Căutarea a găsit 73 rezultate

Return

de WinXPfather
20 Mai 2020, 14:33
Jump to forum
Jump to topic

Re: retardatii astia de la LJ si-au facut o obisnuinta din a suspenda conturile in fiecare zi

O sa adaug si eu un comentariu aici cu toate ca topicul este despre alt site :blush: Reflectand la 'nu prea exista alt site sau alte site-uri bune in afara de LJ' tin sa contrazic aceasta opinie :slightly_smiling_face: Streamate este lider in aceasta piata de ani buni si continuam sa fim lideri. In...
de WinXPfather
21 Mai 2020, 11:03
Jump to forum
Jump to topic

Re: Suspendata Pe Livejasmin ?

Nu inteleg de ce 50% din si nu 50% peste ce faceai?!
de WinXPfather
26 Mai 2020, 19:21
Jump to forum
Jump to topic

Re: Suspendata Pe Livejasmin ?

Eu cred ca e de la 5G! E mai la moda... ;) pentru coneseori.
de WinXPfather
20 Iul 2020, 21:05
Jump to forum
Jump to topic

Re: Nu se mai pot face plati in EURO catre Paxum?

E palpitant sa traiesti surprinzator! Mai misto cand e si gratis. Saltul cu parasuta il platesti.
de WinXPfather
01 Sep 2020, 21:36
Jump to forum
Jump to topic

Re: Schimbari LiveJasmin incepand cu 1 septembrie 2020

Posturi ontopic va rog,, pro aau contra dar cu argumente.

ANAF e ff bine sa se informeze cat mai bine chiar si de aici, sa vina si ei in 2020.

Columbiencele e multe.
de WinXPfather
02 Sep 2020, 00:52
Jump to forum
Jump to topic

Re: Schimbari LiveJasmin incepand cu 1 septembrie 2020

Cand toata lumea se deplaseaza spre Sud si eu ma incapatanez spre Nord, cu siguranta voi ajunge acolo, singur, dar nu am voie sa ma plang ca stau la frig in timp ce restul se prajesc la soare. S-au schimbat reguli. Nu-mi convin sa zicem. Asa si?! Pot shimba ceva? Singur nu. In grup nu, ca nu exista....
de WinXPfather
05 Sep 2020, 10:44
Jump to forum
Jump to topic

Re: Schimbari LiveJasmin incepand cu 1 septembrie 2020

Offtopic: Ti-a zis de la butoane ca de la butoane ai tastat. Daca si in viata reala ai vorbi asa ti-o va zice acolo. Nu e de smecherie, e de alegere.
de WinXPfather
30 Oct 2020, 20:59
Jump to forum
Jump to topic

Re: buna

Au zis fetele, nu mai are rost sa repete baietii, oricum, degeaba ;).


viewtopic.php?f=29&t=17770
de WinXPfather
24 Ian 2021, 12:06
Jump to forum
Jump to topic

Re: Chaturbate,pareri,sfaturi

Offtopic: eh sacinuto, asta e, suntem prea multi pe meleoanele alea, poate am noroc sa gasesc jumatatea ca sa completam milionul cu cei 500 euro ai mei:). Putin on: Enuntul 1 e valabil si pentru site in sine. Atatia ani a fost si inca e locul 1 absolut, departe de urmatorii competitori. 8k modele on...
de WinXPfather
30 Apr 2021, 13:53
Jump to forum
Jump to topic

Re: Caut fotograf/videograf

Daca-ti permiti fa cu cei mai buni...boudoirframes...
de WinXPfather
20 Iun 2021, 09:16
Jump to forum
Jump to topic

Re: PAXUM CARD A MURIT

In Euro erau. Incercarile de transfer pe Monese si Revout atat direct card cat si eft si wire din contul de € s au incercat. La multi a mers fara probleme. Specific ca transfer catre revolut facea regulat, acum nu mai merge. https://imgurupload.org/files/IMG-20210619-WA0042.jpg Poza fara crop din ap...
de WinXPfather
19 Iun 2021, 21:44
Jump to forum
Jump to topic

Re: PAXUM CARD A MURIT

Da, invalid id card e eroarea pentru transfer pe card revolut sau monese iar blacklisted pentru eft sau wire pe revolut sau monese. Nu stiu daca e valabil pentru toata lumea. Pe 3 conturi testat, 6 carduri si la fel. Poti incerca sa vezi de-ti functioneaza doar nu dureaza mult. Pe binance card a mer...
de WinXPfather
20 Iun 2021, 18:14
Jump to forum
Jump to topic

Re: PAXUM CARD A MURIT

3.964.... daca scoti maximum posibil din atm.
de WinXPfather
19 Iun 2021, 15:41
Jump to forum
Jump to topic

Re: PAXUM CARD A MURIT

Nu, de ce ar face asta, nici nu merge, direct Cosmo si atat. O modalitate de plata foarte ok, dar nah, a fost Paxummania.
de WinXPfather
21 Iun 2021, 12:00
Jump to forum
Jump to topic

Re: PAXUM CARD A MURIT

Ce bine ar fi fost 5000...asta daca ar fi si POS-uri sa-l accepte. Din pacate e doar $1500/zi la ATM.

Toate info sunt in contul paxum - unionpay card terms & conditions.


Imagine
de WinXPfather
24 Iun 2021, 10:33
Jump to forum
Jump to topic

Re: Sfaturi Videochat

Nu vei folosi PRO features. Tot aia e.
de WinXPfather
24 Ian 2022, 14:22
Jump to forum
Jump to topic

Re: Paxum are probleme ??

Nu are legatura cu Paxum. Si nu, nu va mai reveni. Chiar va mai scadea in timp.
de WinXPfather
06 Dec 2022, 19:05
Jump to forum
Jump to topic

Re: OBS si LiveJasmin

OBS virtual camera chiar daca e vazut ca sursa de softul LJ nu functioneaza. Cel putin pe versiunea actuala nu merge. Uneori ia un frame.

Ideal e verysoft, alegi ca sursa elgato si-l folosesti ca splitter in locul OBS splitter.
de WinXPfather
30 Iul 2020, 18:58
Jump to forum
Jump to topic

Re: cum aduc mai mult trafic pe chaturbate

Am eu, putem incerca dar nu vreau bani, vreau incercare pe incercare. Daca esti sexy te incerc o data si daca esti ok bagam abonamentul mare. Later edit: Scuze, credeam ca scriu in privat, dupa am vazut ca e public. Asta e de acu! Poate e mai bine ca vad mai multi oferta de trafic garantat pe cb. Co...
de WinXPfather
26 Noi 2023, 01:08
Jump to forum
Jump to topic

Re: Taxe. TIN code. Jasmin

tu nu esti angajata la site tu colaborezi cu un site care iti da comision, nu salariu ...situl pt partea lui isi plateste taxe, tu incasezi partea ta si trebuie sa platesti taxe in tara in care lucrezi., vei taia factura pentru fiecare incasare prima catre site . Ca angajat ar fi avut si program fi...
de WinXPfather
26 Noi 2023, 01:03
Jump to forum
Jump to topic

Re: Taxe. TIN code. Jasmin

Buna! Stie cineva pe ce data trimit siteurile informatiile noastre? Nu de alta dar renunt definitiv de la 15 decembrie ca nu se mai merita. Din cate am inteles, pe 1 ianuarie sau ma insel? As vrea sa nu trimita datele mele daca numai lucrez oricum, de asta intreb ca eu nu am platit nimic pana acum ...