Căutarea a găsit 64 rezultate

Return

de SAD^^EYES
07 Dec 2012, 02:50
Jump to forum
Jump to topic

Top Webcams 2012-2024

Salut tuturor, La recomandarea lui GlamourFoto, el mi-a spus ca poate fi util pentru modele, deschid acest topic despre cele mai bune webcamuri, asta mai mult pentru a avea o confirmare si un topic dedicat, pentru ca informatia exista deja pe internet si in forum. Nu va complicati cu alte modele in ...
de SAD^^EYES
13 Iun 2013, 23:41
Jump to forum
Jump to topic

Video Chat-ul, Întâmplare sau Programare? ❤️👀🥰

Salut tuturor, Va avertizez inca de la inceput ca va fi un articol cu impact emotional puternic, cei care se stiu cu probleme de sanatate pe la inima sau creier ii rog din suflet sa nu citeasca. Deasemenea, tot ce voi spune reprezinta doar parerea mea, simple opinii, nu afirm si nu voi afirma niciod...
de SAD^^EYES
16 Iun 2015, 11:41
Jump to forum
Jump to topic

SECRETELE VIDEOCHAT-ULUI. Dezvăluiri din industrie

Tu știi ce este videochatul? Videochatul (sau adult streaming) se referă la „sistemele de transmitere și înregistrare a imaginii, chat înseamnă conversație, deci videochat-ul reprezintă comunicarea dintre două persoane prin intermediului unui calculator (conectat la internet) și al unei camera vide...
de SAD^^EYES
11 Apr 2018, 15:06
Jump to forum
Jump to topic

Re: Prezentare Utilizatori – IMPORTANT!!!

Mulțumim pentru prezentare Ana, bine ai venit pe forum și ca membru înregistrat și speram sa te implici în discuții în limita timpului disponibil, toate cele bune.

Cu stimă, Ionuț
de SAD^^EYES
04 Apr 2018, 06:49
Jump to forum
Jump to topic

Re: Prezentare Utilizatori – IMPORTANT!!!

Salut Kiki bine ai venit pe forum, avem nevoie constant de utilizatori cu experienta!
de SAD^^EYES
22 Apr 2018, 01:15
Jump to forum
Jump to topic

Nu sunteţi autorizat să citiţi acest forum.
de SAD^^EYES
23 Apr 2018, 15:02
Jump to forum
Jump to topic

Re: Multumesc!!!

Buna Ana, multumim si noi, dar nu ai pentru ce, de asta suntem aici... sa ne ajutam reciproc cum putem... toate cele bune. Cu stima, Ionut
de SAD^^EYES
28 Ian 2017, 22:45
Jump to forum
Jump to topic

Prezentare Utilizatori – IMPORTANT!!!

Începând cu data de 01 Februarie 2017 , toți utilizatorii sunt rugati să se prezinte în acest topic (optional). Prezentarea trebuie sa cuprindă câteva detalii despre utilizator, scopul prezenței pe forum/website și câteva cuvinte despre cum percep această activitate. Pentru a face topicul mai inter...
de SAD^^EYES
07 Oct 2013, 00:07
Jump to forum
Jump to topic

Video Chatul si fricile!

Salut tuturor, Azi voi fi spurcat la gura in lumea virtuala, ma voi manifesta cu limbaj de cartier, limbaj de ultima speta, dar sper eu cu ceva urma de invatatura. Tocmai ce am revazut filmul “I legend” si m-a scos afara din casa, am mai luat 2 pachete de tigari si un Red Bull si ma pun pe scris. In...
de SAD^^EYES
05 Iul 2013, 09:41
Jump to forum
Jump to topic

Ingerii si Sirenele internetului - modelele de video chat

Salut tuturor, De ceva vreme am inceput sa percep modelele de video chat, la nivel emotional, ca niste INGERI si SIRENE ale internetului si am zis sa dezvolt putin, sa scriu un articol despre modul cum percep eu toata treaba asta. Video chatul are deja aproape 20 de ani, nu mai este chiar tanar, dac...
de SAD^^EYES
13 Oct 2013, 15:54
Jump to forum
Jump to topic

Re: Oare putem noi ca oameni sa oferim 1000 USD la angajare?

Nu ai cum sa oferi 1000 $ la angajare este imposibil. Eu de exemplu ofer 100 dolari la angajare dar dupa ce face prima suta. Cand a facut prima suta io dau ei toata. Dar 1000 mi se pare o minciuna mare de tot. Chiar nu e ok. O poti oferi, poate chiar si mai mult.. dar in anumite conditii contractua...
de SAD^^EYES
15 Feb 2013, 11:34
Jump to forum
Jump to topic

Re: Xlovecam premii - webcam Logitech BCC950

Nu vreau sa va supar, sa nu o luati in nume de rau, dar cred ca am auzit de cel putin 1000 de ori in 10 ani "placa" asta cu culorile. Sunt 100% constient cat de important este pentru unele dintre voi, sa va vedeti voi bine pe ecran, dar deasemenea stiu cat de mult exagerati cu culorile maj...
de SAD^^EYES
26 Iul 2018, 07:43
Jump to forum
Jump to topic

Burebista, Deceneu, Decebal și Iisus - Poveste!!!

