Căutarea a găsit 40 rezultate

Return

de anabeauty37
26 Ian 2021, 18:58
Jump to forum
Jump to topic

Re: Chaturbate,pareri,sfaturi

Din pacate chaturbate support este inutil. trebuie sa trimiti mail lui shirley , ea e singura care rezolva cu adevarat problemele , sau inregistreaza-te pe ambercutie pe forum, pune post acolo in engleza si da i tag, a rezolvat cam toate plangerile Shirley.. Bafta!
de anabeauty37
29 Ian 2021, 13:15
Jump to forum
Jump to topic

Re: Chaturbate,pareri,sfaturi

Buna , sa imi spui daca ai rezolvat, am vazut ca ai facut cum te am sfatuit si ti-a raspuns Shirley, sper sa primesti banutii ..
de anabeauty37
31 Ian 2021, 12:56
Jump to forum
Jump to topic

Re: Banci care accepta plati prin wiretransfer de la Chaturbate

Buna, coldhands. Ma bucur mult ca ai primit banii, eram pe forum pe amber cand ai postat , am vrut sa iti trimit pm dar nu cred ca poti promi inca , :) . Legat de banca, acum am inceput sa fiu in stres, eu am la transilvania , habar nu aveam ca nu accepta plati din videochat si eram relaxata, acum o...
de anabeauty37
20 Ian 2021, 14:00
Jump to forum
Jump to topic

Re: Intrare in legalitate

buna! E bine oricand sa intri in legalitate sa dormi linistita . Cel mai bine mergi la o firma de contabilitate care se ocupa si de videochat ca ei stiu ce si cum .. Legat de luat din urma, daca ai primit bani in banca posibil sa fii luata la intrebari oricum, caci acum din 11 ian bancile sunt oblig...
de anabeauty37
13 Iul 2021, 18:59
Jump to forum
Jump to topic

Re: Inchiriere Cont cu 380.000

Buna! Nu e o idee rea, dar eu nu as avea incredere sa dau contul nimanui, doar in cazul in care chiar nu te mai intereseaza acest cont . Din pacate nu poti avea incredere in oricine, te poti trezi cu ban de la chaturbate si stai si plangi dupa pt 100. $ 200$ cat apuci sa iei comision.Nefiind munca l...
de anabeauty37
28 Iul 2021, 20:21
Jump to forum
Jump to topic

Re: Legalitate videochat prin SRL sau PFA

Buna! din ce stiu daca depasesti 65000 e platesti mai multe taxe,, nici eu nu inteleg deschiderea contului asta cu capital social ca apoi sa te puna sa il incghizi dupa . Iti trebuie cont in lei , dar daca vrei sa scutesti plata a 45$ fiecare transfer din cb in cont si sa platesti doar 2$ atunci iti...
de anabeauty37
30 Sep 2021, 19:21
Jump to forum
Jump to topic

Re: Creare cont nou Chaturbate

cu drag! eu nu pot lucra pe premium pt ca nu as face aceleasi incasari ca pe cele cu free,nu atat de repede, plus siturile premium platesc intre 20 si 35% modelelor , pe cand stripchat si cb dau 50-60% . din toate siturile freemium, stripchat merge perfect cu chaturbate, sunt f seriosi cu plata, in ...
de anabeauty37
30 Sep 2021, 18:36
Jump to forum
Jump to topic

Re: Creare cont nou Chaturbate

Eu am creat celelate conturi din alte motive , nu intru pe ele decat rar cand am un pvt mai secret, in rest tin contul principal la care am muncit mult sa il am cont de prima pagina ..In schimb pot sa iti spun ca de un an mi-am facut si cont pe stripchat, sa il tin paralel cu cb, si acolo primele 7 ...
de anabeauty37
30 Sep 2021, 17:48
Jump to forum
Jump to topic

Re: Creare cont nou Chaturbate

buna! ti am raspuns si pe forum pe amber. Nu trebuie sa iti stergi contul sau risti alte probleme gen cont blocat, in ultimul timp chaturbate blocheaza conturi din orice motiv si nu mai raspunde suport dupa .Fa-ti cont nou, intra pe el si vezi daca ai flag new si daca te ajuta cu ceva . eu am 5 cont...
de anabeauty37
30 Sep 2021, 17:56
Jump to forum
Jump to topic

Re: Creare cont nou Chaturbate

deasemenea, iti spun ca nu vei primi trafic fiind noua, vei primi acel new status si tot tu trebuie sa te agiti sa faci lumea sa intre la tine in camera, de aceia 90% din modele new au tot 30 users pt ca tot de ele tine sa iba usersi in camera .Acel flag are mai multe dezavantaje decat avantaje . vo...
de anabeauty37
04 Aug 2021, 08:35
Jump to forum
Jump to topic

