Căutarea a găsit 129 rezultate

Return

de 1tinkerbell
13 Apr 2018, 18:44
Jump to forum
Jump to topic

Re: Prezentare Utilizatori – IMPORTANT!!!

Hello tuturor si bine v-am gasit:* Numele meu este Flori si am 26 de ani si sunt nascuta in zodia fecioarei :)))) De o luna de zile sunt model independent ( am lucrat 3 ani si jumatate la studio ) . Citesc forumul din anul 2014 de cand m-am hotarat sa activez in aceasta industrie . Inca o data : bin...
de Whitney
13 Apr 2018, 22:32
Jump to forum
Jump to topic

Re: Prezentare Utilizatori – IMPORTANT!!!

Hai ca acu am vazut ca incepem sa ne imprietenim si sa ne prezentam deci sa ma prezint si eu. Ma numesc Roxana , am 35 de ani ,un copil de 5 ani pe care il cresc singura cu toate ca nu e copil din flori.Sunt pe forum de prin 2006 si pe vremea aia intram pt ca habar nu aveam ce inseamna vchat dar eu ...
de toneytheponey
17 Apr 2018, 09:57
Jump to forum
Jump to topic

Re: Prezentare Utilizatori – IMPORTANT!!!

Hi! My name is Thomas Skavhellen. I'm from the kingdom of Norway but I've been living in Bucharest for the last 1,5 years now. I first ended up in the Adult Industry over 15 years ago as an affiliate with over 15 adult sites, but when the tube sites took over it got harder and harder to convert peop...
de Jules69
22 Apr 2018, 16:09
Jump to forum
Jump to topic

Re: Prezentare Utilizatori – IMPORTANT!!!

Buna tuturor! Mi- am facut curaj,intr un final ....dupa multi ani de citit si un singur post de pe un alt nickname, niciodata nu notez si uit nicknames and passwords....deh batrantea. Ma numesc Iulia , am 43 de ani, in domeniu din 2011 ,in prezent model independent, a trebuit sa plec din localitatea...
de toneytheponey
16 Apr 2018, 16:37
Jump to forum
Jump to topic

Online Cam Summit! 100% Virtual Cam Event!

Hi guys, Thomas Skavhellen here! I'm new in this forum and this is my very first post. I want to invite you all, studios and models to the very first edition of the Online Cam Summit. It starts next week on the 24th to the 27th of April. Over the 4 days I will release 4 videos every day for 24 hours...
de theselby
24 Apr 2018, 21:21
Jump to forum
Jump to topic

Re: Online Cam Summit! 100% Virtual Cam Event!

Hi Thomas, The summit's idea is nice, very nice, especially because many models/studios are afraid to "show up" at summits because they protect some sort of privacy or whatever (or financial reasons). My only feedback so far (except what we already discussed on facebook today :D) is that I...
de B-Summit
20 Dec 2017, 17:18
Jump to forum
Jump to topic

Bucharest Summit 2018

http://bucharestsummit.com/bsummit-2018.jpg Buna ziua tututor, Dorim sa anuntam cu mare entuziasm ca foarte curand vom deschide inregistrarile pentru editia a II-a a Bucharest Summit , dar inainte de asta dorim sa anuntam cateva schimbari ce au loc in echipa organizatorica a evenimentului. Doi dint...
de AlexandraGeorgia
21 Dec 2017, 15:05
Jump to forum
Jump to topic

Re: Bucharest Summit 2018

Moi is registered!
Ne vedem la Bucuresti!
de B-Summit
21 Dec 2017, 15:49
Jump to forum
Jump to topic

Re: Bucharest Summit 2018

https://bucharestsummit.com/registration-2018-600.jpg Buna ziua tuturor, Inregistrarile pentru Bucharest Summit 2018 s-au deschis si ca si anul trecut speram sa ne vedem acolo in numar cat mai mare.Pentru ca stim ca este un eveniment asteptat de toata lumea am decis sa deschidem posibilitatea de in...
de AC-studio
25 Ian 2018, 13:15
Jump to forum
Jump to topic

Re: Bucharest Summit 2018

Ma ofer ca fotograf pentru eveniment daca este nevoie :D
de theselby
01 Mai 2018, 20:21
Jump to forum
Jump to topic

Re: Bucharest Summit 2018

Salutare, Nu am verificat de mult timp site-ul bsummit sa vad lista de participanti din cauza unor probleme personale. Dar am reusit astazi, si sunt placut surprins sa vad inregistrati peste 1100 de participanti. Felicitari maxime ;) Din ce am vazut in agenda bsummit... cam subtirel la partea inform...
de B-Summit
03 Mai 2018, 11:35
Jump to forum
Jump to topic

