Căutarea a găsit 26 rezultate

Return

de betterthansex
26 Apr 2018, 19:01
Jump to forum
Jump to topic

Re: VC pt o incepatoare

6 7 ore online sunt putine , mai ales cand ai de ridicat un cont nou. Te sfatuiesc 10 ore online , 6 zile pe saptamana . Si n doua luni sa mi spui mie cutu daca nu te ridici
de betterthansex
16 Mai 2018, 19:41
Jump to forum
Jump to topic

Re: Pt cele care va vindeti pe 2 dolari

Uite ca eu ma vand si pe 2 dolari ( de vdc vorbesc ) si pe 500 , Eu vreau sa fiu pt toti membrii si asa am fost mereu . Am facut si inca fac bani frumosi asa.. Nu o sa stau in free chat 5 ore asteptand sa vina fat frumos calare pe bmw alb sa stea cu mine toata noaptea in pvt cand pot sa am pvt dupa ...
de betterthansex
19 Mai 2018, 22:42
Jump to forum
Jump to topic

Re: De ce?

nu cred ca o sa ti raspunda persoanele respective aici :))) Lasand gluma la o parte , ce zici tu se intampla multor modele , nu e vorba doar de tine aici,majoritatea cam performerilor au parte de asta , faci videochat iti asumi , eu imi asum videourile si pozele de pe net , imi asum si ca vorbeste t...
de betterthansex
26 Mai 2018, 18:55
Jump to forum
Jump to topic

Re: Secondary Balance - Cosmo

Mery , stiam deja asta , am citit , dar se pare ca termenul initial a fost 25.. deci o tin din termen in termen :))) o sa trec pe paxum si mi bag ceva n cecul asta :)))
de betterthansex
29 Mai 2018, 10:33
Jump to forum
Jump to topic

Re: Secondary Balance - Cosmo

Tot ma uit si ma minunez,la cati bani ati pierdut pe cardurile astea pe firstchoice si pe cosmo.De ce nu faceti legal ."Mai anonim",nu se poate,SMECHERIILE S-AU DUS,pa si pussy,cati bani ati pierdut,mai bine plateati taxele alea si stateati linistite. Paxum-cont bancar RO ,platesti taxe,n...
de betterthansex
30 Mai 2018, 17:04
Jump to forum
Jump to topic

Re: Introducere Streamate.com

Buna , Catalina. Sugerez o mica avertizare pt modelele care folosesc Cosmo ca si metoda de plata , mai bine isi pun banii pe hold. Eu am trecut pe Paxum dar mi se pare un pic aiurea ca acesti Cosmo sa fie inca la loc de cinste printre metodele de plata pe site tinand cont ca avem banii blocati de 1 ...
de betterthansex
06 Iun 2018, 22:03
Jump to forum
Jump to topic

Re: Sa ma angajez la studio?

mai bine sa incerci la studio , daca gasesti unul conform posibilitatii tale de a lucra . din topicurile deschide de tine este clar ca nu ai experienta in domeniu , un studio te atr ajuta enorm :)
de betterthansex
23 Iun 2018, 16:44
Jump to forum
Jump to topic

Re: Cat castigam?

nici nu o sa gasesti , sunt modele care fac 100 de dol si modele care fac mii . Sincer , mi se pare cam devreme sa te plangi de incasari , nicaieri nu o sa faci bani din prima. Streamate este un site exceptional , cu traffic bun si membrii platitori dar dureaza pana ridici un cont nou , multe ore on...
de betterthansex
23 Iun 2018, 22:14
Jump to forum
Jump to topic

Re: Cat castigam?

asta este procentul pe streamate , cu timpul iti poti creste tariful ca sa compensezi :D doar te am sfatuit sa ai putin rabdare si o sa ai si membrii si implicit mai multi banuti . Doamne , imi aduc aminte de primele mele saptamani pe site , cand faceam intr o saptamana cat fac in 2 ore , imi venea ...
de betterthansex
23 Iun 2018, 23:59
Jump to forum
Jump to topic

Re: Cat castigam?

