Căutarea a găsit 21 rezultate

Return

de Cata.Streamate
09 Feb 2018, 13:46
Jump to forum
Jump to topic

NEW: Streamate Blog

Buna tuturor,

Recent am creeat un blog care este dedicat modelelor. Aici puteti citi prima intrare creeata:

http://www.streamatemodels.ro/make-sure ... rformance/

In urmatoarele zile, voi creea alte postari pe blog :).

Sper sa va placa!
Catalina
de Cata.Streamate
11 Feb 2018, 22:59
Jump to forum
Jump to topic

Re: NEW: Streamate Blog

Multumesc frumos :).

Ma bucur ca acest blog este folositor. O sa continui sa postez pe el si da, daca aveti sugestii de subiecte, mi le puteti oferi fara nici un fel de problema :).
de Cata.Streamate
18 Apr 2018, 16:09
Jump to forum
Jump to topic

Re: S-a INCHIS First Choice?!

Hello everyone! Due to the recent and sudden challenges with the payouts, Streamate put many efforts in bringing other payment solutions than the ones already available. We know it’s very important for our partners to have different payout methods to choose from, therefore yesterday we implemented a...
de Cata.Streamate
14 Dec 2016, 16:11
Jump to forum
Jump to topic

Introducere Streamate.com

https://s24.postimg.org/itnq1znfp/Streamate_Credits_Generator_v1_3.jpg In prezent Streamate, fara indoiala este cel mai mare website de live videochat din industria de adult. Nu exista nici un alt website cu trafic mai mare, venituri mai mari si mai multe modele care incaseaza bani online decat pe ...
de Cata.Streamate
31 Mai 2018, 17:01
Jump to forum
Jump to topic

Re: Secondary Balance - Cosmo

Buna ziua, Am discutat zilele trecute cu cei de la Cosmo si mi s-a comunicat ca au niste lucrari de mentenanta la balanta secundara si ar trebui rezolvata cat de curand. Va tin la curent cum obtin informatii noi. Pentru cei care nu au incredere in Cosmo, puteti sa incercati Paxum intre timp sau sa a...
de Cata.Streamate
31 Mai 2018, 19:44
Jump to forum
Jump to topic

Re: Secondary Balance - Cosmo

Bună tuturor,

Vreau sa vă anunț că cei de la Cosmo au rezolvat problema și în acest moment serviciul este din nou funcțional și poate fi folosit fara probleme.

Catalina
de Cata.Streamate
21 Sep 2018, 23:04
Jump to forum
Jump to topic

Re: Streamate

Buna seara, Pentru cine nu a observat inca, cu 2 zile in urma am introdus pe Streamate metoda noastra proprie de plata prin care vom platii direct modelele. Aceasta se numeste SMPay si este un fel de e-wallet. Mai multe informatii gasiti pe conturile de model. Daca aveti intrebari despre aceasta, im...
de Cata.Streamate
08 Feb 2019, 18:03
Jump to forum
Jump to topic

MOTIVE SA LUCREZI CU STREAMATE

Salut, M-am gandit ca ar fi o idee geniala sa va scriu cateva randuri de ce este bine sa lucrati cu Streamate. O sa mentionez cateva motive sub forma 1. 2. 3. ... in postari separate. Hai sa incepem cu #1 motiv care consider ca este foarte important de stiut avand in vedere ca primesc aceasta intreb...
de Cata.Streamate
11 Oct 2019, 15:41
Jump to forum
Jump to topic

Proiect Streamate Franta - mai mult trafic si incasari garantate!

Vesti bune pentru modelele vorbitoare de limba Franceza! Acum puteti avea prioritate pentru mai mult trafic si incasari garantate! Suntem extrem de incantati sa anuntam un nou proiect Streamate dedicat tuturor modelelor vorbitoare de limba Franceza. Studiile arata ca membrii au tendinta sa cheltuie...
de Cata.Streamate
23 Apr 2020, 12:34
Jump to forum
Jump to topic

Re: Introducere Streamate.com

Avem un newsletter fresh pentru toate Modelele Streamate! Dorim sa va informam ca echipa Streamate munceste neincetat in spatele cortinei sa se asigure ca puteti transmite o calitate foarte buna de streaming, sa va aduca constant optiuni noi si imbunatatiri ale platformei. La fel ca multi dintre voi...
de Cata.Streamate
24 Apr 2020, 00:28
Jump to forum
Jump to topic

Re: Introducere Streamate.com

:writing_hand: Bună, Cătălina, și mulțumesc pentru informațiile oferite! Acum întrebarea mea este... Legat de Lovense, în secțiunea de FAQ a site-ului scrie așa: " you must be on the same wifi network as the computer you’ll stream from ", iar problema mea este că eu nu am aceeași conexiun...
de Cata.Streamate
23 Apr 2020, 12:38
Jump to forum
Jump to topic

