Căutarea a găsit 73 rezultate

Return

de WinXPfather
05 Iul 2018, 14:42
Jump to forum
Jump to topic

Re: O gafa - pot s o repar

Dar ce la multi ani cu conotatie adult? Sa-ti traiasca pula tare 1000 ani? Sa te sug pana la menopauza nevesti-tii! Sa-mi bati la usa din dos pana inmoi mortarul! Zi-mi si mie te rog cum ai formulat. Eu cred ca trebuie sa fii mai indrazneata. Barbatii trebuie stimulati vizual, auditiv si cu mana. E ...
de WinXPfather
19 Oct 2018, 20:04
Jump to forum
Jump to topic

Re: Ifriends!

Incercau promovarea Ana, numai ca in felul lor, cu resurse foarte putine ca nu aveau de unde. Promovarea costa enorm, si lupta cu free-urile acum e aproape imposibila. Sunt pe val si au resurse mari. If a pierdut lupta inca din 2006. De atunci au aparut semnele. Nu au facut nimic atunci sa se reorie...
de WinXPfather
14 Noi 2018, 12:37
Jump to forum
Jump to topic

Re: Problema Paxum

Din diferite motive care sunt cateva.
de WinXPfather
18 Feb 2019, 01:37
Jump to forum
Jump to topic

Re: Jasmin nu mai merge

Bine ca s-a rezolvat!
de WinXPfather
31 Aug 2014, 11:20
Jump to forum
Jump to topic

Re: Ice Challenge - Hai ca putem si noi :)

Reactionam violent in perioada mea de sa-i zic cu indulgentga naivitate, dar era de fapt prostie, cand ma uitam cu cineva la acelasi obiect si vedeam lucruri diferite. Cum mortii ma-tii de retard nu vezi ca aia e cana? Nu vezi ca are toarta se foloseste pentru baut etc? Si poc sa-i dau cu ea in cap,...
de WinXPfather
19 Mar 2019, 16:57
Jump to forum
Jump to topic

Re: Se merita sa slabesc ? Pareri va rog

Sanatatea ar trebuie sa fie motivatia numarul unu. Dar stiu ca nu e, fumatorii stiu cel mai bine asta. Sunt calitati mai importante decat cele fizice, dar e adevarat ca un mix de toate ofera sanse reale mai mari. Sunt midele BBW in top 10 pe siteuri. Deci... Sala in procesul de slabire conteaza maxi...
de WinXPfather
19 Aug 2019, 18:09
Jump to forum
Jump to topic

Re: Poveste - Cum m-am apucat eu de chat!

Eu cred ca Nana e o micuta tiganca defect de fierbinte-n pizda, cu clit artagos, sugatoare de Nelut! Cornuieste erectil unicul corn al unicornului. Dezgolirea Sclipicioasei pe Bld. Mamaia nu se pune ca acolo oricum vaginul e despuiat din default.
de WinXPfather
24 Aug 2019, 12:32
Jump to forum
Jump to topic

Re: Poveste - Cum m-am apucat eu de chat!

Pozitia 3 pentru penis e cam subti. Nana se implineste in penis. Atunci cand il va pune pe primul loc inseamna ca a gasit ce trebuie si va fi si reparata. Eu stiu ca reparatia Nanei se face doar echilibrand chimia din creier prin schimbul de fluide istet la nivel vaginal. Nana se repara!
de WinXPfather
01 Oct 2019, 10:18
Jump to forum
Jump to topic

Re: Blocare cont exclusivitate lj

1 Vorbesti cu cei de la studio. Daca nu mai e pasiune intre voi treci la 2.
2 Astepti 6 luni. Daca nu poti astepta ca fomita, treci la 3.
3 Daca ai calitatile necesare te duci pe un site mai performant.
de WinXPfather
03 Oct 2019, 13:44
Jump to forum
Jump to topic

