Căutarea a găsit 129 rezultate

Return

de cssmfcpro
26 Iun 2021, 13:36
Jump to forum
Jump to topic

Re: OBS overlay

cssmfcpro scrie: 27 Noi 2018, 11:26
cssmfc@bitrix24.com
- nu fac bots :)
adresa de email nu mai este valabila, am renuntat la platforma bitrix
Daca e cineva interesat de tipalerts, overlays, minigames overlays...
Camgirl.Cloud Overlays Gallery
de andromaca_mulge_vaca
01 Iul 2021, 02:30
Jump to forum
Jump to topic

Re: Asigurare medicala de stat

Sunt milioane de fosti someri de toate varstele carora somajul le-a expirat, nu au mai avut UNDE se angaja si deci neavand ce taxe sa plateasca dar avand nevoie de medic de familie si-au facut asigurare medicala individuala. Pe asta a si mizat Statul cand a inventat asa ceva, sa ia niste bani chiar ...
de Memsy
03 Iul 2021, 15:55
Jump to forum
Jump to topic

Re: Asigurare medicala de stat

Eu zic ca te complici inutil cu asigurarea medicala de stat care nu acopera mai nimic si ce acopera e in cele mai multe cazuri doar partial si prin servicii sub orice critica la care trebuie sa platesti ce nu e acoperit plus spaga la doctori, asistente, etc, plus ca degeaba intri in legalitate daca ...
de Mery24
10 Aug 2021, 17:16
Jump to forum
Jump to topic

Re: Webcams 4k şi captura 4k - 2019-2021!!!

:writing_hand: Din ce stiu eu Brio 4k a avut ceva probleme in conditii de streaming indelungat, se bloca dupa cateva ore sau chestii de genu. De asta au venit cu stream edition, versiune unde au rezolvat probleme. Probabil că au fost ceva probleme la un moment dat, cum zici tu, SAD^^EYES , poate au ...
de Mery24
11 Aug 2021, 18:16
Jump to forum
Jump to topic

Re: Webcams 4k şi captura 4k - 2019-2021!!!

:writing_hand: Am văzut și eu acum partea despre Brio din acel video, și într-adevăr cum zicea SAD^^EYES , și acest băiat spune că Logitech Brio 4k ar avea ceva probleme. Ideea este că acest video este din 2019, eu Logitech-ul Brio 4k l-am achiziționat în 2021, și tind să cred că în acest interval d...
de Mery24
04 Noi 2021, 18:45
Jump to forum
Jump to topic

Re: Cosmo transfer

:writing_hand: Acum in legatura cu cosmo :: ce tip de carduri ofera? visa sau mastercard? merg la orice atm? mersi Cardul meu CosmoPayment este VISA , dar din câte am citit pe alte forumuri, ar avea și MasterCard . Merge cam la orice ATM, dar poate mai sunt și excepții (nu am întâmpinat). e mai sigu...
de Xlovecash
25 Oct 2022, 18:43
Jump to forum
Jump to topic

Re: Webinarii si Articole marca Xlovecam!!!

Vorbește franceza ca o adevarată camgirl- Cursul urmator: miercuri, 26 Octombrie 2022 Conversație erotică în franceză Cursul urmator: miercuri, 26 Octombrie 2022 18:30 – 19:30 (ora Bucuresti) : Pentru modelele vorbitoare de limba română Daniel, tău profesor de franceză, te va învața cum sa seduci, s...
de Xlovecash
13 Oct 2022, 17:10
Jump to forum
Jump to topic

Re: Webinarii si Articole marca Xlovecam!!!

https://job-camgirl.cam/2022/10/12/comm ... martphone/

Disponibil numai pe Android, Instalively vă permite să transmiteți în direct videoclipul dvs. pe pagina sau profilul dvs. Google Plus. Aceasta este o originalitate în comparație cu alții care se bazează mai mult pe Twitter.
de Xlovecash
03 Oct 2022, 19:02
Jump to forum
Jump to topic

Re: Webinarii si Articole marca Xlovecam!!!

