Căutarea a găsit 129 rezultate

Return

de EvellineClaire
04 Iul 2019, 13:31
Jump to forum
Jump to topic

Re: Fotografiile pro si cresterea incasarilor!

Intr-adeva pozele conteaza foarte mult. Consider ca orice studio care se respecta isi permite un fotograf si un videograf bun. Ultima mea sedinta a fost in parc si au iesit super pozele.
de betterthansex
19 Iul 2019, 19:24
Jump to forum
Jump to topic

Streamate Sm connect, noutati, probleme?

Buna , mai are cineva probleme cu schimbarile pe care le au facut cei de la Sm la Sm connect ? Deci eu nu stiu ce sa mai fac sa fie bine :)))) Acum cu noile schimbari tre' sa ma vad in cel mai mic patratel pe care l am vazut in viata mea altfel nu mai vad ce zice membrul , ca sa nu mai zic ca imagin...
de BongaCams.com
19 Iul 2019, 10:45
Jump to forum
Jump to topic

Re: BongaCams is looking for models and studios!

AW Awards 2019: BongaCams provides the best business services! Dear models and studios! We are pleased to announce that BongaCams has received yet another award! According to AW Awards 2019 , we provide the best business service to models, studios, users, and partners! Thank you for choosing BongaC...
de Mery24
20 Iul 2019, 17:33
Jump to forum
Jump to topic

Re: Configuratie pc

:writing_hand: http://www.adultvideochat.ro/forum/viewtopic.php?f=29&t=17564. Am recomandat eu această configurație cu ceva timp în urmă. Procesorul o să îți stea undeva în jur 40% CPU cu cele 3 sites deschise + youtube, și o să te poți bucura de el câțiva anișori. Acum tu poți să îți iei și cev...
de wrongturn2020
20 Iul 2019, 14:23
Jump to forum
Jump to topic

Re: Configuratie pc

Eu am in prezent aceasta configuratie dar nu prea face fata...se ridica foarte repede la 100%, nici nu se pune problema de HD...

I7 4790K SSD 120Gb Ram 8Gb Ram MB B-85-G41 Corsair 450W
Placa video Gt 720 1Gb Ram HDMI VGA DVI
de EsmeeCharm
22 Iul 2019, 12:05
Jump to forum
Jump to topic

Re: Refuzul - o optiune sau nu?

Buna, Si eu am intampinat astfel de situatii. Initial l-am luat pe Nu in brate, dar apoi mi-am dat seama ca fac asta doar pentru ca nu as sti cum sa reactionez in momentul in care trec peste prejudecati sau ideile pe care le aveam eu inainte despre cerintele astea ale membrilor. Dar mi-am luat inima...
de Adania
30 Iul 2019, 12:13
Jump to forum
Jump to topic

Re: How is made - Studio 20 Arad

Recomand Studio20 pentru profesionalism si discretie! Ma bucur sa fac parte din echipa lor, o echipa exigenta care are pretentii de la tine, dar iti ofera ceea ce cer. E un schimb echitabil intre ceea ce ofera si ceea ce vor de la tine. Studio 20 mi-a oferit un loc de munca stabil si un venit din ca...
de AyleeB
30 Iul 2019, 11:26
Jump to forum
Jump to topic

Re: Siteuri pe care se baneaza Romania ?

Buna, eu pe LiveJasmin lucrez si e foarte sigur la capitolul asta si foarte bine reglementat. Nu am avut probleme. Mult succes!
de NataliaSynn
26 Iul 2019, 16:14
Jump to forum
Jump to topic

Re: Siteuri pe care se baneaza Romania ?

Eu lucrez pe Jasmin, iar aici se poate bana orice tara :)
de betterthansex
01 Aug 2019, 22:44
Jump to forum
Jump to topic

Re: Streamate Sm connect, noutati, probleme?

o sa scriu aici , poate confirma si altii , desi am deja confirmare si de la alte prietene , nu e problema de la mine, cum am crezut initial . Trebuie sa ma vad in cel mai mic patratel pe care l am vazut vreodata asta daca vreau sa vad si lista de membrii si ce scriu ei . Pana acum 2 saptamani se pu...
de EsmeeCharm
05 Aug 2019, 17:20
Jump to forum
Jump to topic

Re: Video chatul si vizitatorii fara bun simt!

