Căutarea a găsit 4 rezultate

Return

de EsmeeCharm
19 Iul 2019, 11:12
Jump to forum
Jump to topic

Re: Fotografiile pro si cresterea incasarilor!

Sunt de acord ca fotografiile sunt super importante in cresterea incasarilor. Mai ales daca te implici si faci ceva fain, care sa nu fie vechea si rasuflata" fata sta in pat imbracata in lenjerie" Dar cred ca pozele si video-urile sunt bune si pentru a te ajuta pe tine sa iti urmaresti evo...
de EsmeeCharm
22 Iul 2019, 12:05
Jump to forum
Jump to topic

Re: Refuzul - o optiune sau nu?

Buna, Si eu am intampinat astfel de situatii. Initial l-am luat pe Nu in brate, dar apoi mi-am dat seama ca fac asta doar pentru ca nu as sti cum sa reactionez in momentul in care trec peste prejudecati sau ideile pe care le aveam eu inainte despre cerintele astea ale membrilor. Dar mi-am luat inima...
de EsmeeCharm
29 Iul 2019, 11:11
Jump to forum
Jump to topic

Re: Site exclusiv sau multi-site? pro si contra:D

Din punctul meu de vedere Un singur site este de ajuns. Stim cu totii ca pentru a ave succes ca model trebuie sa te implici 100% si este mai usor sa faci asta daca te focusezi pe membrii unui singur site. Eu lucrez pe Jasmin si acum cu toate noutatile introduse de ei e mult mai usor sa castigi bani ...
de EsmeeCharm
05 Aug 2019, 17:20
Jump to forum
Jump to topic

Re: Video chatul si vizitatorii fara bun simt!

Inteleg ca sunt multe modele care chiar sunt afectate de membrii astia "nebuni" care le strica chat-ul, insa pot spune ca pe mine nu m-a deranjat niciodata atat de tare incat sa recurg la ban. Poate e firea mea asa mai nepasatoare, dar de multe ori eu recurg la putin "misto" ca s...