Căutarea a găsit 5 rezultate

Return

de Ceecee
13 Apr 2018, 12:23
Jump to forum
Jump to topic

Re: Deschidere cont Paxum

Nu se stie cand vor trimite Paxum cardurile lor dar poti sa atasezi contul tau pana atunci. Eu am aplicat marti si l-au aprobat azi. Se misca, rabdare!
de GlamChatStudio
14 Apr 2018, 09:48
Jump to forum
Jump to topic

Re: experienta mea cu paxum recenta

La Paxum nu a fost absolut nici o problema la transfer in contul firmei,banii au intrat normal ca in orice alta perioada,sites care nu ofera wire avem ca metoda de plata Paxum fara card,cont virtual ,recunosc ca suma fiind foarte mare am avut ceva emotii dar nu a fost nici o problema. Sa speram ca n...
de Justine
16 Apr 2018, 20:12
Jump to forum
Jump to topic

Re: Experienta mea cu paxum recenta

Ciudat dar spre binele tau . Poate stii si tu cursurile si ma gandesc ca realizezi ca oriunde ai merge 1000 dolari sunt maxim i lei sunt 3.740 lei ..
Oricum scuze , eram prea wow !
de Ana33
20 Apr 2018, 14:19
Jump to forum
Jump to topic

Multumesc!!!

Multumesc acestui forum , in general pt toate informatiile aduse si pt participarea fiecaruia in parte si a moderatorilor care ne au ajutat foarte mult. ;) :blush: de a lungul timpului. Multumesc mult. Mai ales acum cu noile metode de plata, ne ati ajutat enorm, e o platforma unde putem schimba info...
de Ana33
20 Apr 2018, 14:29
Jump to forum
Jump to topic

Re: multumesc !

nu am primit inca banii, abia am contul epayments , cat si cosmo aprobate , mai am de asteptat, probabil sapt viitoare, ca duminica se incheie perioada la site.

mc , succes si tie !