Căutarea a găsit 17 rezultate

Return

de WinXPfather
12 Apr 2018, 15:46
Jump to forum
Jump to topic

Re: Respectati daca vreti respect

Respect bro! Serios, inteligent, muncitor si fata in aceeasi propozitie?! ;) Pe mine nu m-a sunat nimeni Ano! Adica am fost sunat dar nu de modele de acasa. M-au sunat 2 de la mine din studio ca s-au saturat si plictisit de mine, ca-si baga pula si ca vor in viata. Ca li se rupe si ca se duc la Uber...
de JustModel
20 Apr 2018, 12:16
Jump to forum
Jump to topic

Re: Epayments

eu am facut transfer, mi-au venit banii imediat. % este de 2.9)
de SAD^^EYES
22 Apr 2018, 01:15
Jump to forum
Jump to topic

Nu sunteţi autorizat să citiţi acest forum.
de SAD^^EYES
23 Apr 2018, 15:02
Jump to forum
Jump to topic

Re: Multumesc!!!

Buna Ana, multumim si noi, dar nu ai pentru ce, de asta suntem aici... sa ne ajutam reciproc cum putem... toate cele bune. Cu stima, Ionut
de WinXPfather
18 Mai 2018, 20:50
Jump to forum
Jump to topic

Re: De ce?

Pe scurt e asa: muie cu cacat infestat cu oxiuri!
de aa5696
18 Mai 2018, 16:17
Jump to forum
Jump to topic

Re: De ce?

De ce? Pt ca am in spate e mult comunism, pt ca in spate e lipsa de educatie, frustrari si multe altele. Dar totul depinde de tine, cum ii percepi. Eu cred ca dai prae mare atentie la frustrati…. Te simt ca esti la inceput de drum, nu cred ca ma insel. Bravo si tine o tot asa, ambitia face mai mult...
de Mery24
26 Mai 2018, 16:37
Jump to forum
Jump to topic

Re: Secondary Balance - Cosmo

:writing_hand: Se pare că peste tot e aceeași problemă cu COSMO Payment. Acesta este un răspuns de la ei în legătură cu ce se întâmplă: https://s33.postimg.cc/77amlf6j3/Cosmo.png P.S. Pentru tine, @betterthansex, că ziceai că nu ai primit niciun răspuns. Sper să se întâmple așa cum scrie aici și să ...
de WinXPfather
31 Mai 2018, 14:00
Jump to forum
Jump to topic

Re: Alte metode de plata - Ifriends ??

Aceste cec uri nu le elibereaza orice banca, ca sa nu mai vorbim ca cele care le elibreaza vor sa fii persoana juridica de incredere ( aceste info sunt primate de la acteva banci) Multumesc . Tu stii ce ai intrebat ca sa primesti astfel de info... Ma rog... Cecul pe persoana fizica il depui la banc...
de GlamChatStudio
01 Iun 2018, 11:52
Jump to forum
Jump to topic

Re: Ce banci accepta cec?

BRD si BCR nu primesc,iti spun sigur ca, garanti primeste cecuri,in rest nu stiu .
de Ionela88999
02 Iun 2018, 12:38
Jump to forum
Jump to topic

Re: Ce banci accepta cec?

Brd -am folosit eu mai de mult mergea,acum nu sunt sigura
Ing-stiu sigur ca accepta,si durata maxim 14 zile,sau chiar si in ziua aia il poti incasa daca nu au prea multe solicitari(asa zic ei).
Taxe ing cec:7.20 la cecuri sub 5000,la restul nu mi-a zis.
de SFG2707
01 Iun 2018, 19:53
Jump to forum
Jump to topic

Re: Ce banci accepta cec?

Raiffeisen primea. Acum nu mai sunt la curent dar poti sa intrebi si la ei.
de Mery24
05 Iul 2018, 13:11
Jump to forum
Jump to topic

Re: O gafa - pot s o repar

:writing_hand: Ana33, ești minunată, m-ai făcut să zâmbesc. Acum am ajuns acasă și sunt frântă de obosită. Și că tot veni vorba...Să îți spun cum gândesc eu. Dacă omul ăsta, prieten cu Sorin sau ce o fi, a primit tot el pozele sexy acum 4-5 luni, probabil că de asta și-a cerut scuze. Că a primit niș...
de WinXPfather
05 Iul 2018, 14:42
Jump to forum
Jump to topic

Re: O gafa - pot s o repar

Dar ce la multi ani cu conotatie adult? Sa-ti traiasca pula tare 1000 ani? Sa te sug pana la menopauza nevesti-tii! Sa-mi bati la usa din dos pana inmoi mortarul! Zi-mi si mie te rog cum ai formulat. Eu cred ca trebuie sa fii mai indrazneata. Barbatii trebuie stimulati vizual, auditiv si cu mana. E ...
de eldiablo
06 Iul 2018, 22:49
Jump to forum
Jump to topic

Re: O gafa - pot s o repar

Recunosc ca si mie mi-ai facut ziua mai "buna" ...gasesti pe forum numarul meu de telefon si crede-ma ca nu sunt Sorin + la fel ca si tine prefer intalnirile face to face sau discutiile la telefon ( e adevarat ca sunt si "sub papuc" si evit wazzap sau mesaje ) , acum ma incearca ...
de Mery24
22 Iul 2018, 09:04
Jump to forum
Jump to topic

Re: Diary of a Webcam model

:writing_hand: // Mama , ce inseamna ejacularea? Fetita mea, ejacularea inseamna cand un barbat isi pierde interesul fata de tine// Apropo de asta, și la mine în zona natală există o expresie asemănătoare, și sună așa: “la bărbat ești bună numai atunci când ești sub el” (dar poate ești bună și când ...
de SAD^^EYES
13 Aug 2018, 12:45
Jump to forum
Jump to topic

Pui de Trac!

Pui de Trac! Din nou am fost jignit, Din nou umilit, Din nou am iertat, Dar nu am uitat... Sunt Dac și sunt Roman, Sunt Viking sau Siberian, Sunt Ninja sau Samurai, La inima să mă ai! Dacă îmi greșești, Să ști să îmi grăiești, Așa mă vei câștiga, Așa voi ierta, Așa voi și uita, Nu uita de unde ai p...