Căutarea a găsit 26 rezultate

Return

de betterthansex
29 Apr 2020, 17:54
Jump to forum
Jump to topic

Re: NOUTATI STREAMATE

Cata.Streamate scrie: 27 Apr 2020, 19:31
betterthansex scrie: 24 Apr 2020, 19:31 bine ar fi sa adaugam si o sectiune de poze si video in sectiunea fan club separata de celelalte poze,video din galerie
Lucram la aceste alternative care vor permite modelului sa isi incarce si content in Fan Club :)
Ar fi super , ar incuraja mai multi sa se inscrie in fan club
de betterthansex
08 Mai 2020, 10:27
Jump to forum
Jump to topic

Re: retardatii astia de la LJ si-au facut o obisnuinta din a suspenda conturile in fiecare zi

Încearcă și streamate, Ice. Eu lucrez pe el de ani de zile și nu muri fără jasmin. Scapi de guesti, numai membri plătitori, mai cu bun simt. Dacă n ai deja cont,o sa dureze puțin sa ridici un cont nou, dar merita. Nici aici nu i sat fără câini, dar e foarte ok,cred ca am scris la suport de 2 ori în ...
de betterthansex
08 Mai 2020, 10:38
Jump to forum
Jump to topic

Re: NOUTATI STREAMATE

... Echipa de suport, va continua sa scoata voturile primite pe nedrept daca le oferi detalii, dar in general, vor evita eliminarea voturilor unde show-urile depasesc 3 minute. Acest lucru va permite echipei de support, sa petreaca timp indeplinind alte sarcini si ajutandu-te mai mult cu alte aspec...
de betterthansex
18 Oct 2020, 19:34
Jump to forum
Jump to topic

Videochat vs Onlyfans

Cred ca toti am auzit de onlyfans. De cand cu pandemia , parca toata lumea are profil de onlyfans. O sa va zic de ce am preferat sa raman la videochat si sa imi inchid contul de onlyfans. Am decis,in paralel cu activitatea de videochat,sa imi deschid un cont de onlyfans .Cateva lucruri pe care e bin...