Căutarea a găsit 6 rezultate

Return

de arabu
11 Apr 2018, 10:05
Jump to forum
Jump to topic

Re: S-a INCHIS First Choice?!

merge la cineva PAXUM ? , la mine nu se conecteaza in cont The Paxum website will be unavailable between 4:00am Eastern Time and 5:30am Eastern Time on April 11th 2018 to implement a new account registration form. We apologize for any inconvenience this may cause. We appreciate your patience and un...
de arabu
14 Apr 2018, 09:17
Jump to forum
Jump to topic

Re: S-a INCHIS First Choice?!

Buna ! Are cineva idee daca este ok sa adaug contul paxum pt plata site uri in conditiile in care este activ însă nu si verificat de ei? si sa mai adug ceva in moment ce e verified ca il bag in site uri nu dureaza multi sa primest banii in cont de la PAXUM cel putin asa a fost la mine in CHATURBATE...
de arabu
14 Apr 2018, 09:37
Jump to forum
Jump to topic

Re: S-a INCHIS First Choice?!

Mersi mult! am adaugat acum si un cont bancar local , sper sa il fi atasat ok . Ai idee de un link ceva unde pot gasi informatii despre cum se foloseste contul paxum ? Unde vad banii care imi intra in cont , cum le fac transferul , ultimele tranzactii efectuate etc.. Poate pot gasi pe el si un loc ...
de arabu
14 Apr 2018, 02:14
Jump to forum
Jump to topic

Experienta mea cu paxum recenta

Buna tuturor azi am primit prima plata de la CB pe contul meu paxum . am facut transfer catre cardul meu bancar de la raiffeisen bank la suma de 1000$ am platit 35.50 $ Comission din ce am inteles de la Paxum banii vor fi in cardul meu dupa 3 zile lucratoare vom vedea si va anunt cand primesc banii ...
de arabu
14 Apr 2018, 14:28
Jump to forum
Jump to topic

Re: experienta mea cu paxum recenta

MassEffect scrie: 14 Apr 2018, 14:26 am depus marti documentele si inca nici un raspuns de la ei , cred ca au program 24/7 facultativ
caute @paxuminc pe twitter sau @paxumchris si vb direct si spui ca astapet de marti si te ajute
de arabu
14 Apr 2018, 06:08
Jump to forum
Jump to topic

Re: Deschidere cont Paxum

Ce cont paxum trebuie sa deschid Business sau Personal? Mentionez ca sunt model independent. Si in cat timp ajung cardurile de la Paxum ca am auzit ca si la ei sunt probleme deoarece choice bank le emiteau si lor cardurile. Corect? buna cont personal trenuie sa dsechidet cardurile dureze cam 40 de ...