Căutarea a găsit 98 rezultate

Return

de Adrian
19 Mar 2021, 02:20
Jump to forum
Jump to topic

Re: Umbrele de difuzie/ softbox-uri - Lumini tavan

ElenaM scrie: 18 Mar 2021, 02:14 Am parcurs intreg articolul despre lumini
Ma bucur ca dupa 9 ani de cand am scris articolul despre lumini inca este util incepatorilor.
de SAD^^EYES
22 Mai 2021, 21:13
Jump to forum
Jump to topic

Re: Chaturbat sfaturi

Buna. Sunt noua in domeniu am doar 5 zile si imi pare deja destul de ciudat.Chiar daca am blocat romania imi apar foarte multi romani care mai si ameninta.Pe langa asta mai mult de 5 vizitatori nu am in 5-6 ore . Oare nu stiu eu sa ma promovez . Un sfat va rog . Multumesc Buna Aisha, bine ai venit ...
de Adrian
09 Iun 2021, 14:55
Jump to forum
Jump to topic

Re: Sfaturi Videochat

Imi poate explica si mie cam cum sta treaba cu cb? Fara nici o urma de rautate iti spun ca: Aceasta intrebare - trebuie sa o adresezi celor de la studioul pentru care lucrezi, Pana la urma daca lucrezi de acasa - daca iti iei pc ul tau ( recomandarea i5 = 0 forumul e full de configuratii de pc actu...
de SAD^^EYES
11 Iun 2021, 23:54
Jump to forum
Jump to topic

Un clip amuzant care are legatura cu videochatul!

Am dat astazi pe youtube de acest video, mi s-a parut amuzant si am zis ca share hhehehe
de Cata.Streamate
17 Iun 2021, 19:28
Jump to forum
Jump to topic

Re: Cum va merge Streamate ul in ultima perioada

Multumesc inca o data pentru recomandari, Adrian! Revin cu o noua problema. Se pare ca de azi s-a schimbat interfata Streamate, iar asta imi afecteaza pozitionarea pe site. Daca inainte ma clasam in primele 4-5 randuri de pe pagina 1, acum ma gasesc rareori pe la sfarsitul primei pagini, sau nu ma ...
de Shambala
25 Iun 2021, 10:27
Jump to forum
Jump to topic

Re: Sfaturi Videochat

:writing_hand: e grav dacă sistemul desktop pe care l-am găsit ( la bugetul pe care îl am în prezent ) are deja instalat Windows 10 Home 64 bits şi nu Windows 10 Pro 64 bits? Windows-ul se poate reinstala oricând, se poate pune Windows 10 Pro în loc de Windows 10 Home și tot așa, deci nu este o pro...
de anabeauty37
13 Iul 2021, 18:59
Jump to forum
Jump to topic

Re: Inchiriere Cont cu 380.000

Buna! Nu e o idee rea, dar eu nu as avea incredere sa dau contul nimanui, doar in cazul in care chiar nu te mai intereseaza acest cont . Din pacate nu poti avea incredere in oricine, te poti trezi cu ban de la chaturbate si stai si plangi dupa pt 100. $ 200$ cat apuci sa iei comision.Nefiind munca l...
de SAD^^EYES
11 Aug 2021, 13:50
Jump to forum
Jump to topic

Re: Webcams 4k şi captura 4k - 2019-2021!!!

Acum omul a specificat ca a stat doar 5 minute....

Vezi si asta, partea despre Brio

de theselby
04 Mai 2022, 07:43
Jump to forum
Jump to topic

Re: RapidVideoChat Studio - Software for managing your studio

Salutare,

Pt cine doreste sa se mai informeze cu ce functionalitati exista in Camerolla, aruncati un ochi peste video-urile publicate pe https://support.camerolla.com/
de Valery
30 Aug 2022, 10:37
Jump to forum
Jump to topic

Re: 20k facuti pe un singur site in 14 ore

Mery24, in primul rand ,multa sanatate mamei tale .....urmaresc forumul si alte forumuri de mult timp si am vazut ca intotdeauna incerci sa ajuti si sa dai sfaturi tuturor. Te apreciez ca om desi nu te cunosc si modul in care scrii. Sweetgirl, sfaturile date de Mery24 sunt foarte utile ....si nu a s...