NOUTATI STREAMATE

Avem un newsletter fresh pentru toate Modelele Streamate! Dorim sa va informam ca echipa Streamate munceste neincetat in spatele cortinei sa se asigure ca puteti transmite o calitate foarte buna de streaming, sa va aduca constant optiuni noi si imbunatatiri ale platformei. La fel ca multi dintre voi...
de Cata.Streamate
27 Apr 2020, 22:49
Jump to forum
Jump to topic

Re: NOUTATI STREAMATE

Iti inteleg punctul de vedere dar trebuie sa tii cont si de restul modelelor de pe site care incalca regulile trisand, tragad de timp, mintind membrii ca fac ceva si apoi in privat nu fac acel ceva s.a.m.d. Daca modelele ar avea optiunea sa scoata voturi singure, inclusiv cele care sunt la 2 stele ...
de Cata.Streamate
27 Apr 2020, 22:54
Jump to forum
Jump to topic

Re: Introducere Streamate.com

Cum sa profiti cat mai mult de concursuri Ești pregatit(a) pentru concursul care se va desfasura pe o saptamana intreaga, din 26 Aprilie - 2 Mai? Vor fi 200 de câștigători, inclusiv un premiu de 5000$ , plus un premiu bonus pentru orice model care sta online cel puțin 25 de ore! Citește detaliile c...
de Cata.Streamate
07 Mai 2020, 14:56
Jump to forum
Jump to topic

De 2X mai mult trafic pe STREAMATE

Deoarece in aceasta perioada inregistram o crestere mare de trafic pe site iar incasarile modelelor noastre existente sunt intr-o continua crestere, consideram ca putem sustine in continuare si alte modele noi cu experienta. Acesta este momentul oportun sa incerci Streamate daca nu ai facut asta pan...
de Cata.Streamate
12 Mai 2020, 18:48
Jump to forum
Jump to topic

Re: De 2X mai mult trafic pe STREAMATE

buna Catalina pot sa uploadez video pe site in care apar si alte persoane? fara fata. e single account. Daca nu, ce trebuie sa fac sa pot?:)) Buna, Subiectul mesajului tau nu are legatura cu postarea facuta de mine mai sus :blush: Trebuie sa iti faci cont de cuplu ca sa poti incarca video unde apar...
de Cata.Streamate
20 Mai 2020, 12:00
Jump to forum
Jump to topic

Re: retardatii astia de la LJ si-au facut o obisnuinta din a suspenda conturile in fiecare zi

O sa adaug si eu un comentariu aici cu toate ca topicul este despre alt site :blush: Reflectand la 'nu prea exista alt site sau alte site-uri bune in afara de LJ' tin sa contrazic aceasta opinie :slightly_smiling_face: Streamate este lider in aceasta piata de ani buni si continuam sa fim lideri. Int...
de Cata.Streamate
13 Iul 2020, 19:12
Jump to forum
Jump to topic

Re: NOUTATI STREAMATE

Salut tuturor! Am postat un articol nou pe Blog despre ''Cum si de ce sa faci streaming de oriunde folosindu-ti mobilul?'' Daca sunteti interesati/interesate sa il cititi, il gasiti aici: http://www.streamatemodels.ro/cum-si-de-ce-sa-faci-streaming-de-oriunde-folosindu-ti-mobilul/ Numai bine, Catalina
de Cata.Streamate
13 Aug 2020, 18:22
Jump to forum
Jump to topic

Re: NOUTATI STREAMATE

Buna tuturor!

Ce reprezinta aceasta activitate pentru voi, job sau pasiune? Ei bine eu am indraznit sa scriu un articol in blog despre acest lucru. Pentru curiosi, il puteti citi aici: http://www.streamatemodels.ro/cammingul ... u-pasiune/ O:-)
de Cata.Streamate
17 Iun 2021, 19:28
Jump to forum
Jump to topic

Re: Cum va merge Streamate ul in ultima perioada

Multumesc inca o data pentru recomandari, Adrian! Revin cu o noua problema. Se pare ca de azi s-a schimbat interfata Streamate, iar asta imi afecteaza pozitionarea pe site. Daca inainte ma clasam in primele 4-5 randuri de pe pagina 1, acum ma gasesc rareori pe la sfarsitul primei pagini, sau nu ma ...
de Cata.Streamate
06 Noi 2023, 11:26
Jump to forum
Jump to topic

Re: Cum va merge Streamate ul in ultima perioada

Site ul acesta a fost un site minunat si platforma mea exclusiv. Ma tot uit de un an de zile la felul in care se distruge constant si sigur , una dintre cele mai mari platforme de videochat. De o ora nu reusesc sa ma loghez, pentru ca se pare ca din nou acest site se confrunta cu alte probleme tehn...