Căutarea a găsit 30 rezultate

Return

de GlamChatStudio
11 Feb 2018, 19:02
Jump to forum
Jump to topic

Re: NEW: Streamate Blog

Felicitari Catalina!Daca ai nevoie de ajutor vreodata just let me know :grin: Nu stiu ce reprezentant de site s-ar implica vreodata atat de mult sa ofere ajutor sau sa ajute cat o faci tu.Din partea noastra toata stima,mereu am gasit ajutor la voi,repede si pentru orice problema s-a gasit si o rezol...
de Adrian
11 Feb 2018, 06:45
Jump to forum
Jump to topic

Re: NEW: Streamate Blog

Consider ca este o idee foarte buna, modelele au nevoie tot timpul de informatii si sugestii care sa le ajute in activitatea pe care o desfasoara. Spor acolo si asteptam cu nerabdare si celelelate articole. p.s. Poate sunt modele care vor sa iti sugereze subiecte pentru articolelel viitoare. / Este ...
de Anna89
11 Mai 2018, 01:58
Jump to forum
Jump to topic

Re: PROBLEME CU PLATILE PE IFRIENDS!

Cei de la Streamate au pus urmatorul anunt: "Please note: If you are expecting payment via CosmoPayment this week, it has been initiated. Because this payment solution was implemented quickly, there may be a delay on when you see the funds in your Cosmo account. We are working to resolve this ...
de wrongturn2020
26 Iun 2018, 13:06
Jump to forum
Jump to topic

Re: Exclusivitate jasmin?

Buna, ce parere aveti de jasmin? mie imi merge cat de cat bine, dar are fluctuatii... sa ma concentrez pe el si sa stau 10-12 ore pe zi exclusiv sau sa il combin cu alt site gen streamate sau altceva? In ultima vreme chiar mi se pare ca fluctueaza si nu vreau sa ma bazez pe noroc. Multumesc Buna, N...
de betterthansex
20 Iul 2018, 12:45
Jump to forum
Jump to topic

Re: Cat castigam?

Catalina , eu lucrez doar la voi pe site .Sunt de acord cu tine , i am dat doar un sfat tinand cont de faptul ca nu are experienta absolut deloc si sa nu fie doar ea cu gandurile ei cu un tarif mult prea mare la inceput. Dupa ce am i am raspuns am vazut ca de fapt userul BFX se apuca de chat de vreo...
de Mery24
30 Sep 2018, 06:22
Jump to forum
Jump to topic

Re: Streamate

:writing_hand: Mulțumim pentru informații, Cătălina!


Cu deosebită considerație,
Mery :relaxed:
de Mery24
04 Feb 2019, 00:30
Jump to forum
Jump to topic

Re: 2 Camere, stream slabut

:writing_hand: E bine că folosești 2 webcam-uri simultan, cel puțin pentru Streamate nu recomand folosirea splitter-ului. Oricum dacă transmiți cu SMBroadcast nici nu ai cum. Problema de fapt nu este splitter-ul, că la o adică sunt vreo câteva gratuite la o calitate foarte bună. Dar și dacă ar fi să...
de evaeva1
20 Mar 2019, 09:37
Jump to forum
Jump to topic

Re: incepatoare

Buna Lea Sunt atât de multe variabile cand vine vorba de rezultate in acest job. Ca idee da , fiind la inceput pot fi zile in care sa nu faci nici măcar un dolar însă dacă chiar se intampla asta pot fi si alte motive nu doar faptul că ești la inceput. Da conteaza orele si nu doar orele ci si constan...
de EsmeeCharm
29 Iul 2019, 11:11
Jump to forum
Jump to topic

Re: Site exclusiv sau multi-site? pro si contra:D

Din punctul meu de vedere Un singur site este de ajuns. Stim cu totii ca pentru a ave succes ca model trebuie sa te implici 100% si este mai usor sa faci asta daca te focusezi pe membrii unui singur site. Eu lucrez pe Jasmin si acum cu toate noutatile introduse de ei e mult mai usor sa castigi bani ...
de andromaca_mulge_vaca
31 Iul 2019, 09:19
Jump to forum
Jump to topic

Re: Intrebare despre SMConnect de pe Streamate

Multumiri DEOSEBITE Catalina : mi-a stat peeper-ul in privat 38 de secunde, deci a depasit cele 30 de secunde si pac-pac a platit si nu doar ca a platit 38 de secunde ci a platit UN MINUT INTREG.... un pas mic pentru om, un pas mare pentru omenire, amin ! Chestia asta m-a uns la ficati si mi-a facut...
de betterthansex
01 Aug 2019, 22:44
Jump to forum
Jump to topic