Re: Primul studiu psiho-sociologic efectuat vreodata in Romania

Sa vezi rezultate ale studiului cand reusesti "introducerea", de fapt scoaterea din grota a modelelor tip caverna, care se duc cu hanoracul pe cap la baia proprie din grota. Alea ce fac 500$/perioada de lene si neinformare, dar striga din anonimat ca studiorile sunt cah ca scalvagesc model...
de WinXPfather
29 Oct 2019, 00:10
Jump to forum
Jump to topic

Re: Ce morții masii are lj

Pai tot logic a zis si Studio20. A zis ca se va auto-regla, ca vor fi mai putine modele pe site in timp. Si e logic, daca nu vor face bani nu vor sta. Uitati ca e vorba doar despre bani. Un studio nu va putea cheltui cu promovarea pentru angajare etc etc si angajatul sa nu faca bani. Ori nu va mai f...
de WinXPfather
30 Oct 2019, 17:37
Jump to forum
Jump to topic

Re: Ce morții masii are lj

Da, angajeaza. Depinde ce inseamna acei 42 ani. Daca sunt 42 ani de irosire, probabil nu. Daca sunt 42 de ani de acumulare de burti si frustrari din invidii gratuite, 42 de ani fara a face un minim de efort pentru un minim de educatie, nu-si va pierde nimeni timpul acolo unde nu s-a auto-investit. 4...
de WinXPfather
26 Noi 2019, 23:22
Jump to forum
Jump to topic

Re: udundu/windows

Nu exista varianta. Dar poti folosi win 7 fara probleme, daca nu update...
de WinXPfather
24 Ian 2020, 19:30
Jump to forum
Jump to topic

Re: Optiunea de a da discount membrilor pe Jasmin

Dar nu e o scuza ca nu mai esti in domeniu ca sa intelegi "smecheria" ;).
de WinXPfather
21 Feb 2020, 03:31
Jump to forum
Jump to topic

Re: Ce morții masii are lj

Astia cu studiourile lor cu exagerarile lor si cu reclamele mincinoase fac sa strice tot. Daca astea independente nu ies in presa sa denunte minciuna ce sa facem? Chiar nu le inteleg de ce tac ca ele au cel mai mult de suferit. Abia mai fac careva sute amarate...
de WinXPfather
13 Mar 2020, 11:28
Jump to forum
Jump to topic

Re: laptop pentru noua versiune jasmin

Nu ai citit cu foarte mare atentie, e si greu ca asa se intampla cand scopul pe topic e altul. Aici cei ce intreaba vin si cu rspunsul. 250mil e raspunsul cuiva care nu stie ce pc sa ia, i se raspunde si continua cu altele. Nu vor sa stie cu adevarat, ca altfel cautau configuratii date mura-n gura d...
de WinXPfather
08 Mai 2020, 21:33
Jump to forum
Jump to topic

Re: De 2X mai mult trafic pe STREAMATE

Catalina, Amelia cam avea datele cerute ;). Dar e bine sa le aiba in caz ca nu sunt actualizate...:)
de WinXPfather
12 Mai 2020, 22:25
Jump to forum
Jump to topic

Re: De 2X mai mult trafic pe STREAMATE

Am splituit topicul ca aici sa ramana discutii specifice doar despre ce a anuntat Streamate prin Catalina.

Discutii, altele despre Streamate cu Catalina sunt aici:

viewtopic.php?f=1&t=17765
de WinXPfather
09 Mai 2020, 00:50
Jump to forum
Jump to topic

Re: retardatii astia de la LJ si-au facut o obisnuinta din a suspenda conturile in fiecare zi

Ice, iti place sa-ti umbli la organism cu baietii? Ca vad ca ai zvac. Zi-mi te rog pe PM daca nu vrei public, ce varsta ai. Thx!
de WinXPfather
20 Mai 2020, 14:00
Jump to forum
Jump to topic

Re: Suspendata Pe Livejasmin ?

Offtopic! Membrul, sau de ce nu webmasterul ;). Poate ai intelege mai bine daca ti-ai imagina ca dau drumu la un site azi, si stai online pe el. Cati bani crezi ca-"mi" faci? Zero, in conditiile in care eu sunt pe minus... Deci "tu faci" bani siteului pentru ca! Poate acum intele...