Căutarea a găsit 129 rezultate

Return

de Zein
12 Ian 2018, 12:26
Jump to forum
Jump to topic

Întrebare serioasa

Sunt nou pe aici și am o întrebare. O prietena de a mea care practica vchat, a dat de un membru care vrea sa ii ofere conturi cu bani pe ele Spunând el obținute prin ( cracking ) ca ea sa între de pe toate sa stea in privat când vrea și cât vrea. Conturile au 50$ 100$ 150$ și așa mai departe. Acum e...
de Adrian
12 Ian 2018, 16:02
Jump to forum
Jump to topic

Re: Întrebare serioasa

Riscurile sunt majore și sfatul cel mai bun este sa iși vadă de treaba ei.

Topic mutat la exemple negative
de Cata.Streamate
11 Feb 2018, 22:59
Jump to forum
Jump to topic

Re: NEW: Streamate Blog

Multumesc frumos :).

Ma bucur ca acest blog este folositor. O sa continui sa postez pe el si da, daca aveti sugestii de subiecte, mi le puteti oferi fara nici un fel de problema :).
de Adrian
12 Feb 2018, 22:05
Jump to forum
Jump to topic

Re: NEW: Streamate Blog

Multumesc frumos :). Ma bucur ca acest blog este folositor. O sa continui sa postez pe el si da, daca aveti sugestii de subiecte, mi le puteti oferi fara nici un fel de problema :). Cu siguranta este nevoie de asa ceva si niciodata nu vor fi prea multe materiale pentru modele, este un nivel de impl...
de TwistedAngel
19 Feb 2018, 10:47
Jump to forum
Jump to topic

Re: Prezentare Utilizatori – IMPORTANT!!!

Buna ,
Sunt TwistedAngel , lucrez ca model independent de aproximativ 14 ani ( cu mici intreruperi ) , forum-ul le-am gasit la recomandara unei amice acum multiiii ani in urma .
Nu scriu des, dar il citesc mai mereu cand am o clipa libera !
Multumesc si o zi buna tuturor!
:*
de Cristinamys
20 Feb 2018, 07:53
Jump to forum
Jump to topic

Re: Prezentare Utilizatori – IMPORTANT!!!

Buna tuturor! Sunt Cristina, makeup artist in timpul liber si managerul studioului de videochat din Brasov:My Secret Studio. Pentru ca ne place sa fim seriosi, succesul nostru a venit garantat. Despre voi, ne bucuram ca exista asa o comunitate si ne bucuram sa va cunoastem! va pup!!! Linkul catre si...
de Adrian
20 Feb 2018, 08:10
Jump to forum
Jump to topic

Re: Cum se face videochat pe mai multe siteuri?

Multumeac pentru raspuns. Lucrez de 3 sapt pe Jasmin si am deschis un cont si pe Streamate pt a lucra in paralel. De aceea as vrea sa stiu ce splitcam as putea folosi pt ambele site uri. Ideea ca am incercat cu unul dar nu stiu cum sa l conectez la ambele pe o camera.net am bun..zic eu aprox 250 up...
de Adrian
21 Feb 2018, 07:17
Jump to forum
Jump to topic

Re: Muzica generaţiei mele - Anii 90'

hTWKbfoikeg Load up on guns, bring your friends It's fun to lose and to pretend She's over-bored and self-assured Oh no, I know a dirty word Hello, hello, hello, how low Hello, hello, hello, how low Hello, hello, hello, how low Hello, hello, hello With the lights out, it's less dangerous Here we ar...
de Adrian
21 Feb 2018, 07:22
Jump to forum
Jump to topic

Re: Muzica generaţiei mele - Anii 90'

Red Hot Chili Peppers - Under The Bridge GLvohMXgcBo [Verse 1] Sometimes I feel like I don't have a partner Sometimes I feel like my only friend Is the city I live in, the city of angel Lonely as I am, together we cry I drive on her streets cause she's my companion I walk through her hills cause sh...
de Nord
21 Feb 2018, 11:20
Jump to forum
Jump to topic

Re: Muzica generaţiei mele - Anii 90'

Eu am crescut ascultandu-i pe tipii astia!
de theselby
21 Dec 2017, 13:34
Jump to forum
Jump to topic

Re: Bucharest Summit 2018

Salutare tuturor, Ma intristeaza cumva faptul ca formula de 4 minti este acum doar din 2, dar nu ma ingrijoreaza absolut deloc acest aspect deoarece, cunoscandu-i personal atat pe Markus cat si pe Alex (desi mai putin pe cel din urma) sunt linistit... stiu ca evenimentul va fi cu siguranta deasupra ...
de Bishop.
19 Mar 2018, 11:11
Jump to forum
Jump to topic

Re: Prezentare Utilizatori – IMPORTANT!!!

