Căutarea a găsit 65 rezultate

Return

de SAD^^EYES
17 Iul 2019, 23:51
Jump to forum
Jump to topic

Re: Refuzul - o optiune sau nu?

Buna Adania, Normal ca este o optiune, decat sa faci ceva care nu iti face placere si apoi sa te simti aiurea ca ai facut pentru bani... mai bine sa te ti de principiile tale.. O singura mentiune, atat timp cat iti cere ceva in limitele legalului... nu ai de unde sa sti daca esti sau nu ok cu cerint...
de SAD^^EYES
20 Mai 2013, 06:31
Jump to forum
Jump to topic

Re: Pozitivism vs Negativism!

Buna, Depresie se numeste, nu ai un stil de viata balansat, 8 8 8 sau cat mai aproape, adica 8 ore munca, 8 ore somn, 8 ore relaxare + miscare (sport, plimbari in parc etc) Trebuie sa inveti sa vezi altfel oamenii de langa tine, nu cu invidie, ci cu RESPECT. Intrebarea corecta era. Ce trebuie sa fac...
de SAD^^EYES
11 Oct 2013, 07:11
Jump to forum
Jump to topic

Importanta sanatatii pentru video chat

Importanta sanatatii pentru video chat Tocmai am vazut un scurt reportaj pe Antena1 despre creier, si practic mi-a confirmat ca sunt pe drumul cel bun... analogiile mele din topicul despre “Intamplare sau Programare” nu sunt chiar atat de sf pe cat par. Pe sistemul “Fa ce zice Popa nu ce face Popa”...
de SAD^^EYES
03 Iul 2019, 05:15
Jump to forum
Jump to topic

Re: Webcams 4k şi captura 4k - 2019+!!!

Logitech Brio Ultra HD Webcam Step up to the world’s most technologically advanced webcam and get professional-quality video for video conferencing, streaming, or recording. Logitech BRIO is packed with features that produce stunning video in any environment. Our premier 4K ultra high-def camera of...
de SAD^^EYES
28 Ian 2017, 22:59
Jump to forum
Jump to topic

Re: Prezentare Utilizatori – IMPORTANT!!!

Salut tuturor, Numele meu este Ionut, sunt Administratorul acestui website/forum, am 37 de ani neimpliniti, am creat aceasta comunitate cu scopul de a fi cat mai informati, pe cat posibil cat mai obiectiv despre tot ceea ce se intampla in aceasta industrie a video chatului adult si non-adult. Urmare...
de SAD^^EYES
11 Dec 2012, 00:21
Jump to forum
Jump to topic

Re: Top Webcams 2012-2013

Sad, tu zici de bec cu putere mare in tavan, dra in cauzl in acre folosesti sa zicme doar becul respectiv va trebuie unul cu lumina rece nu?Pentru ca nu mai intri in schema cu lumina calda in tavan si rece in fata Cred ca era tocmai invers schema.. lumina rece in tavan, lumina calda in fata (dar nu...
de SAD^^EYES
22 Mai 2021, 21:13
Jump to forum
Jump to topic

Re: Chaturbat sfaturi

Buna. Sunt noua in domeniu am doar 5 zile si imi pare deja destul de ciudat.Chiar daca am blocat romania imi apar foarte multi romani care mai si ameninta.Pe langa asta mai mult de 5 vizitatori nu am in 5-6 ore . Oare nu stiu eu sa ma promovez . Un sfat va rog . Multumesc Buna Aisha, bine ai venit ...
de SAD^^EYES
11 Iun 2021, 23:54
Jump to forum
Jump to topic

Un clip amuzant care are legatura cu videochatul!

Am dat astazi pe youtube de acest video, mi s-a parut amuzant si am zis ca share hhehehe
de SAD^^EYES
17 Iun 2021, 22:32
Jump to forum
Jump to topic

Re: PAXUM CARD A MURIT

Urgent Notice about your Paxum SEPA Mastercard To our valued customers, We regret to inform you that the Paxum SEPA Mastercard is no longer active, effective immediately. This is happening because the issuing the bank has decided to change its risk appetite policy to exclude adult industry professi...
de SAD^^EYES
20 Iun 2021, 19:13
Jump to forum
Jump to topic

