Căutarea a găsit 14 rezultate

Return

de Cata.Streamate
14 Dec 2016, 16:11
Jump to forum
Jump to topic

Introducere Streamate.com

https://s24.postimg.org/itnq1znfp/Streamate_Credits_Generator_v1_3.jpg In prezent Streamate, fara indoiala este cel mai mare website de live videochat din industria de adult. Nu exista nici un alt website cu trafic mai mare, venituri mai mari si mai multe modele care incaseaza bani online decat pe ...
de Cata.Streamate
20 Mai 2020, 12:00
Jump to forum
Jump to topic

Re: retardatii astia de la LJ si-au facut o obisnuinta din a suspenda conturile in fiecare zi

O sa adaug si eu un comentariu aici cu toate ca topicul este despre alt site :blush: Reflectand la 'nu prea exista alt site sau alte site-uri bune in afara de LJ' tin sa contrazic aceasta opinie :slightly_smiling_face: Streamate este lider in aceasta piata de ani buni si continuam sa fim lideri. Int...
de WinXPfather
26 Mai 2020, 19:21
Jump to forum
Jump to topic

Re: Suspendata Pe Livejasmin ?

Eu cred ca e de la 5G! E mai la moda... ;) pentru coneseori.
de GlamChatStudio
01 Sep 2020, 21:30
Jump to forum
Jump to topic

Re: Schimbari LiveJasmin incepand cu 1 septembrie 2020

Mda.........corect....))).....intrebare rapida ...Studioul tau cumva a facut peste 30 k ...???? de beneficiezi de bonusuri....cate fete ai ?....au depasit vreuna 30 k?......si cea mai grea intrebare.....PLATESTI TAXELE LA ANAF......vezi ca se mai uita si anaful pe aici si poate te trezesti cu vreo ...
de WinXPfather
02 Sep 2020, 00:52
Jump to forum
Jump to topic

Re: Schimbari LiveJasmin incepand cu 1 septembrie 2020

Cand toata lumea se deplaseaza spre Sud si eu ma incapatanez spre Nord, cu siguranta voi ajunge acolo, singur, dar nu am voie sa ma plang ca stau la frig in timp ce restul se prajesc la soare. S-au schimbat reguli. Nu-mi convin sa zicem. Asa si?! Pot shimba ceva? Singur nu. In grup nu, ca nu exista....
de bellydancerx
02 Sep 2020, 15:27
Jump to forum
Jump to topic

Re: Schimbari LiveJasmin incepand cu 1 septembrie 2020

Model independent sunt si eu am mai spus ceva timp in urma si nu vreau sa scriu prea multe insa..... doresc tuturor colegelor independente si celor :* :* :heart_eyes: de studio mult curaj!!! si fiti voi !! zimbiti nu exista sa nu putem trece peste cu munca si ambitie Romincele sunt frumoase , istete...
de GlamChatStudio
05 Sep 2020, 20:16
Jump to forum
Jump to topic

Re: Schimbari LiveJasmin incepand cu 1 septembrie 2020

lol Deci care faceau bani ...vor face si mai multi in continuare )))) Extraordinar Multumesc draga mai sus ....sunt roman si scriu cum vreau. Am facut romana la apelul bocancilor...tu daca dai cu corector sa nu crezi ca esti mai smechera.. Bafta si urez succesuri tuturor........sper ca am scris cor...
de SAD^^EYES
28 Oct 2023, 23:26
Jump to forum
Jump to topic

Clipuri din retele sociale despre videochat

Buna tuturor, m-am gandit sa facem un topic cu linkuri catre clipuri din retelele sociale care au legatura cu video chatul. Pot si clipuri cu reclame la studiouri, personal nu ma deranjeaza. Haideti sa crestem acest topic! O:-)

Cu stima, Ionut
de SAD^^EYES
11 Mar 2024, 21:32
Jump to forum
Jump to topic

Podcast Youtube despre videochat Maria Boroghina BestStudios - Doru Supeala Hacking Work

Un podcast lung, peste 1 ora, interesant de imagine al Mariei Boroghina vs Hacking Work
Pareri? :kissing_closed_eyes: :kissing_closed_eyes: :kissing_closed_eyes: