Căutarea a găsit 4 rezultate

Return

de SAD^^EYES
16 Iun 2015, 11:41
Jump to forum
Jump to topic

SECRETELE VIDEOCHAT-ULUI. Dezvăluiri din industrie

Tu știi ce este videochatul? Videochatul (sau adult streaming) se referă la „sistemele de transmitere și înregistrare a imaginii, chat înseamnă conversație, deci videochat-ul reprezintă comunicarea dintre două persoane prin intermediului unui calculator (conectat la internet) și al unei camera vide...
de Whitney
11 Apr 2018, 12:08
Jump to forum
Jump to topic

Re: S-a INCHIS First Choice?!

Daca s-a inchis firstchoice si trec pe paxum , stie cineva in cat timp vine cardul de la paxum ?Pana cand vine cardul de la paxum pot sa scot banii din paxum pe cardul de la ING? Astia de la paxum imi cer proof of address si am trimis buletinul scanat si extrasul de cont de la ing in format pdf , o...
de wrongturn2020
08 Iun 2018, 14:42
Jump to forum
Jump to topic

Re: Live Jasmine - Poze reject

Ana nu e adevarat, nu trebuie sa ai poze noi la 2-3 luni, eu ultima sedinta foto am facut-o acum 2 ani si trafic exista. Bine, animez profilul cu selfie-uri, citate etc...dar poze profi nu am. Oricum jasmin e ca un joc de noroc...iti merge sau nu. Mai exista cazuri rare in care lucrezi extrem de mul...
de Mery24
11 Iun 2018, 23:30
Jump to forum
Jump to topic

Re: Live Jasmine - Poze reject

:writing_hand: Mery esti minunata! Mă simt inspirată, Adrian, de asta sunt minunată! Îmi priește! *) :') :') :') Multumesc ca mi-ai facut ziua mai buna si ca am inceput saptamana zambind. E de bine, însamnă. Mă bucur că a fost cu folos. Tre’ să mai facem dintr-astea, atunci! :upside_down: Gata, m-at...