Căutarea a găsit 4 rezultate

Return

de AdrianLCA
08 Iul 2018, 18:41
Jump to forum
Jump to topic

Live Camp - Primul Eveniment dedicat exclusiv modelelor videochat independente!

Salutare la toti! As dori sa va prezint un eveniment ce pot spune ca este primul de acest fel si in acest format indraznet in domeniul videochat. Scopul principal este sa oferim posbilitatea modelelor videochat independente sa intre in contact cu reprezentanti ale unor site-uri sau servicii dedicate...
de AdrianLCA
08 Iul 2018, 18:48
Jump to forum
Jump to topic

Re: Prezentare Utilizatori – IMPORTANT!!!

Salut Numele meu este Adrian Florin , am 39 de ani din Timisoara. Sunt in domeniul videochat din anul 2003 cand am deschis primul studio videochat. Fondator al conceptului de nisa spy voyeur Live Cams Mansion - www.livecamsmansion.ro sau www.lcmstudio.ro Partener www.hiddencams.com - Spy Cams Voyeur...
de AdrianLCA
15 Iul 2018, 00:29
Jump to forum
Jump to topic

Re: Live Camp - Primul Eveniment dedicat exclusiv modelelor videochat independente!

In primul rand as dori sa multumesc celor care au aplicat deja si au fost aprobati pentru a lua parte la Live Camp, veti fi contactati telefonic pentru a primi mai multe detalii in curand! In al doilea rand as dori sa precizez cateva lucruri importante! 1. Orice aplicatie care nu are nici o legatura...
de AdrianLCA
18 Aug 2018, 12:01
Jump to forum
Jump to topic

Re: Live Camp - Primul Eveniment dedicat exclusiv modelelor videochat independente!

ANUNT IMPORTANT! Datorita faptului ca majoritatea modelelor inregistrate deja sunt din Bucuresti am decis sa acordam o compensare de 40 de euro la biletele de avion pentru transport. Pentru toate modelele care vor pleca din Bucuresti si vor dori sa ia avionul pana la Timisoara, locul de unde vor fi...