Webinar tehnic - Cursul urmator : Miercuri, 5 Octombrie,2022 Dragă model, Pentru a vă ajuta în meseria de camgirl/cam boy ! CURS TEHNIC Miercuri, 5 Octombrie Limba engleză/spaniolă: 6:30 pm - 7:30 pm (ora Bucureștiului) 5:30 pm - 6:30 pm (ora Parisului) Obțineți sfaturi pentru problemele dvs. și răs...
de mireya_sb
12 Mar 2023, 13:26
Jump to forum
Jump to topic

Re: Epayservice

Toate conturile sunt blocate ( sau cel putin ale celor care lucreaza in industrie ) până la o noua verificare suplimentara. Problema nu este verificarea ci faptul ca nu iti spun când o sa se efectueze. Mie mi-au spus ca trebuie sa imi astept rândul, altei fete i s-a raspuns ( la intrebarea " câ...
de evaeva1
30 Oct 2023, 09:22
Jump to forum
Jump to topic

Re: Cum va merge Streamate ul in ultima perioada

Site ul acesta a fost un site minunat si platforma mea exclusiv. Ma tot uit de un an de zile la felul in care se distruge constant si sigur , una dintre cele mai mari platforme de videochat. De o ora nu reusesc sa ma loghez, pentru ca se pare ca din nou acest site se confrunta cu alte probleme tehni...
de WinXPfather
26 Dec 2023, 19:41
Jump to forum
Jump to topic

Re: Paxum Card Ron

Depinde si ce citesti. Exista citituri si citite ;). Sunt pe aproape sa ma intreb de ce nu citeste nimeni directiva, nu ce zic modele care acolo unde ai citit abereaza de te doare capul. Zic aprroape, ca stiu bine cum fuctioneaza modelele, oricum, nu altfel ca si in alte domenii torusi. De unde stiu...
de anabeauty37
25 Ian 2024, 21:45
Jump to forum
Jump to topic

Re: Legalitate videochat prin SRL sau PFA

Buna! Alice, inca o postare si apoi imi poti trmite mesaj privat , asa cred :)
de Ina213
31 Ian 2024, 14:13
Jump to forum
Jump to topic

Legalitate platforme videochat

Intram intr-o perioada in care lucrurile se vor schimba si este bine sa comunicam intre noi. Intre noi modele, studiouri si platforma, pentru ca muncim si evoluam impreuna si aceste legi ne vor afecta pe toti. 1 Sper ca pe viitor platformele sa fie mai transparente. Cand vorbesc de transparenta ma r...
de LuckyGirl
18 Feb 2024, 18:24
Jump to forum
Jump to topic

Re: Probleme Paxum??!

Am avut si eu aceeasi problema de pe Paxum Business. Am rezolvat-o cu un telefon la support, am prins in limba romana si tipa mi-a explicat ca, de cateva luni, au probleme cu procesatorul de plata in lei. Unii utilizatori au ghinionul sa li se intoarca banii inapoi in Paxum, in timp ce altii trimit ...
de AdrianAsist
15 Feb 2024, 12:42
Jump to forum
Jump to topic

Re: Prezentare Utilizatori – IMPORTANT!!!

Adrian , 26 ani , locuiesc acum in Barcelona, ; Fost Suport tehnic,trainer si admin cu o experienta de peste 7 ani in domeniu asigur tot suportul necesar pentru a fi model de top. - Deschid conturi site uri videochat . Setari profil. Design bio page . - Setari webcam pentru cea mai buna calitate vid...
de LuckyGirl
10 Oct 2023, 00:15
Jump to forum
Jump to topic

Re: Prezentare Utilizatori – IMPORTANT!!!

Buna, sunt V si sunt model independent de... vreo 10 ani. Alternez perioadele cu munca multa, cu cele unde o iau mai lejer. Recent, am trecut prin niste schimbari, iar un ultimele luni m-am luptat, cu niste stari pe care nu le-am experimentat pana la varsta asta: anxietate, depresie, momentul ala in...
de LuckyGirl
06 Mar 2024, 06:56
Jump to forum
Jump to topic

Re: raiffeisen imi cere Documente Justificative

Buna seara . referitor la banci ..srl si paxum ... are ideea cineva cu ce data se elibereaza factura de la srl catre un site. ? in situatia in care bani de la site intra in paxum si se acolo se trimit in contul bancar al societatii . 2 contabili mi au spus 2 lucruri diferite . unula ca se elibereaz...
de WinXPfather
07 Mar 2024, 07:57
Jump to forum
Jump to topic

Re: Probleme paxum eft

De cateva luni nu mai functioneaza. Acum abia anunta oficial. Se intorc. EFT in Euro.
de WinXPfather
07 Mar 2024, 17:23
Jump to forum
Jump to topic

Re: Probleme paxum eft

Da, la cusul bancii. Eventual te suna si te intreaba. Sau faci din aplicatie cont de euro.
de anabeauty37
08 Mar 2024, 11:15
Jump to forum
Jump to topic

Re: Legalitate videochat prin SRL sau PFA

Buna, Win! nu mai am rabdare , am renuntat sa mai citesc, intru doar sa vad mesaje private dar si la acelea raspund pe scurt, nu mai pot , am obosit . Sa faca fiecare cum considera , dar ma bucur ca am putut ajuta fete cu incasari bune sa intre in legalitate, suntem vreo 10 -15 de pe forumuri la fir...