Salutari ,oameni ! Eu sunt Kiki ( chiar daca suna a nume de show-girl americana ,sunt barbat in toata firea :') ) , am 28 de ani si sunt din Brasov. Ma informez despre industrie cu 1 an inainte sa devin legal , activez in industrie de cand am implinit varsta. Primii 2 ani i-am investit in pozitia de...
de B-Summit
04 Apr 2018, 12:28
Jump to forum
Jump to topic

Re: Bucharest Summit 2018

https://bucharestsummit.com/banner-votes-open-forum.png Au mai ramas 47 de zile pana la startul Bucharest Summit 2018 . In cadrul evenimentului va avea loc si a doua editie de Bucharest Summit Awards , singura gala din industrie cu un juriu desemnat. Prima faza a nominalizarilor s-a incheiat. Au fo...
de Agnes
11 Apr 2018, 12:21
Jump to forum
Jump to topic

Re: Prezentare Utilizatori – IMPORTANT!!!

:heart_eyes: Buna , numele meu este Ana si am 28 de ani . Sunt model independent(fost model de studio) cu o experienta de cativa ani in domeniul acesta . Forumul m-a ajutat de nenumarate ori cand nu gaseam raspunsuri sau eram intr-o situatie fara iesire. Incerc sa evoluez in meseria aceasta si sa &q...
de Mery24
11 Apr 2018, 15:39
Jump to forum
Jump to topic

Re: S-a INCHIS First Choice?!

:writing_hand: Și a înviat forumul meu cel mai iubit, fratelooo! Cel puțin 47 postări în două zile, record pe 2018! Amu no, se poate șterge ce debitez eu aici că nu-i pe subiect și nu ajută pe nimeni, da’ drept nu am vrut să mă abțin din a-mi manifesta bucuria! P.S. Să nu ne bucurăm prea mult totuși...
de WinXPfather
11 Apr 2018, 13:00
Jump to forum
Jump to topic

Re: S-a INCHIS First Choice?!

Hai va rog nu va certati ca nu are rost. Voi sterge posturile offtopic viitoare. Hai sa pastram topicul curat. Altele sunt adevaratele probleme. Vreau sa reintram in normalitate!
de B-Summit
12 Apr 2018, 13:17
Jump to forum
Jump to topic

Re: Bucharest Summit 2018

https://bucharestsummit.com/banner-win-double-invitation.jpg Anul acesta ne-am dorit ca Bucharest Summit sa aduca in scena si o mica competitie, astfel ca pentru toate modele independente care se inregistreaza pana pe 30 aprilie , punem la bataie 2 invitatii duble pentru Awards Gala . De asemenea n...
de Cata.Streamate
18 Apr 2018, 16:09
Jump to forum
Jump to topic

Re: S-a INCHIS First Choice?!

Hello everyone! Due to the recent and sudden challenges with the payouts, Streamate put many efforts in bringing other payment solutions than the ones already available. We know it’s very important for our partners to have different payout methods to choose from, therefore yesterday we implemented a...
de Ana33
20 Apr 2018, 09:04
Jump to forum
Jump to topic

Nu sunteţi autorizat să citiţi acest forum.
de Ana33
20 Apr 2018, 14:19
Jump to forum
Jump to topic

Multumesc!!!

Multumesc acestui forum , in general pt toate informatiile aduse si pt participarea fiecaruia in parte si a moderatorilor care ne au ajutat foarte mult. ;) :blush: de a lungul timpului. Multumesc mult. Mai ales acum cu noile metode de plata, ne ati ajutat enorm, e o platforma unde putem schimba info...
de Ana33
20 Apr 2018, 14:29
Jump to forum
Jump to topic

Re: multumesc !

nu am primit inca banii, abia am contul epayments , cat si cosmo aprobate , mai am de asteptat, probabil sapt viitoare, ca duminica se incheie perioada la site.

mc , succes si tie !
de aa5696
24 Apr 2018, 16:44
Jump to forum
Jump to topic

Re: Prezentare Utilizatori – IMPORTANT!!!

Buna! Numele meu este Andreea! Sunt noua in acest domeniu si am gasit acest forum. Practic de aproximativ o luna vc, insa simt ca nu imi merge deloc, nu imi gasesc motivatia, sau nu stiu care e problema. Pe site am gasit foarte multe discutii interesante ce m-ar putea ajuta. Va multumesc!