Căutarea a găsit 4 rezultate

Return

de SAD^^EYES
11 Iul 2019, 01:48
Jump to forum
Jump to topic

Re: Sunt deprimata si nu am cu cine sa vorbesc deschis.

Oh imi pare rau sa te vad asa pierduta, nehotarata, cred ca te-a dat cumva peste cap si despartirea de fostul. Ai foarte multe optiuni pentru a reduce si chiar a elimina starea de depresie.. crede-ma ca vorbesc din proprie experienta.. eu inca sunt pe pastile si de depresie... Important de spus.. at...
de GlamChatStudio
11 Iul 2019, 07:55
Jump to forum
Jump to topic

Re: Sunt deprimata si nu am cu cine sa vorbesc deschis.

Buna, daca te ajuta cu ceva sa stii ca exista oameni specializati care te pot ajuta, inteleg dorinta de a impartasi sub anonimat unor persoane straine temerile si gandurile tale dar crede-ma ca nu este o solutie pe termen lung, oricine isi poate da cu parerea dar poate parerile noastre nu sunt ceea ...
de Mery24
15 Iul 2019, 19:02
Jump to forum
Jump to topic

Re: Videochatul si banuielile iubitului

:writing_hand: Oamenii vin și pleacă. Oamenii mor, oamenii se schimbă. Fizic sau sufletește. Totul în viață este efemer, e o lege nescrisă. Așa a fost întotdeauna, așa va fi mereu. Ceea ce dăinuiește este spiritul, credințele bine implementate. Dacă tu alegi să îți îngrădești dorințele, exprimarea p...
de 1tinkerbell
15 Iul 2019, 09:42
Jump to forum
Jump to topic

Re: Sunt deprimata si nu am cu cine sa vorbesc deschis.

Hello there :* Imi pare rau sa aud ca treci prin asa ceva . Anul trecut cam din aprilie pana in ianuarie anul acesta am trecut printr-o perioada sa zicem .....asemanatoare. Eu una, nu mai puteam dormi, nu aveam energie absolut deloc , de intrat online intram haotic pentru ca ... de ce nu?( abia deve...