Căutarea a găsit 21 rezultate

Return

de Unicornskaty
18 Aug 2019, 15:20
Jump to forum
Jump to topic

Re: Poveste - Cum m-am apucat eu de chat!

Subscriu, arabii sunt un popor aparte, care nu si-au pierdut esenta umana, au ramas fideli unor valori spirituale primordiale, traiesc in universul propriu , fara sa tina cont de lumea moderna, cea mai frumoasa realizare ramane familia -am avut ocazia , acum multi ani , in tineretile mele sa lucrez ...
de WinXPfather
19 Aug 2019, 18:09
Jump to forum
Jump to topic

Re: Poveste - Cum m-am apucat eu de chat!

Eu cred ca Nana e o micuta tiganca defect de fierbinte-n pizda, cu clit artagos, sugatoare de Nelut! Cornuieste erectil unicul corn al unicornului. Dezgolirea Sclipicioasei pe Bld. Mamaia nu se pune ca acolo oricum vaginul e despuiat din default.
de Unicornskaty
19 Aug 2019, 20:03
Jump to forum
Jump to topic

Re: Poveste - Cum m-am apucat eu de chat!

Dearest Win , vaginul este despuiat by default pe bd. Mamaia? Vaiiii mor de ras aici !!! Doamne ce viziune paradisiaca , vaginute despuiate pe bulivar , oh da , asta da festin vizual!voi visa frumos la noapte! Trupul femeii este o opera de arta ! :heart_eyes:
de Adrian
15 Aug 2019, 16:05
Jump to forum
Jump to topic

Re: Poveste - Cum m-am apucat eu de chat!

|
|

Nu mai pot fara Nelu si Nana's pussy !

Verific in fiecare zi forumul cu emotie in cautarea posturilor tale.
de Mery24
18 Aug 2019, 12:28
Jump to forum
Jump to topic

Re: Poveste - Cum m-am apucat eu de chat!

:writing_hand: Salutări, Anonima_me! Salutări, Unicornskaty! Vă mulțumesc frumos amândurora pentru aprecieri! Unicornskaty, da, cred că ar fi o întâlnire interesantă și sub clar de lună, desigur, având în vedere schimbarea de opinii și nu numai. Malul Mării Negre cu siguranță că este mai fascinant d...
de Unicornskaty
14 Aug 2019, 15:53
Jump to forum
Jump to topic

Re: Poveste - Cum m-am apucat eu de chat!

Bonjourică, stimabili colegi si colege ! Eu mi-s Unicornița , Sclipicioasa , mândra posesoare de Luceafăr -soț -Unicorn dar si de unicorn motanel .Va scriu din intimitatea terasei mele , in timp ce încerc sa prind si eu o leaca de soare , ca acușica trece vara si vine ea, iarna , si iernăm cu toții ...
de googlefun
28 Aug 2017, 20:44
Jump to forum
Jump to topic

Re: Poveste - Cum m-am apucat eu de chat!

Gwen staphanie! Am vrut sa zic. . Daca dai o bere , 5000 euro plus taxe si locul doi pe pagina 1 , mut topicul la tine pe topic. Xoxoxoxo. Howdy ! Chiar ma miram de unde pana unde a aparut o "natasha" in zona .... By the way - era sa-mi stea inima cand am citit postarile mentionate . Abia...
de Mery24
23 Aug 2017, 15:52
Jump to forum
Jump to topic

Re: Poveste - Cum m-am apucat eu de chat!

Mai vrem, mai vrem! Că ești talentată și haioasă. :)
de Mery24
25 Aug 2017, 22:28
Jump to forum
Jump to topic

Re: Poveste - Cum m-am apucat eu de chat!

Da, da, da! Bucuroaso, unora chiar ne face plăcere să citim fragmente și povești de viață interesante. Mai scrie-ne. Despre orice vrei tu. Surprinde-ne! E mai incitant așa decât să știm dinainte despre ce va fi vorba în următoarea postare. E ca o partidă de sex: când știi sigur că se va întâmpla, ge...
de googlefun
25 Aug 2017, 21:36
Jump to forum
Jump to topic

Re: Poveste - Cum m-am apucat eu de chat!

Hai fetelor, injurati-ma , spuneti ceva, orice! Mai vreti? :mrgreen: ? Tristo, nu-ti face probleme de audienta ( vad ca ai peste 400 de vizualizari din 21 august , ceea ce e ok ) - tu doar scrie - o poti face si in cadrul concursului Streamate http://www.adultvideochat.ro/forum/concurs-adultvideoch...
de Mery24
13 Aug 2019, 00:01
Jump to forum
Jump to topic

Re: Poveste - Cum m-am apucat eu de chat!