Re: Streamate Sm connect, noutati, probleme?

o sa scriu aici , poate confirma si altii , desi am deja confirmare si de la alte prietene , nu e problema de la mine, cum am crezut initial . Trebuie sa ma vad in cel mai mic patratel pe care l am vazut vreodata asta daca vreau sa vad si lista de membrii si ce scriu ei . Pana acum 2 saptamani se pu...
de andromaca_mulge_vaca
02 Aug 2019, 18:01
Jump to forum
Jump to topic

Re: Intrebare despre SMConnect de pe Streamate

Era cat se poate de serios, ironie zero : faptul ca dupa ce mi-am expus aici nemultumirea privind taxarea peeper-ului iata ca s-a produs repararea imediata a acestui fapt (desi defectiunea dateaza de jjjj de ani de zile !!!) asta este chiar wow. Deci multumiri deosebite , draga Catalina si fara nici...
de evaeva1
14 Apr 2020, 07:54
Jump to forum
Jump to topic

Re: Lovense Lush on Streamate?

Buna ,

Da, am lamurit pe skype. Multumesc frumos ! :)
de Adrian
23 Apr 2020, 22:57
Jump to forum
Jump to topic

Re: Introducere Streamate.com

Pe PC am internet prin cablu de la RDS, iar pe telefon am internet de la Orange, și nu am alt fel de wireless în casă. Așa că, în afară de a configura un router wireless la aceeași rețea , soluție la care m-am gândit eu, Prin urmare, cum fac să fie bine? Tot timpul solutile cele mai ok sunt cele ma...
de Mery24
23 Apr 2020, 17:33
Jump to forum
Jump to topic

Re: Introducere Streamate.com

:writing_hand: Bună, Cătălina, și mulțumesc pentru informațiile oferite! Acum întrebarea mea este... Legat de Lovense, în secțiunea de FAQ a site-ului scrie așa: " you must be on the same wifi network as the computer you’ll stream from ", iar problema mea este că eu nu am aceeași conexiune...
de Mery24
24 Apr 2020, 01:10
Jump to forum
Jump to topic

Re: Introducere Streamate.com

:writing_hand: Adrian și Cătălina, vă mulțumesc din suflet pentru răspunsuri! Da, da, la ceva de genul mă gândisem și eu, doar că nu eram sigură, căutam și alte alternative. Mă gândisem chiar să îl configurez singură, sper să îmi iasă bine, că nu am mai configurat router. Că de tutoriale e plin, teo...
de Adrian
26 Apr 2020, 23:25
Jump to forum
Jump to topic

Re: NOUTATI STREAMATE

Eu vreau sa felicit initiativa si efortul depus pentru implementarea acestor updateuri, cu siguranta nu este usor sa te mentii competitiv in era free chatului. Dar uite ca acolo unde se vrea se poate, de aceea eu cred ca trebuie vazut si apreciat efortul si dorinta de a updata websiteul si de a face...
de Mery24
26 Apr 2020, 22:47
Jump to forum
Jump to topic

Re: Introducere Streamate.com

:writing_hand: Ce frumos ai explicat, Adrian! Ești de 10 stele! O:-)

:star2: :star2: :star2: :star2: :star2: :star2: :star2: :star2: :star2: :star2:
de betterthansex
29 Apr 2020, 17:54
Jump to forum
Jump to topic

Re: NOUTATI STREAMATE

Cata.Streamate scrie: 27 Apr 2020, 19:31
betterthansex scrie: 24 Apr 2020, 19:31 bine ar fi sa adaugam si o sectiune de poze si video in sectiunea fan club separata de celelalte poze,video din galerie
Lucram la aceste alternative care vor permite modelului sa isi incarce si content in Fan Club :)
Ar fi super , ar incuraja mai multi sa se inscrie in fan club
de betterthansex
08 Mai 2020, 10:38
Jump to forum
Jump to topic

Re: NOUTATI STREAMATE

... Echipa de suport, va continua sa scoata voturile primite pe nedrept daca le oferi detalii, dar in general, vor evita eliminarea voturilor unde show-urile depasesc 3 minute. Acest lucru va permite echipei de support, sa petreaca timp indeplinind alte sarcini si ajutandu-te mai mult cu alte aspec...
de WinXPfather
08 Mai 2020, 21:33
Jump to forum
Jump to topic

Re: De 2X mai mult trafic pe STREAMATE

Catalina, Amelia cam avea datele cerute ;). Dar e bine sa le aiba in caz ca nu sunt actualizate...:)