Căutarea a găsit 4 rezultate

Return

de Mery24
22 Iun 2018, 12:34
Jump to forum
Jump to topic

Re: Mai prosti ca suportul Chaturbate eu nu am vazut.

:writing_hand: Lease agreement - în cel mai rău caz (dar nu cred că este așa rău), mergi de mânuță cu ai tăi la notar și faci un contract provizoriu de închiriere a locuinței/a unei camere. Contractul, după ce ai rezolvat cu Chaturbate, se poate rezilia. Dacă ne gândim puțin, mai găsim și altele și ...
de Mery24
22 Iun 2018, 11:38
Jump to forum
Jump to topic

Re: Mai prosti ca suportul Chaturbate eu nu am vazut.

:writing_hand: College Enrollment Papers? Eu nu știu ce școală ai făcut, dar te duci la secretariatul unității de învățământ unde ai absolvit ultimele studii și îi rogi să îți dea o adeverință/o înștiințare care să conțină ceva în genul: Prin prezenta se adeverește că d-na..., născută la data de...,...
de Mery24
17 Feb 2017, 19:50
Jump to forum
Jump to topic

Re: Laptop pt streaming..

Fan Apple sunt..dar cand vine vorba de performanta in ale streamingului :)) Nu mai conteaza brand-ul .. imi doresc sa achizitionez ceva super..dar nu ma pricep :D Atunci ia-ti ceva pe Windows si nu te complica aiurea. Marea majoritate a site-urilor au aplicatii proprii de streaming, care guess what...
de Shadow
02 Mar 2021, 01:06
Jump to forum
Jump to topic

Re: Banci care accepta plati prin wiretransfer de la Chaturbate

buna tuturor . ani de zile am lucrat cu BT-ul in ceea ce priveste primirea banilor de la site-uri . Pana anul trecute cand m-au anuntat ca ei inceteaza colaborarea cu mine ca si client. Deci mare atentie cu bancile caci nu este sigur nimic 100%. Eu am incetat sa folosesc wire si pana una alta fac wi...