Re: Legalitate videochat prin SRL sau PFA

adela, , stiu ca se poate adauga cod caen si dupa dar costa nu stiu cum cat . Eu la infiintare firma am trecut toate codurile Caen :)) Daca ai nevoie de contabila buna in bucuresti, imi scrii in privat, lucreaza cu mai multe studiouri si modele si stie exact ce e de facut, mi- a fost usor sa inteleg...
de anabeauty37
08 Feb 2022, 12:04
Jump to forum
Jump to topic

Re: Model independent decisa sa intre in legalitate 2021

Buna, Deea! eu am ajutat si alte modele aici cu numarul contabilei mele care tine contabilitatea si pt modele de videochat si studiouri, si explica f frumos, si te ajuta cu tot , daca vrei si esti din bucuresti iti pot da numarul in privat . Legat de legalitate, f bine faci, taxele sunt mici , si it...
de anabeauty37
01 Mar 2022, 13:08
Jump to forum
Jump to topic

Re: Model independent decisa sa intre in legalitate 2021

LinaV scrie: 28 Feb 2022, 19:33 Buna, doresc si eu sa intru in legalitate, imi poti da nr contabilei tale in privat? anabeauty37. Multumesc anticipat
da-mi mesaj privat te rog, pentru detalii si contact .
de anabeauty37
26 Mai 2022, 11:10
Jump to forum
Jump to topic

Re: Show pvt pe chaturbate

Chaturbate nu este o mizerie, comparativ cu jasminul , platesc 50% -modelor de la primul dolar si da, majoritatea banilor se fac din tips in free, fiind un site de free la care se adauga si privat in functie de cum iti gestionezi situatia . Da, se blocheaza Romania .,iar banii in pvt se fac mult mai...
de anabeauty37
02 Sep 2022, 10:52
Jump to forum
Jump to topic

Re: 20k facuti pe un singur site in 14 ore

Cu siguranta se fac , de f putine modele si f rar, dar se fac. Si eu am spus ca nu renunt la chat pana nu primesc un tip de 1 milion tks, adica 50000 $ la secunda :)) si stau pozitiva, universul imi va asculta dorinta :) Pe amber forum era un topic cu top incasari pe cb, listat de chaturbate acum un...
de anabeauty37
29 Ian 2022, 02:02
Jump to forum
Jump to topic

Re: Legalitate videochat prin SRL sau PFA

Buna, Alexandra! te inteleg pefect, inainte sa imi fie recomandata doamna contabil, am vorbit cu contabili, avocati, habar nu aveau ...lasa-mi mesaj privat si iti las numarul..
de anabeauty37
29 Ian 2021, 13:13
Jump to forum
Jump to topic

Re: Banci care accepta plati prin wiretransfer de la Chaturbate

Intrebarea mea este voi primiti wire din chaturbate in banca ca persoana fizica? Presupun ca stiti ca trebuie sa declarati sumele astea, oricum Anaf are acces la toate conturile acum stiu exact cine si cat primeste si de unde . Nu te uita dupa cont bancar inainte sa stii riscurile , parerea mea . To...
de anabeauty37
01 Feb 2023, 00:54
Jump to forum
Jump to topic

Re: Camcontacts problema emitere factura

buna! nu prea mai lucreaza nimeni pe camcontacts) dar inainte cand primeai plata de la ei, nu iti aparea acolo de la cine ? eu la ei pe site asta vad ..
Netherlands
CC Media Network Ltd
Zekeringstraat 17
1014 BM
Amsterdam
Netherlands
de anabeauty37
10 Ian 2023, 12:27
Jump to forum
Jump to topic

Re: Model independent decisa sa intre in legalitate 2021

Ma oboseste cititul mult despre acest subiect... O gramada vad ca spun ca au contabili buni , sa le trimiti pm etc... Ne puteti spune contabilul , ne puteti da datele lor aici sau nu ? este un subiect destul de senbsibil pentru noi, daca te oboseste treci mai departe, iar cine este cu adevarat inte...
de anabeauty37
24 Noi 2023, 00:50
Jump to forum
Jump to topic

Re: BANCI ADULT FRIENDLY ACTUAL

buna! eu am de 5 ani la Bt si incasez destul de mult, nici o problema . din ce am inteles de la un angajat de al lor cu care m-am imprietenit, de fapt ar fi vorba despre anumite coduri caen pe care nu le agreeaza bancile ca si cod principal. deci recomand celor care fac firme noi sa nu puna ca princ...
de anabeauty37
25 Noi 2023, 18:01
Jump to forum
Jump to topic

Re: Taxe. TIN code. Jasmin

tu nu esti angajata la site tu colaborezi cu un site care iti da comision, nu salariu ...situl pt partea lui isi plateste taxe, tu incasezi partea ta si trebuie sa platesti taxe in tara in care lucrezi., vei taia factura pentru fiecare incasare prima catre site .
de anabeauty37
16 Dec 2023, 04:41
Jump to forum
Jump to topic

Re: Legalitate videochat prin SRL sau PFA

buna brunette, cred ca mai ai nevoie de o postare apoi imi poti da mesaj privat, te ajut cu drag !