Căutarea a găsit 11 rezultate

Return

de wrongturn2020
11 Apr 2018, 12:18
Jump to forum
Jump to topic

Re: S-a INCHIS First Choice?!

Cata rautate. Daca e sa fim rai, pai hai sa fim. Te dai mare cunoscator de limba engleza dar nu stii sa vorbesti romaneste. Invata-ti propria limba inainte sa te iei de altii aiurea.
de wrongturn2020
19 Apr 2018, 10:43
Jump to forum
Jump to topic

Re: Paxum nu mai emite carduri?

Deci toti astia care au conturi noi va trebui sa asteptam cel putin o luna pana putem aplica pentru carduri, corect?:D
de wrongturn2020
26 Apr 2018, 17:41
Jump to forum
Jump to topic

Re: VC pt o incepatoare

Sfatul meu este sa fii tu insati. Stiu ca pare prea general si sec dar e adevarat. Din ce zici tu se intelege ca incerci prea mult si tot timpul cand incercam prea mult, eșuăm. Less is more ;) ideea e ca in interiorul tau esti stresata si poti sa zambesti tu toata ziua...membrul stie ca nu e un zamb...
de wrongturn2020
19 Mai 2018, 06:19
Jump to forum
Jump to topic

Re: De ce?

Mi se pare o postere cel puțin puerila, in primul rand ca nu iti asumi ceea ce faci, ni esti sincera cu tine. Si pana nu vei fi sincera cu tine toti te vor rani, in momentul in care o sa te uiti in oglinda si o sa-ti spui "da, eu ma dezbrac pentru bani, dar asta eate absolut ok, deoarece eu nu ...
de wrongturn2020
19 Mai 2018, 19:19
Jump to forum
Jump to topic

Re: De ce?

Fetele care fac asta sunt catalogate prost de catre prosti. Iar prostii nu trebuie bagati in seama. Tu ramai asa cum esti si lasa-i in prostia lor ca nu vor ajunge mai departe de atat.
de wrongturn2020
21 Mai 2018, 20:46
Jump to forum
Jump to topic

Re: Bani de la Jasmin nu au ajuns in paxum.

Da, mi s-a intamplat si mie, am luat legatura atat cu paxum cat si cu jasmin si mi-au spus ca vor ajunge pana miercuri..jasminul a avut o problema, acum sper ca se rezolva. Sigur, daca excludem varianta in care jasminul va da o mare teapa si apoi se va inchide :') sau a fost o eroare si pierdem bani...
de wrongturn2020
08 Iun 2018, 14:42
Jump to forum
Jump to topic

Re: Live Jasmine - Poze reject

Ana nu e adevarat, nu trebuie sa ai poze noi la 2-3 luni, eu ultima sedinta foto am facut-o acum 2 ani si trafic exista. Bine, animez profilul cu selfie-uri, citate etc...dar poze profi nu am. Oricum jasmin e ca un joc de noroc...iti merge sau nu. Mai exista cazuri rare in care lucrezi extrem de mul...
de wrongturn2020
26 Iun 2018, 13:06
Jump to forum
Jump to topic

Re: Exclusivitate jasmin?

Buna, ce parere aveti de jasmin? mie imi merge cat de cat bine, dar are fluctuatii... sa ma concentrez pe el si sa stau 10-12 ore pe zi exclusiv sau sa il combin cu alt site gen streamate sau altceva? In ultima vreme chiar mi se pare ca fluctueaza si nu vreau sa ma bazez pe noroc. Multumesc Buna, N...
de wrongturn2020
30 Sep 2018, 14:50
Jump to forum
Jump to topic

Re: La ce varsta vreti sa renuntati la chat?

Multumesc pentru raspunsuri, aveti dreptate. Eu cred ca daca nu ar fi prejudecatiile celor din jur multe modele ar ramane mai mult in bransa. Deci, multumim prejudecatilor =)) mai putina concurenta! Traind dupa propriile reguli vom ajunge sa fim cu adevarat fericiti, si da, e important sa imbatranim...
de wrongturn2020
30 Sep 2018, 14:44
Jump to forum
Jump to topic

Re: Offline surprise jasmin

Multumesc pentru raspuns, am sa ii zic si lui sa vorbeasca cu suportul, mi s-a parut ciudat pentru ca e un membru care cheltuieste mult si nu se uita la tipsuri...a dat tipsuri mult mai mari si nu cred ca ar minti cu asta, ii spun azi sa vorbeasca si el cu suportul. De aceea am intrebat, multumesc p...
de wrongturn2020
20 Iul 2019, 14:23
Jump to forum
Jump to topic

Re: Configuratie pc

Eu am in prezent aceasta configuratie dar nu prea face fata...se ridica foarte repede la 100%, nici nu se pune problema de HD...

I7 4790K SSD 120Gb Ram 8Gb Ram MB B-85-G41 Corsair 450W
Placa video Gt 720 1Gb Ram HDMI VGA DVI