Căutarea a găsit 73 rezultate

Return

de WinXPfather
28 Noi 2023, 22:00
Jump to forum
Jump to topic

Re: Va rog ajutor cu transfer bani!

Mi-am facut cont la Yoursafe(fostul Bitsafe) si am comandat card la ei. Doar ca fac exact ca cei de la Paxum.Au de gand sa imi trimita cardul in cateva saptamani ca sa ma forteze sa transfer prin metode cu plata.De transferat daca transfer pe carduri romanesti va trebui sa declar banii si nu as vre...
de WinXPfather
29 Noi 2023, 00:06
Jump to forum
Jump to topic

Re: Model independent, vreau sa intru in legalitate

Stai linistita, uita de astia ca nu conteaza. Fa ce trebuie in continuare daca vrei sa mai lucrezi....
de WinXPfather
26 Dec 2023, 19:41
Jump to forum
Jump to topic

Re: Paxum Card Ron

Depinde si ce citesti. Exista citituri si citite ;). Sunt pe aproape sa ma intreb de ce nu citeste nimeni directiva, nu ce zic modele care acolo unde ai citit abereaza de te doare capul. Zic aprroape, ca stiu bine cum fuctioneaza modelele, oricum, nu altfel ca si in alte domenii torusi. De unde stiu...
de WinXPfather
07 Mar 2024, 07:57
Jump to forum
Jump to topic

Re: Probleme paxum eft

De cateva luni nu mai functioneaza. Acum abia anunta oficial. Se intorc. EFT in Euro.
de WinXPfather
07 Mar 2024, 17:23
Jump to forum
Jump to topic

Re: Probleme paxum eft

Da, la cusul bancii. Eventual te suna si te intreaba. Sau faci din aplicatie cont de euro.
de WinXPfather
23 Mar 2024, 14:51
Jump to forum
Jump to topic

Re: Legalitate videochat prin SRL sau PFA

E bine ca nu ai sot ca sigur era gelos. Eu nu as fi ca e in interes familial. Dar daca e adevarat ca te futi cu ANAF-ul, in cazul in care exista aceasta sansa, orice ar insemna asta, supene-ne si noua, are pula mare? Cred ca e de interes sa stim cand ne penetreaza cam cu cati inchi o face, daca ne v...
de WinXPfather
23 Mar 2024, 19:58
Jump to forum
Jump to topic

Re: Se vând următoarele

Am vorbit de camera...sa vedem..