Căutarea a găsit 14 rezultate

Return

de WinXPfather
10 Apr 2018, 17:11
Jump to forum
Jump to topic

Re: S-a INCHIS First Choice?!

Choice e istorie. Deja confirm ca la Agip Muncii sunt atarnate carduri ca brelocuri.
de arabu
11 Apr 2018, 10:05
Jump to forum
Jump to topic

Re: S-a INCHIS First Choice?!

merge la cineva PAXUM ? , la mine nu se conecteaza in cont The Paxum website will be unavailable between 4:00am Eastern Time and 5:30am Eastern Time on April 11th 2018 to implement a new account registration form. We apologize for any inconvenience this may cause. We appreciate your patience and un...
de Whitney
11 Apr 2018, 12:31
Jump to forum
Jump to topic

Re: S-a INCHIS First Choice?!

Cata rautate. Daca e sa fim rai, pai hai sa fim. Te dai mare cunoscator de limba engleza dar nu stii sa vorbesti romaneste. Invata-ti propria limba inainte sa te iei de altii aiurea. No comment e si el pe forum din 2016 are 5 postari si se da mare ca el a tras cu carca in videochat si ca de ce ii c...
de Mery24
11 Apr 2018, 15:39
Jump to forum
Jump to topic

Re: S-a INCHIS First Choice?!

:writing_hand: Și a înviat forumul meu cel mai iubit, fratelooo! Cel puțin 47 postări în două zile, record pe 2018! Amu no, se poate șterge ce debitez eu aici că nu-i pe subiect și nu ajută pe nimeni, da’ drept nu am vrut să mă abțin din a-mi manifesta bucuria! P.S. Să nu ne bucurăm prea mult totuși...
de arabu
14 Apr 2018, 14:28
Jump to forum
Jump to topic

Re: experienta mea cu paxum recenta

MassEffect scrie: 14 Apr 2018, 14:26 am depus marti documentele si inca nici un raspuns de la ei , cred ca au program 24/7 facultativ
caute @paxuminc pe twitter sau @paxumchris si vb direct si spui ca astapet de marti si te ajute
de Ana33
17 Apr 2018, 20:35
Jump to forum
Jump to topic

Re: Se pare ca in sfarsit s-a gasit o noua solutie de plata pe Chaturbate si Imlive.

hai sa ne inscriem si aici, ca dc nu m am inscris din disperare si pe paxum si pe epayments mama masii si cu domeniul asta ...nu ca la coroporatii n am trecut prin emotii, 2 au intrat in insolventa si erau super tari , pe primele locuri in domeniu
de Ana33
18 Apr 2018, 17:02
Jump to forum
Jump to topic

Re: Videochat - cel mai greu job !

Fiecare cum il percepe wrongturn2020. Eu il percep greu si am vazut oameni din industrie cu n ani experienat in spate care zic ca e greu dc se vrea evolutie. Asa ca inclin sa I cred Eu fac combinatie de palavre cu show si acela nu hard, ma mulez dupa fiecare, in fct de limitele mele. Exlusiv doar pa...
de JustModel
20 Apr 2018, 08:51
Jump to forum
Jump to topic

Re: NEW STREAMATE PAYMENT OPTION

Catalina, exista vreo sansa sa introduceti epayments ca metoda de plata?
am incercat sa ma inregistrez pe paxum si deja de doua saptamini nu am nici un raspuns.
Am incercat sa a inregistrez pe cosmo, dar Republica Moldova nu este in lista de tari propuse pentru inregistrare.
de Ana33
20 Apr 2018, 09:13
Jump to forum
Jump to topic

Re: Cosmo

​Si am aflat si raspunsul ca nu au cont bancar si sigur vin in maxim 14 zile lucratoare, pt Europa, pt Romania am im intrebat eu //The normal shipping duration to receive your card in the mail is between 7-14 business days. ​ Unfortunately, linking your prepaid MasterCard to a personal bank account ...
de Ana33
20 Apr 2018, 10:51
Jump to forum
Jump to topic

Re: Cosmo

nu tb facuta comanda la card. mie mi au zis ca dupa aprobare cont, automat ei trimit cardul.
la fcp ai facut comanda de card? eu stiu ca n am facut si tot asa mi au trimis ei, in 10 zile chiar s au miscat f repede pe vremea aceea
de MyScrew
27 Apr 2018, 19:36
Jump to forum
Jump to topic

Re: Probleme legate de plati 2018

debifeaza din setari acele coduri ;)
de mediachatstudio
27 Apr 2018, 21:54
Jump to forum
Jump to topic

Re: Probleme legate de plati 2018

tocmai mi-aui intrat bani in cosmo . am activat carul si am scos , merge ok dupa ce perioada de timp ti-a ajuns cardul cosmo in cutia postala? Ma bucur enorm sa aud si vesti bune!!!! cardul facut pe 18 a ajuns pe 20sau b21 nu mai satiu exact , a venit rapid rau wow! cineva acolo sus te iubeste!!! e...
de catzzz
08 Mai 2018, 15:30
Jump to forum
Jump to topic

Re: Epayservice

Primit cardul prin FedEX azi, trimis pe data de 4 de la ei, a ajuns foarte repede. Ma duc sa scot banii si va anunt cum am procedat in toate, cardul este in euro BTW.
de betterthansex
16 Mai 2018, 19:41
Jump to forum
Jump to topic

Re: Pt cele care va vindeti pe 2 dolari

Uite ca eu ma vand si pe 2 dolari ( de vdc vorbesc ) si pe 500 , Eu vreau sa fiu pt toti membrii si asa am fost mereu . Am facut si inca fac bani frumosi asa.. Nu o sa stau in free chat 5 ore asteptand sa vina fat frumos calare pe bmw alb sa stea cu mine toata noaptea in pvt cand pot sa am pvt dupa ...