Foarte bun postul lui Mery .
Sfat: Sa nu ti pui 19.99 pe minut cand ai de ridicat cont nou :)))
Acum depinde si ce tarif ai , pt un cont nou eu zic ca 2.99 cu 3.99 e mai mult decat enough.
Si vb lui Mery , mai bine 30 la suta din ceva decat 70 la suta din nimic :) mult noroc si rabdare
de betterthansex
30 Mai 2018, 22:33
Jump to forum
Jump to topic

Re: Secondary Balance - Cosmo

Ana , nu spera prea tare ca asa au zis ca rezolva pana pe 26 si a trecut de cand hai :)) dar n ar prinde rau sa ne recuperam banii. Eu am renuntat la Cosmo oricum.
de betterthansex
20 Iul 2018, 12:45
Jump to forum
Jump to topic

Re: Cat castigam?

Catalina , eu lucrez doar la voi pe site .Sunt de acord cu tine , i am dat doar un sfat tinand cont de faptul ca nu are experienta absolut deloc si sa nu fie doar ea cu gandurile ei cu un tarif mult prea mare la inceput. Dupa ce am i am raspuns am vazut ca de fapt userul BFX se apuca de chat de vreo...
de betterthansex
12 Oct 2018, 20:32
Jump to forum
Jump to topic

Tipuri de membrii

Buna , m am gandit sa deschid un topic cu tipuri si subtipuri de membrii just for fun si , de ce nu , poate foloseste cuiva :) Important : scriu din propria experienta , ce am intalnit eu , nu la modul general ! Nu caut "sa imi pun in cap " pe nimeni si chiar va rog sa mai adaugati voi din...
de betterthansex
19 Iul 2019, 19:24
Jump to forum
Jump to topic

Streamate Sm connect, noutati, probleme?

Buna , mai are cineva probleme cu schimbarile pe care le au facut cei de la Sm la Sm connect ? Deci eu nu stiu ce sa mai fac sa fie bine :)))) Acum cu noile schimbari tre' sa ma vad in cel mai mic patratel pe care l am vazut in viata mea altfel nu mai vad ce zice membrul , ca sa nu mai zic ca imagin...
de betterthansex
01 Aug 2019, 22:44
Jump to forum
Jump to topic

Re: Streamate Sm connect, noutati, probleme?

o sa scriu aici , poate confirma si altii , desi am deja confirmare si de la alte prietene , nu e problema de la mine, cum am crezut initial . Trebuie sa ma vad in cel mai mic patratel pe care l am vazut vreodata asta daca vreau sa vad si lista de membrii si ce scriu ei . Pana acum 2 saptamani se pu...
de betterthansex
01 Aug 2019, 19:08
Jump to forum
Jump to topic

Re: Streamate Sm connect, noutati, probleme?

sunt foarte multe probleme si sunt sigura ca sunteti constienti de ele . Astept rezolvarea , au trecut 2 saptamani si aceleasi probleme.. O sa ti scriu un email mai detaliat .
de betterthansex
31 Ian 2020, 08:11
Jump to forum
Jump to topic

Re: Optiunea de a da discount membrilor pe Jasmin

Cata discuția pe discountul asta. Eu nu lucrez pe Jasmin, dar... Cum au zis și Mery și Glamchat, e un tool bun dacă îl folosești cu cap. Eu sincer în 6 ani n am dat nici un discount, n am scăzut la preț pt nimeni pt ca nici un membru bun nu mi a cerut discount. Sa nu mai zic de discuția din fiecare ...
de betterthansex
10 Mar 2020, 21:45
Jump to forum
Jump to topic

Re: De ce este asa de slab pe toate site-urile de la inceputul acestui an?

eu zic ca mai conteaza si ce se intampla la nivel mondial .E si perioada taxelor, e si minunatul coronavirus etc
Una peste alta, tot e mai bine decat orice alt job si aici ma refer la incasari.
de betterthansex
18 Mar 2020, 14:33
Jump to forum
Jump to topic

Re: Suspendata Pe Livejasmin ?

Ice pai și chiar ai avut de câștigat tu ceva de când cu virusul asta? Site urile sunt moarte pe trafic, zici ca s bântuite de aceiași 2 3. Noroc cu câțiva regulari. Stau oamenii în case dar sa nu uitam ca mulți membri au neveste etc și intrau de la munca plus ca n alte tari situația e nasoala și la ...