Căutarea a găsit 129 rezultate

Return

de AdrianLCA
08 Iul 2018, 18:41
Jump to forum
Jump to topic

Live Camp - Primul Eveniment dedicat exclusiv modelelor videochat independente!

Salutare la toti! As dori sa va prezint un eveniment ce pot spune ca este primul de acest fel si in acest format indraznet in domeniul videochat. Scopul principal este sa oferim posbilitatea modelelor videochat independente sa intre in contact cu reprezentanti ale unor site-uri sau servicii dedicate...
de AdrianLCA
15 Iul 2018, 00:29
Jump to forum
Jump to topic

Re: Live Camp - Primul Eveniment dedicat exclusiv modelelor videochat independente!

In primul rand as dori sa multumesc celor care au aplicat deja si au fost aprobati pentru a lua parte la Live Camp, veti fi contactati telefonic pentru a primi mai multe detalii in curand! In al doilea rand as dori sa precizez cateva lucruri importante! 1. Orice aplicatie care nu are nici o legatura...
de AdrianLCA
18 Aug 2018, 12:01
Jump to forum
Jump to topic

Re: Live Camp - Primul Eveniment dedicat exclusiv modelelor videochat independente!

ANUNT IMPORTANT! Datorita faptului ca majoritatea modelelor inregistrate deja sunt din Bucuresti am decis sa acordam o compensare de 40 de euro la biletele de avion pentru transport. Pentru toate modelele care vor pleca din Bucuresti si vor dori sa ia avionul pana la Timisoara, locul de unde vor fi...
de GlamChatStudio
06 Sep 2018, 18:56
Jump to forum
Jump to topic

Re: Acoperire legala pana cand pot depune declaratia 201 ?

Poti scoate banii la 3 luni,e data legea de vreo 2 luni,pentru care nu stiati,pe SRL.Google it. Misto gluma cu studiourile avantajate de colaboratori SRL,eu vreau numai CIM-uri ,nici aici nu pare ca stii prea bine cum sta treaba avand in vedere ca e la 1 ian 2018 angajatul plateste aproape toate tax...
de Mery24
06 Sep 2018, 19:39
Jump to forum
Jump to topic

Re: Transfer Paxum

:writing_hand: Ca să transferi fonduri din contul tău Paxum pe cardul Paxum, tu nu ai nicio treabă cu Withdraw Funds to External Credit Cards, asta este cu totul altceva, și de asta îți dă eroarea respectivă. Vei avea în vedere următorii pași: 1. Din bara de sus alegi Transfer Funds . 2. Ți se va de...
de beyoustudio
06 Sep 2018, 14:51
Jump to forum
Jump to topic

Re: Peste 4000$ realizati intr-o tura - BeYou Studio

Faptul ca nu suntem atat de activi pe forum nu inseamna ca nu se intampla lucruri notabile :yum: In urmatoarea poza de exemplu se vede cum modelele BeYou Studio ocupa locurile 1 si 2 pe siteul cams.com ATENTIE poza este facuta la ora 9:59 si NU ESTE FACUTA ASTAZI !!! ( am specificat acest lucru pent...
de Mery24
06 Sep 2018, 01:14
Jump to forum
Jump to topic

Re: Te văd acum în Piața Victoriei…

:writing_hand: De ultimă oră: Madam Vasilica – Viorica Dăncilă a fost urmărită și hărțuită de niște învățători. Aceștia din urmă au aruncat după ea cu abecedare, alfabetare și litere de-o șchioapă. În cele din urmă miracolul s-a produs: a fost dezrobită de către domul Nicușor Dan care a acaparat-o ș...
de Mery24
10 Sep 2018, 20:53
Jump to forum
Jump to topic

Re: Flirt4Free - cum setez metoda de plata?

:writing_hand: Bună, malicemoe, și bine ai venit printre noi! :relaxed: Cum setezi metoda de plată pe Flirt4free.com : 1. Odată ce ai contul aprobat 100%, vei primi niște e-mailuri cu diverse instrucțiuni. Ei bine, printre aceste instrucțiuni, primești și un link despre cum să completezi metoda de p...
de Studio20
13 Sep 2018, 19:20
Jump to forum
Jump to topic

Cel mai bun studio de videochat - Xbiz Berlin

https://www.studio-20.ro/upload/img/posts/thumb-cel-mai-bun-studio-de-videochat-din-lume-1536859148.jpeg Cu ocazia primei gale Xbiz din Europa, cea din Berlin, in 11 Septembrie 2018, Studio 20 a primit cele mai importante premii din industria de videochat: - Cel mai bun studio de videochat din lume...
de DoctorCam
14 Sep 2018, 18:52
Jump to forum
Jump to topic

Re: Prezentare Utilizatori – IMPORTANT!!!

Salut, numele meu este Johny.
Sunt in acest domeniu de 10 ani, doar ca nu ca model sau studio, ci ca webmaster/affiliate.
Multumesc pentru acceptul pe acest forum.
de Maria08
04 Sep 2018, 14:19
Jump to forum
Jump to topic

Re: Prezentare Utilizatori – IMPORTANT!!!