Burebista, Deceneu, Decebal și Iisus - poveste de adormit copiii mici și mari!!! O:-) :yum: :kissing_closed_eyes: Acum peste 2000 de ani a trăit Burebista, un munte de om și la propriu și la figurat. A fost regele Geto-Dacilor, practic cel care a pus baza Statului Dac... DACIA!!! Burebista a cârmuit...
de SAD^^EYES
09 Aug 2018, 01:09
Jump to forum
Jump to topic

Re: Logica Moderare gen Games of Thrones - Concept - Pareri!!!

Multumesc Alex, apreciez sinceritatea ti-am spus si personal, sper ca timpul sa rezolve ranile adanci... si pe o parte si pe alta.. eu am renuntat acum mult timp la orgolii, personal am stat si 3 luni fara sa intru pe forum... am vrut sa il si donez de cateva ori... dar am fost refuzat... viata nu a...
de SAD^^EYES
13 Aug 2018, 12:45
Jump to forum
Jump to topic

Pui de Trac!

Pui de Trac! Din nou am fost jignit, Din nou umilit, Din nou am iertat, Dar nu am uitat... Sunt Dac și sunt Roman, Sunt Viking sau Siberian, Sunt Ninja sau Samurai, La inima să mă ai! Dacă îmi greșești, Să ști să îmi grăiești, Așa mă vei câștiga, Așa voi ierta, Așa voi și uita, Nu uita de unde ai p...
de SAD^^EYES
27 Aug 2018, 11:05
Jump to forum
Jump to topic

Re: Prezentare Utilizatori – IMPORTANT!!!

Buna Adalie, bine ai venit, nu ezita sa deschizi topicuri interesante cu intrebari despre ceea ce ai vrea sa descoperi. Cu stima, Ionut
de SAD^^EYES
30 Sep 2018, 14:24
Jump to forum
Jump to topic

Re: La ce varsta vreti sa renuntati la chat?

Buna tuturor, Cred ca am mai zis in trecut ca am un sentiment de deja-vu, asa ca scuze daca ma repet. Parerea mea ca se poate practica aceasta activitate pana la adanci batraneti, chiar si dupa pensionare, totul este de cum iti setezi mentalul Sunt Modele care o fac strict pentru bani si nu se impac...
de SAD^^EYES
30 Sep 2018, 14:34
Jump to forum
Jump to topic

Re: Offline surprise jasmin

Da trebuie vazut, clientul poate zice din gura multe... poate fi si o problema ceva la site.. dar cel mai bine ar fi daca zice ca a trimis sa vorbeasca el cu supportul nu tu. Faza imi aduce aminte de un Model ce am ajutat in trecut, era in perioada de promotie pe jasmin, si m-a sunat super bucuroasa...
de SAD^^EYES
11 Dec 2010, 20:42
Jump to forum
Jump to topic

Streamate

Streamate A crescut mult la trafic in ultimii ani, este in top 5; din ce am vazut s-au schimbat mult lucrurile in bine si la modul cum tratateaza modelele - conturile se aproba repede, platile se fac rapid - saptamanal (cu o intarziere initiala de 3 sapt) - comisionul este 30% la data postarii - au...
de SAD^^EYES
14 Mai 2019, 22:31
Jump to forum
Jump to topic

Re: Online Cam Summit! 100% Virtual Cam Event!

Hello everyone, There will be a new edition of OnlineCamSummit in less than a week - Going live May 20th - 23rd 2019 , make sure to check it out! https://www.onlinecamsummit.com/ Part of their newsletter: One Week to Online Cam Summit #onlinecamsummit It's only 7 days left to the Online Cam Summit a...
de SAD^^EYES
07 Iul 2019, 20:07
Jump to forum
Jump to topic

Re: Prezentare Utilizatori – IMPORTANT!!!

KaylinDream scrie: 05 Iul 2019, 15:05 Hey hey! Eu sunt Kaylin :). Momentan sunt model de videochat la Studio20. Fac videochat de cateva luni si imi place tare mult! Am decis ca sa imi fac cont pe acest site ca sa pot sa invat mult mai multe despre lumea in care lucrez :D
Bine ai venit Kaylin!!!
de SAD^^EYES
11 Iul 2019, 01:48
Jump to forum
Jump to topic

Re: Sunt deprimata si nu am cu cine sa vorbesc deschis.

Oh imi pare rau sa te vad asa pierduta, nehotarata, cred ca te-a dat cumva peste cap si despartirea de fostul. Ai foarte multe optiuni pentru a reduce si chiar a elimina starea de depresie.. crede-ma ca vorbesc din proprie experienta.. eu inca sunt pe pastile si de depresie... Important de spus.. at...