Căutarea a găsit 15 rezultate

Return

de Ana33
17 Apr 2018, 20:35
Jump to forum
Jump to topic

Re: Se pare ca in sfarsit s-a gasit o noua solutie de plata pe Chaturbate si Imlive.

hai sa ne inscriem si aici, ca dc nu m am inscris din disperare si pe paxum si pe epayments mama masii si cu domeniul asta ...nu ca la coroporatii n am trecut prin emotii, 2 au intrat in insolventa si erau super tari , pe primele locuri in domeniu
de Ana33
18 Apr 2018, 17:02
Jump to forum
Jump to topic

Re: Videochat - cel mai greu job !

Fiecare cum il percepe wrongturn2020. Eu il percep greu si am vazut oameni din industrie cu n ani experienat in spate care zic ca e greu dc se vrea evolutie. Asa ca inclin sa I cred Eu fac combinatie de palavre cu show si acela nu hard, ma mulez dupa fiecare, in fct de limitele mele. Exlusiv doar pa...
de Ana33
20 Apr 2018, 09:13
Jump to forum
Jump to topic

Re: Cosmo

​Si am aflat si raspunsul ca nu au cont bancar si sigur vin in maxim 14 zile lucratoare, pt Europa, pt Romania am im intrebat eu //The normal shipping duration to receive your card in the mail is between 7-14 business days. ​ Unfortunately, linking your prepaid MasterCard to a personal bank account ...
de Ana33
20 Apr 2018, 10:51
Jump to forum
Jump to topic

Re: Cosmo

nu tb facuta comanda la card. mie mi au zis ca dupa aprobare cont, automat ei trimit cardul.
la fcp ai facut comanda de card? eu stiu ca n am facut si tot asa mi au trimis ei, in 10 zile chiar s au miscat f repede pe vremea aceea
de Ana33
20 Apr 2018, 14:19
Jump to forum
Jump to topic

Multumesc!!!

Multumesc acestui forum , in general pt toate informatiile aduse si pt participarea fiecaruia in parte si a moderatorilor care ne au ajutat foarte mult. ;) :blush: de a lungul timpului. Multumesc mult. Mai ales acum cu noile metode de plata, ne ati ajutat enorm, e o platforma unde putem schimba info...
de Ana33
20 Apr 2018, 14:29
Jump to forum
Jump to topic

Re: multumesc !

nu am primit inca banii, abia am contul epayments , cat si cosmo aprobate , mai am de asteptat, probabil sapt viitoare, ca duminica se incheie perioada la site.

mc , succes si tie !
de Ana33
20 Apr 2018, 09:04
Jump to forum
Jump to topic

Nu sunteţi autorizat să citiţi acest forum.
de Ana33
26 Apr 2018, 11:02
Jump to forum
Jump to topic

Re: Parere, noua metoda de plata "COSMO"

Card livrat. Am simtit o bucurie imensa cand am vazut plicul azi. Activarea contului a fost pe data de 18 aprilie. f repede s au miscat la mine. Cardul se activeaza dupa ce va intra primii bani de la siteuri.

O zi cat mai buna la toata lumea !
de Ana33
01 Mai 2018, 10:00
Jump to forum
Jump to topic

Re: ati primit bani in contul cosmo?

am inteles ca mai dureaza gen cateva zile, mi a zis suportul de la cosmo. La mine ma refer. Asta inseamna ca ajung deja la o sapt jumate dc nu chiar 2 de cand mi s au virat bani. Probabil au f multe tranzactii din toata lumea....va dati seama. Dar chipurile doar prima tranzactei ar fi asa mai lunga....
de Ana33
26 Apr 2018, 21:52
Jump to forum
Jump to topic

Re: VC pt o incepatoare

Buna, 6 ore e putin.unele siteuri te targeteaza la 8 ore pe zi, chiar dc nu zic. Pauza tot tb sa ai n ai ce face, toaleta, mananci un sandwich in alea 8 ore, aia e. Dar in ac domeniu tb cat mai putine pauze in cele 8 , 9 ore. Orice site cred eu ca te evalueaza atat dupa ore online/zi dc intrerup de ...
de Ana33
31 Mai 2018, 19:05
Jump to forum
Jump to topic

Re: Trafic mare la diverse ore - Adorm noaptea

Buna, Pe siteurile mari e traffic mai tot timpul, ca ziua in anumite ore e mic asta I parte a 2 a. Uita te te rog la programul maj studiourilor si ai sa vezi ce ture au ei. Asta inseamna ceva nu ? Ca programul e facut ca sa fie profitabil pt toata lumea. membrii intra dimineata cand s etrezesc , da...
de Ana33
30 Mai 2018, 12:12
Jump to forum
Jump to topic

Re: Trafic mare la diverse ore - Adorm noaptea

Buna, Caut sa ma inscriu pe un site cu trafic mare, la diferite ore. Din pacate, nu pot sta noaptea la video chat sa prind americanii ca nu pot sa nu adorm. De aceea intreb si va multumesc anticipat pentru ajutor. Eu nu mai sunt tanara, am peste 50 de ani si poate recomandarea dvs. sa tina cont si ...
de Ana33
08 Iun 2018, 13:13
Jump to forum
Jump to topic

Re: Live Jasmine - Poze reject

Buna, Ce mai faceti? Am facut un cont pe LiveJasmine insa am probleme cu pozele. Oricat de bune ar fi, mi le tot resping. Am vazut poze mult mai proaste pe site decat cele trimise de mine si totusi le resping. Ba ca una, ba ca alta... Am trimis poza in HD, facuta de profesionist, in decor super, re...
de Ana33
01 Iul 2018, 15:33
Jump to forum
Jump to topic

Re: Ce vreti sa faceti dupa videochat?

Si eu am inceput sa invat una alta in paralel, sunt convinsa ca cea mai buna investitie e in propria persoana, acum nu stiu daca sunt eu paranoia sau nu, dar mi-e frica ca va fi grea integrarea in societate dupa chat...adica cum as putea sa ii explic eu unui angajator ce am facut in ultimii 6-7 ani...
de Ana33
05 Iul 2018, 12:19
Jump to forum
Jump to topic

Re: Alte metode de plata - Ifriends ??

Bestthing2018 scrie: 05 Iul 2018, 12:13 Azi e joi :)bani pe ifriends inca NU ...oare din cauza ca a fost 4th miercuri ?sau ...A mai primit cineva banii pe if pt pp trecuta ?Multumesc .
banii intra joi dupa amiaza, seara de regula …
o zi frumoasa !