Căutarea a găsit 10 rezultate

Return

de MassEffect
19 Apr 2018, 07:22
Jump to forum
Jump to topic

Re: Paxum nu mai emite carduri?

mesaj de la paxum

We are replacing existing card-holders cards first, and then we will open cards to new clients. In the meantime we have Wire, EFT, and Withdrawal to External Credit or Debit card as available withdrawal options. Thank you for choosing Paxum!
de ooo_eu
19 Apr 2018, 12:22
Jump to forum
Jump to topic

Re: Paxum nu mai emite carduri?

Am vorbit cu suportul de pe cam4 si mi-au spus ca trebuie sa astept 4-5 saptamani pana sa pot comanda cardul de la paxum . :grimacing: Foarte tare ce sa zic !! '' Momentan pt a comanda un card va trebui sa mai astepti inca 4-5 saptamani pana cand aceasta functie va deveni disponibila 1:08 pm nu stiu...
de mireya_sb
22 Mai 2018, 16:07
Jump to forum
Jump to topic

Re: Bani de la Jasmin nu au ajuns in paxum.

Fetelor, din ce am citit eu in Jasmin despre metodele de plata , pentru immediate payout dureaza cel mult o zi. Eu am metoda standard la ei, pe 18 am primit prin Paxum plata pt a doua perioada din Apr si am vazut ca pot retrage si de pe prima perioada din May, asa ca am dat pe immediate payout. Au i...
de Jules69
22 Mai 2018, 13:52
Jump to forum
Jump to topic

Re: Bani de la Jasmin nu au ajuns in paxum.

Da, este vorba de immediate payout care apare ca executata din data de 17.05 si azi suntem in 22.05 Iata raspunsul lor ambiguu...precizez ca am lucrat din an in Pasti deci nu merit un raspuns exact... Dear Partner, Regarding the payment from the first period of May, we have faced some unexpected tec...
de Ana33
01 Iul 2018, 15:33
Jump to forum
Jump to topic

Re: Ce vreti sa faceti dupa videochat?

Si eu am inceput sa invat una alta in paralel, sunt convinsa ca cea mai buna investitie e in propria persoana, acum nu stiu daca sunt eu paranoia sau nu, dar mi-e frica ca va fi grea integrarea in societate dupa chat...adica cum as putea sa ii explic eu unui angajator ce am facut in ultimii 6-7 ani...
de Mery24
29 Sep 2018, 23:33
Jump to forum
Jump to topic

Re: La ce varsta vreti sa renuntati la chat?

:writing_hand: Termin de făcut casa, după aceea poate voi deveni mămică de fetiță (asta dacă găsesc/întâlnesc un tătic pe măsură), și după mai văd. Nu am stabilit o anumită vârstă pentru asta, eu mereu îmi zic că fac atât timp cât voi avea răbdare, minte și nervi. În ce privește fizicul nu îmi fac g...
de SAD^^EYES
30 Sep 2018, 14:24
Jump to forum
Jump to topic

Re: La ce varsta vreti sa renuntati la chat?

Buna tuturor, Cred ca am mai zis in trecut ca am un sentiment de deja-vu, asa ca scuze daca ma repet. Parerea mea ca se poate practica aceasta activitate pana la adanci batraneti, chiar si dupa pensionare, totul este de cum iti setezi mentalul Sunt Modele care o fac strict pentru bani si nu se impac...
de SAD^^EYES
30 Sep 2018, 14:34
Jump to forum
Jump to topic

Re: Offline surprise jasmin

Da trebuie vazut, clientul poate zice din gura multe... poate fi si o problema ceva la site.. dar cel mai bine ar fi daca zice ca a trimis sa vorbeasca el cu supportul nu tu. Faza imi aduce aminte de un Model ce am ajutat in trecut, era in perioada de promotie pe jasmin, si m-a sunat super bucuroasa...
de Mery24
20 Iul 2019, 18:54
Jump to forum
Jump to topic

Re: Configuratie pc

:writing_hand: Dar în același timp, eu nu am LiveJasmin în lista mea de sites, iar din câte am înțeles, LiveJasmin consumă foarte mult comparativ cu alte sites. Eu când am zis în jur de 40% CPU, m-am raportat la site-urile mele, care consumă fiecare dintre ele aproximativ la fel de mult, și m-am gân...
de Mery24
20 Iul 2019, 17:33
Jump to forum
Jump to topic

Re: Configuratie pc

:writing_hand: http://www.adultvideochat.ro/forum/viewtopic.php?f=29&t=17564. Am recomandat eu această configurație cu ceva timp în urmă. Procesorul o să îți stea undeva în jur 40% CPU cu cele 3 sites deschise + youtube, și o să te poți bucura de el câțiva anișori. Acum tu poți să îți iei și cev...