:writing_hand: Anonima_me, personal, după o absență de doi ani de zile, mă bucur să te revăd, mă bucur că ai revenit să împărtășești cu noi crâmpeie din experiențele tale de viață, plăcute și mai puțin plăcute. Cu toate că pe acest forum se postează relativ puțin în ultimul timp, să știi că este un ...
de SAD^^EYES
20 Mai 2013, 06:31
Jump to forum
Jump to topic

Re: Pozitivism vs Negativism!

Buna, Depresie se numeste, nu ai un stil de viata balansat, 8 8 8 sau cat mai aproape, adica 8 ore munca, 8 ore somn, 8 ore relaxare + miscare (sport, plimbari in parc etc) Trebuie sa inveti sa vezi altfel oamenii de langa tine, nu cu invidie, ci cu RESPECT. Intrebarea corecta era. Ce trebuie sa fac...
de Mery24
20 Aug 2019, 07:39
Jump to forum
Jump to topic

Re: Poveste - Cum m-am apucat eu de chat!

:writing_hand:
Unicornskaty scrie: 19 Aug 2019, 20:03 Trupul femeii este o opera de arta ! :heart_eyes:
A-de-vă-rat! *) :nail_care: :dress: :princess:
de WinXPfather
24 Aug 2019, 12:32
Jump to forum
Jump to topic

Re: Poveste - Cum m-am apucat eu de chat!

Pozitia 3 pentru penis e cam subti. Nana se implineste in penis. Atunci cand il va pune pe primul loc inseamna ca a gasit ce trebuie si va fi si reparata. Eu stiu ca reparatia Nanei se face doar echilibrand chimia din creier prin schimbul de fluide istet la nivel vaginal. Nana se repara!
de SAD^^EYES
26 Iul 2018, 07:43
Jump to forum
Jump to topic

Burebista, Deceneu, Decebal și Iisus - Poveste!!!

Burebista, Deceneu, Decebal și Iisus - poveste de adormit copiii mici și mari!!! O:-) :yum: :kissing_closed_eyes: Acum peste 2000 de ani a trăit Burebista, un munte de om și la propriu și la figurat. A fost regele Geto-Dacilor, practic cel care a pus baza Statului Dac... DACIA!!! Burebista a cârmuit...
de betterthansex
01 Aug 2019, 19:08
Jump to forum
Jump to topic

Re: Streamate Sm connect, noutati, probleme?

sunt foarte multe probleme si sunt sigura ca sunteti constienti de ele . Astept rezolvarea , au trecut 2 saptamani si aceleasi probleme.. O sa ti scriu un email mai detaliat .
de Unicornskaty
29 Sep 2019, 08:35
Jump to forum
Jump to topic

Re: Poveste - Cum m-am apucat eu de chat!

Glam ,te înteleg si iti sunt alaturi in gand...tatal tau ,si mama mea ,si toti care nu mai sunt cu noi,si-au găsit liniștea in cealaltă dimensiune, loc de verdeața , loc de odihna , loc cu lumina. Mama îmi zicea :”nu mai plânge ca nu am murit încă !” Îmi zicea: “ nu îmi vii plânsă când vii sa ma viz...
de SAD^^EYES
11 Oct 2013, 07:11
Jump to forum
Jump to topic

Importanta sanatatii pentru video chat

Importanta sanatatii pentru video chat Tocmai am vazut un scurt reportaj pe Antena1 despre creier, si practic mi-a confirmat ca sunt pe drumul cel bun... analogiile mele din topicul despre “Intamplare sau Programare” nu sunt chiar atat de sf pe cat par. Pe sistemul “Fa ce zice Popa nu ce face Popa”...
de Mery24
28 Oct 2016, 18:00
Jump to forum
Jump to topic

Regulile unei Doamne

Regulile unei doamne Oameni dragi și frumoși, am deosebita onoare să vă prezint 233 de reguli pe care trebuie să le respecte o adevărată lady. Acestea au fost spuse de o sumedenie de personalități celebre, iar la îndemnul lui SAD (tot uit numele real), le-am tradus pentru a putea fi pe înțelesul tut...
de WinXPfather
03 Oct 2019, 13:44
Jump to forum
Jump to topic

Re: Primul studiu psiho-sociologic efectuat vreodata in Romania

Sa vezi rezultate ale studiului cand reusesti "introducerea", de fapt scoaterea din grota a modelelor tip caverna, care se duc cu hanoracul pe cap la baia proprie din grota. Alea ce fac 500$/perioada de lene si neinformare, dar striga din anonimat ca studiorile sunt cah ca scalvagesc model...
de SAD^^EYES
17 Iul 2019, 23:51
Jump to forum
Jump to topic

Re: Refuzul - o optiune sau nu?

Buna Adania, Normal ca este o optiune, decat sa faci ceva care nu iti face placere si apoi sa te simti aiurea ca ai facut pentru bani... mai bine sa te ti de principiile tale.. O singura mentiune, atat timp cat iti cere ceva in limitele legalului... nu ai de unde sa sti daca esti sau nu ok cu cerint...