Buna! Sunt Maria, am 27 de ani si lucrez ca model independent de 3 ani exclusiv pe LiveJasmin. M-am înscris in sfârșit după aproape 4 ani de când va citesc sfaturile si părerile. Site-ul asta m-a ajutat sa încep cu dreptul intr-o industrie despre care nu știam absolut nimic. Sunt foarte mulțumită de...
de wrongturn2020
30 Sep 2018, 14:50
Jump to forum
Jump to topic

Re: La ce varsta vreti sa renuntati la chat?

Multumesc pentru raspunsuri, aveti dreptate. Eu cred ca daca nu ar fi prejudecatiile celor din jur multe modele ar ramane mai mult in bransa. Deci, multumim prejudecatilor =)) mai putina concurenta! Traind dupa propriile reguli vom ajunge sa fim cu adevarat fericiti, si da, e important sa imbatranim...
de wrongturn2020
30 Sep 2018, 14:44
Jump to forum
Jump to topic

Re: Offline surprise jasmin

Multumesc pentru raspuns, am sa ii zic si lui sa vorbeasca cu suportul, mi s-a parut ciudat pentru ca e un membru care cheltuieste mult si nu se uita la tipsuri...a dat tipsuri mult mai mari si nu cred ca ar minti cu asta, ii spun azi sa vorbeasca si el cu suportul. De aceea am intrebat, multumesc p...
de Juliana
29 Sep 2018, 21:31
Jump to forum
Jump to topic

Re: Solutie in perioada lunii ...

Buna seara Deoarece nu las niciodata lucrurile neterminate, mai ales cand eu sunt cea care deschide subiectul, am revenit cu detalii in urma propriei experiente : Luna aceasta am folosit alternativ OB-uri dar si Original Soft Tampons si sincer sa va spun , cele din urma isi fac treaba cu prisosinta....
de Models4models
02 Oct 2018, 15:08
Jump to forum
Jump to topic

Re: Prezentare Utilizatori – IMPORTANT!!!

Buna ziua, Numele meu este Roxana si sunt social media manager in cadrul studioului Models4Models. Personal sunt noua in domeniul videochatului insa echipa M4M este una cu o experienta de peste 16 ani in industrie si formata exclusiv din foste modele. Imi pare bine sa va cunosc, momentan doar prin i...
de betterthansex
12 Oct 2018, 20:32
Jump to forum
Jump to topic

Tipuri de membrii

Buna , m am gandit sa deschid un topic cu tipuri si subtipuri de membrii just for fun si , de ce nu , poate foloseste cuiva :) Important : scriu din propria experienta , ce am intalnit eu , nu la modul general ! Nu caut "sa imi pun in cap " pe nimeni si chiar va rog sa mai adaugati voi din...
de Studio20
20 Iun 2019, 15:09
Jump to forum
Jump to topic

Re: Declarare venituri la ANAF

Si Revolut si Monese si cam toata lumea raporteaza, deci folositi cu incredere dar depuneti si declaratia anuala, 10% nu este chair atat de mult (as spune ca avem cel mai mic impozit din Europa pentru venituri independente). Plus 665 de lei pe luna CAS si CASS daca depasesti 20k pe an, iarasi nu e d...
de MeganKroft
04 Iul 2019, 14:31
Jump to forum
Jump to topic

Re: Private inregistrate si redistribuite pe internet

De asta n ai sa scapi in veci ! E cam greut sa iei la puricat tot google ul si sa faci plangeri peste plangeri privitoare la drepturile de autor. Pana la urma..meseria asta presupune expunere ...si ti cam asumi un risc.Sau ma insel eu ?! De ce sa scapi? Promovare gratuita! Pana la urma cam asta e :...
de KaylinDream
05 Iul 2019, 15:05
Jump to forum
Jump to topic

Re: Prezentare Utilizatori – IMPORTANT!!!

Hey hey! Eu sunt Kaylin :). Momentan sunt model de videochat la Studio20. Fac videochat de cateva luni si imi place tare mult! Am decis ca sa imi fac cont pe acest site ca sa pot sa invat mult mai multe despre lumea in care lucrez :D
de Adania
18 Iul 2019, 09:42
Jump to forum
Jump to topic

Re: Refuzul - o optiune sau nu?

Buna Adania, Normal ca este o optiune, decat sa faci ceva care nu iti face placere si apoi sa te simti aiurea ca ai facut pentru bani... mai bine sa te ti de principiile tale.. O singura mentiune, atat timp cat iti cere ceva in limitele legalului... nu ai de unde sa sti daca esti sau nu ok cu cerin...
de EsmeeCharm
19 Iul 2019, 11:12
Jump to forum
Jump to topic

Re: Fotografiile pro si cresterea incasarilor!

Sunt de acord ca fotografiile sunt super importante in cresterea incasarilor. Mai ales daca te implici si faci ceva fain, care sa nu fie vechea si rasuflata" fata sta in pat imbracata in lenjerie" Dar cred ca pozele si video-urile sunt bune si pentru a te ajuta pe tine sa iti urmaresti evo...