Re: Bucharest Summit 2018

Consideram ca orice feedback este important, astfel ca multumim pentru cele enumerate. In acest an ca si anul trecut, s-a depus un efort foarte mare pentru a putea aduce, in cadrul evenimentului Bucharest Summit, un numar atat de mare de modele independente si nu numai. Cu aceasta ocazie dorim sa le...
de theselby
03 Aug 2018, 10:21
Jump to forum
Jump to topic

Re: Burebista, Deceneu, Decebal și Iisus - Poveste!!!

Foarte frumoasa povestirea Ionut, respect!
de ladycools
26 Iul 2018, 13:11
Jump to forum
Jump to topic

Re: Prezentare Utilizatori – IMPORTANT!!! Sunt LADYCOOLS

Bună ziua Sunt un model independent de 1 an și jumătate, îmi desfășoară emisiunile în chat-ul video din Spania și România, în funcție de luna în care aceasta. Acest forum este foarte util pentru mine și sper să contribuie cu experiența mea de astăzi continuă să difuzez. Am uitat să spun că sunt un m...
de gabriela1986
24 Iul 2018, 15:26
Jump to forum
Jump to topic

Re: Prezentare Utilizatori – IMPORTANT!!!

Buna. Sunt Gabi din Iasi -model independent.
de MariaBoroghina
17 Iul 2018, 16:06
Jump to forum
Jump to topic

Re: Prezentare Utilizatori – IMPORTANT!!!

Buna sunt Maria , lucrez ca C.O.O la Best Studios .
Lucrez in domeniu de peste 13 ani , am fost model timp de 7 ani , dupa ce m-am lasat am fost trainer , manager de sediu , manager de training si acum sunt C.O.O .
de FMM
11 Iul 2018, 23:10
Jump to forum
Jump to topic

Re: Prezentare Utilizatori – IMPORTANT!!!

hello !!!
numele meu este Gabi si sunt din bucuresti

kind regards ,
Gabi
de AdrianLCA
08 Iul 2018, 18:48
Jump to forum
Jump to topic

Re: Prezentare Utilizatori – IMPORTANT!!!

Salut Numele meu este Adrian Florin , am 39 de ani din Timisoara. Sunt in domeniul videochat din anul 2003 cand am deschis primul studio videochat. Fondator al conceptului de nisa spy voyeur Live Cams Mansion - www.livecamsmansion.ro sau www.lcmstudio.ro Partener www.hiddencams.com - Spy Cams Voyeur...
de Shadow
30 Iun 2018, 21:34
Jump to forum
Jump to topic

Re: Prezentare Utilizatori – IMPORTANT!!!

Buna ziua . Sunt Iulia , model in categoria Dungeon si Fetish /non nude . Sunt in acest domeniu de peste 10 ani ,avand la un moment dat un studio timp de 3 ani . De cativa ani bun stiu de acest forum si am gasit aici niste oameni foarte cool si prietenosi .

All the best !
de theselby
10 Aug 2018, 16:22
Jump to forum
Jump to topic

Re: Logica Moderare gen Games of Thrones - Concept - Pareri!!!

Salutare Ionut. Multumesc ca m-ai avut in vedere, dar e din pripa daca sa zic da sau nu, intrucat nu am neaparat cea mai buna idee despre ce presupune activitatea de moderator. Eu as propune altceva: De analizat ce anume a cauzat "linistea" in forum Ai mailurile oamenilor... compune un POL...
de alexiss
08 Aug 2018, 14:33
Jump to forum
Jump to topic

Re: Logica Moderare gen Games of Thrones - Concept - Pareri!!!

Exista zilele astea campania "MUIE PSD" , dar asta nu inseamna ca in acel partid nu exista si oameni de valoare , oameni bine intentionati , oameni frumosi . Datorita acestei campanii exista acel "incident" cu Politia Rutiera , dar din nou , chiar si cu propriile noastre experien...
de BCams
18 Iul 2018, 15:52
Jump to forum
Jump to topic

BCAMS 2018

Pregatiti-va pentru BCAMS 2018! BCAMS tinde să devină unul dintre cele mai importante evenimente dedicate videochat-ului. Cu fiecare ediţie, ne concentrăm eforturile organizatorice către a fi mai buni, mai aproape de nevoile de instruire, de networking şi de business ale participanţilor, venind mere...