Inteleg ca sunt multe modele care chiar sunt afectate de membrii astia "nebuni" care le strica chat-ul, insa pot spune ca pe mine nu m-a deranjat niciodata atat de tare incat sa recurg la ban. Poate e firea mea asa mai nepasatoare, dar de multe ori eu recurg la putin "misto" ca s...
de evaeva1
19 Mar 2021, 06:29
Jump to forum
Jump to topic

Re: Cum va merge Streamate ul in ultima perioada

Buna! Excat in aceeasi situatie ma aflu si eu,tot model independent fiind. In disperarea mea am incercat sa iau legatura si cu suportul, atat pe site, cat si suportul romanesc. Raspunsurile lor sunt aceleasi, ca nu este nimic in neregula cu site-ul, ca membrii se mai plictisesc, in conditiile in ca...
de Memsy
19 Mai 2021, 09:00
Jump to forum
Jump to topic

Muzica cu Licenta pe Jasmin..

Important: new music regulations! Use Model Center’s Music Library to play music. Soon, a new law on copyrighted music will come into effect: music from online streaming sites, radio, and other services cannot be used on other websites without a license. This law also applies to LiveJasmin. Your vi...
de pregnant87
04 Iun 2021, 22:19
Jump to forum
Jump to topic

Re: Raiffeisen schimbare limite retragere ATM

Shadow multumim de info.
Depinde de card,eu vorbesc despre Cosmopay(limita 3000$/zi),adica 5 tranzactii de 2200ron.La BRD,ce trebuie in plus adaugat...ALEGETI IN STANGA FARA CONVERSIE!!!
Daca alegeti dreapta,cu conversie va da 3,65ron/$.....Fara Conversie 3,81ron/$.
de Mery24
31 Dec 2019, 10:54
Jump to forum
Jump to topic

Re: Regulile unei Doamne

:writing_hand: Și dacă tot a revenit colega noastră, KaylinDream, la acest topic, vreau să aduc și eu o completare. Personal vreau să închei activitatea mea din acest an într-o notă pozitivă, nutrind năstrușnic ca în noul an ce se așterne misterios la picioarele noastre, pașii să îmi fie călăuziți s...
de Mery24
28 Oct 2016, 18:00
Jump to forum
Jump to topic

Regulile unei Doamne

Regulile unei doamne Oameni dragi și frumoși, am deosebita onoare să vă prezint 233 de reguli pe care trebuie să le respecte o adevărată lady. Acestea au fost spuse de o sumedenie de personalități celebre, iar la îndemnul lui SAD (tot uit numele real), le-am tradus pentru a putea fi pe înțelesul tut...
de Adrian
31 Mai 2013, 00:12
Jump to forum
Jump to topic

Articol importanta calitatii HD pe siteuri!

Dupa cum se stie foarte bine produsele/serviciile de calitate tot timpul vand (sau se vand) mai bine decat cele un pic mai slabe calitativ, de aceea in acest topic articol am sa tratez importanta calitatii HD (high definition) pe siteurile de videochat si in ce fel poate ajuta sau afecta activitatea...
de cssmfcpro
15 Iun 2021, 08:34
Jump to forum
Jump to topic

SplitCam Software - update Interact

RO: Software-ul SplitCam și-a actualizat clientul desktop. Una dintre actualizările mele preferate in noua versiune este Interact . Opțiunea de Interact permite utilizatorului să interacționeze cu pagina web (browser based overlay). Trebuie să recunosc că am fost un pic frustrat în trecut, deoarece...
de Cata.Streamate
17 Iun 2021, 19:28
Jump to forum
Jump to topic

Re: Cum va merge Streamate ul in ultima perioada

Multumesc inca o data pentru recomandari, Adrian! Revin cu o noua problema. Se pare ca de azi s-a schimbat interfata Streamate, iar asta imi afecteaza pozitionarea pe site. Daca inainte ma clasam in primele 4-5 randuri de pe pagina 1, acum ma gasesc rareori pe la sfarsitul primei pagini, sau nu ma ...
de Shadow
17 Iun 2021, 19:00
Jump to forum
Jump to topic

PAXUM CARD A MURIT

CE A DECLARAT ACUM 1 ORA PAXUM PE PLARFORMA OFICIALA We regret to inform our customers that the Paxum SEPA Mastercard is no longer active as of today. This is happening because the issuing bank has decided to change its risk appetite policy and no longer wants to be associated with the adult industr...
de Shambala
18 Iun 2021, 02:27
Jump to forum
Jump to topic

Re: PAXUM CARD A MURIT

Urgent Notice about your Paxum SEPA Mastercard To our valued customers, We regret to inform you that the Paxum SEPA Mastercard is no longer active, effective immediately. This is happening because the issuing the bank has decided to change its risk appetite policy to exclude adult industry professi...
de Streamster
24 Aug 2020, 15:54
Jump to forum
Jump to topic

Streamster - live streaming software with a built-in cloud-based multistreaming feature

Hi there! Just letting you know that we've rebranded our Xtreamer software. Now the application called Streamster and has many new features. Streamster is compatible with OBS and other studios, so you are able to create your video content in OBS and stream it to multiple destinations with Streamster...