Re: Model independent decisa sa intre in legalitate 2021

Buna Deea,

https://amp.creativestudios.ro/legalitate/

Ei sunt specializati pe servicii dedicate studiourilor dar nu cred ca ar fi problema sa consulte si un model care vrea sa intre in legalitate. Bafta acolo.
de SAD^^EYES
23 Iun 2021, 19:39
Jump to forum
Jump to topic

Re: Wire Transfer Raiffeisen

Nu ai pentru ce Gabriela, mai asteapta putin si daca trec 10 zile fara sa fi intrat banii, incearca sa contactezi suportul Paxum. Bafta acolo.
de SAD^^EYES
29 Mai 2013, 05:29
Jump to forum
Jump to topic

Video chatul si vizitatorii fara bun simt!

Buna dimineata, Cu totii stim ca foarte multe modele, prefera sa ignore sau sa baneze guestii sau clientii care nu au cei 7 ani de acasa, dar in acelasi timp se stie ca si majoritatea modelelor nu au cei 7 ani de acasa, cel putin nu la nivel mental in momentul cand lucreaza. Pana sa ajung la sfatul ...
de SAD^^EYES
30 Iun 2021, 20:35
Jump to forum
Jump to topic

Re: Asigurare medicala de stat

Buna Elizee, cel mai probabil nu vor face verificari, dar riscul exista, nu sti niciodata ce se poate intampla pe viitor.... ideal este sa iti declari veniturile si asa scapi de griji... viewtopic.php?f=45&t=17860
de SAD^^EYES
18 Iul 2021, 23:53
Jump to forum
Jump to topic

Re: Asigurare CAS gravida

Buna BlueLady,

Citeste aceste topic, are legatura cu intrebarea ta: viewtopic.php?f=4&t=17983

Toate cele bune.
de SAD^^EYES
10 Aug 2021, 12:22
Jump to forum
Jump to topic

Re: Webcams 4k şi captura 4k - 2019-2021!!!

Buna! Am decis sa achizitionez Logitech Brio Ultra HD, dar nu stiu pe care sa o aleg dintre cele doua: 1. Camera web logitech brio 4k 960-001106 Rezolutie video (pixeli) 4096 x 2160 Interfata USB 3.0 Microfon Da Dimensiune (mm) 102 x 27 x 27 mm Altele Mod HDR RightLight 3 Greutate 63 g 2. Camera we...
de SAD^^EYES
11 Aug 2021, 13:50
Jump to forum
Jump to topic

Re: Webcams 4k şi captura 4k - 2019-2021!!!

Acum omul a specificat ca a stat doar 5 minute....

Vezi si asta, partea despre Brio

de SAD^^EYES
13 Aug 2021, 19:14
Jump to forum
Jump to topic

Re: Recomandare camera pentru videochat

Logitech Brio 4k stream edition ti se pare prea scumpa?
de SAD^^EYES
25 Aug 2021, 14:59
Jump to forum
Jump to topic

Re: Onlyfans to ban sexual explicit material from 1 October

Onlyfans official tweet from 25 August: Thank you to everyone for making your voices heard. We have secured assurances necessary to support our diverse creator community and have suspended the planned October 1 policy change. OnlyFans stands for inclusion and we will continue to provide a home for a...
de SAD^^EYES
02 Iul 2013, 06:58
Jump to forum
Jump to topic

Video Chatul si atragerea clientilor prin MUZICA

Salut tuturor, Am observat ca foarte multe Studiouri si Modele nu constientizeaza importanta muzicii in atragerea clientilor. Muzica de calitate nu doar ca ii atrage dar naste si subiecte de discutii mai interesante, ii face pe guesti sa fie mai calmi in free chat, duce la privaturi mai lungi si la ...
de SAD^^EYES
10 Sep 2021, 21:00
Jump to forum
Jump to topic

OnlyFans

OnlyFans Comision Creatori: 80% Trimite trafic?: Nu promoveaza creatorii de continut adult, va trebui sa aduceti singuri traficul prin diverse metode: promovare cu watermark in siteurile Freemium care permit acest lucru, gen Chaturbate, BongaCams, StripChat etc., membri/fani se mai pot aduce si din...
de SAD^^EYES
10 Sep 2021, 21:14
Jump to forum
Jump to topic

FanCentro

FanCentro

Procent Modele: 80%
Trimite trafic? Da