiar daca este natural si impe...
de KaylinDream
05 Noi 2019, 13:23
Jump to forum
Jump to topic

Re: Ce morții masii are lj

Eu iti recomand sa te calmezi. LJ are o perioada de normalizare. Au fost promotii dupa promotii si normal ca membri si-au cam terminat banii momentan. O data ce se normalizeaza si revin membri cu forte proaspete o sa iti faci inapoi sumele. Doar nu te stresa :)