Căutarea a găsit 98 rezultate

Return

de GlamChatStudio
17 Mar 2020, 09:57
Jump to forum
Jump to topic

Re: Suspendata Pe Livejasmin ?

Jasmin vor sa invie clasicul videochat al anilor 2000, cine a lucrat pe ifriends stie ce inseamna atunci videochat, vor sa lege o conexiune intre model-membru, nu doar o laba trista.Se indreapta spre o nisa undeva intre adult si non adult, adultul sa se petreaca in privat, un fel de reeducare a memb...
de betterthansex
18 Mar 2020, 14:33
Jump to forum
Jump to topic

Re: Suspendata Pe Livejasmin ?

Ice pai și chiar ai avut de câștigat tu ceva de când cu virusul asta? Site urile sunt moarte pe trafic, zici ca s bântuite de aceiași 2 3. Noroc cu câțiva regulari. Stau oamenii în case dar sa nu uitam ca mulți membri au neveste etc și intrau de la munca plus ca n alte tari situația e nasoala și la ...
de Cata.Streamate
23 Apr 2020, 12:34
Jump to forum
Jump to topic

Re: Introducere Streamate.com

Avem un newsletter fresh pentru toate Modelele Streamate! Dorim sa va informam ca echipa Streamate munceste neincetat in spatele cortinei sa se asigure ca puteti transmite o calitate foarte buna de streaming, sa va aduca constant optiuni noi si imbunatatiri ale platformei. La fel ca multi dintre voi...
de Adrian
23 Apr 2020, 22:57
Jump to forum
Jump to topic

Re: Introducere Streamate.com

Pe PC am internet prin cablu de la RDS, iar pe telefon am internet de la Orange, și nu am alt fel de wireless în casă. Așa că, în afară de a configura un router wireless la aceeași rețea , soluție la care m-am gândit eu, Prin urmare, cum fac să fie bine? Tot timpul solutile cele mai ok sunt cele ma...
de Cata.Streamate
24 Apr 2020, 00:28
Jump to forum
Jump to topic

Re: Introducere Streamate.com

:writing_hand: Bună, Cătălina, și mulțumesc pentru informațiile oferite! Acum întrebarea mea este... Legat de Lovense, în secțiunea de FAQ a site-ului scrie așa: " you must be on the same wifi network as the computer you’ll stream from ", iar problema mea este că eu nu am aceeași conexiun...
de Adrian
26 Apr 2020, 05:55
Jump to forum
Jump to topic

Re: Introducere Streamate.com

:writing_hand: Adrian și Cătălina, vă mulțumesc din suflet pentru răspunsuri! Cu placere, cu siguranta nu am fost foarte clar in mesajul anterior. (tu ai inteles 100% dar ma gandesc si la restul) Rezolvarea cea mai simpla a unei situatii similare este cumpararea unui ROUTER WIRELESS - Cablul de la ...
de Adrian
06 Mai 2020, 13:21
Jump to forum
Jump to topic

Re: retardatii astia de la LJ si-au facut o obisnuinta din a suspenda conturile in fiecare zi

Mie imi place de Mery24

Cat despre GLAMOUR - el a facut diferenta!!! a prins bine tare ( o vreme 🥰 ) daca intelegi ce vreau sa zic 😅. Ca oameni au ramas acolo si nu au putut sa renunte la aceasta abordare este alta poveste de asta Multe siteuri sunt in cu mult peste jasmin si o sa ramana asa.
de Cata.Streamate
07 Mai 2020, 14:56
Jump to forum
Jump to topic

De 2X mai mult trafic pe STREAMATE

Deoarece in aceasta perioada inregistram o crestere mare de trafic pe site iar incasarile modelelor noastre existente sunt intr-o continua crestere, consideram ca putem sustine in continuare si alte modele noi cu experienta. Acesta este momentul oportun sa incerci Streamate daca nu ai facut asta pan...
de betterthansex
08 Mai 2020, 10:27
Jump to forum
Jump to topic

Re: retardatii astia de la LJ si-au facut o obisnuinta din a suspenda conturile in fiecare zi

Încearcă și streamate, Ice. Eu lucrez pe el de ani de zile și nu muri fără jasmin. Scapi de guesti, numai membri plătitori, mai cu bun simt. Dacă n ai deja cont,o sa dureze puțin sa ridici un cont nou, dar merita. Nici aici nu i sat fără câini, dar e foarte ok,cred ca am scris la suport de 2 ori în ...
de Adrian
20 Mai 2020, 03:47
Jump to forum
Jump to topic

Re: Suspendata Pe Livejasmin ?

Asta e doar o presupunere.. hai sa vedem, unde ajung , sunt foarte curioasa Nu este o presupunere este un fapt! tu ai jasmin in sange de asta te zmiorcai pe aici ca ti au inchis contul. Cand ai putea sa intelegi ca un sut in cur poate sa insemne ori un pas inainte ori chiloti intrati adanc in anus....
de WinXPfather
20 Mai 2020, 14:00
Jump to forum
Jump to topic

Re: Suspendata Pe Livejasmin ?

Offtopic! Membrul, sau de ce nu webmasterul ;). Poate ai intelege mai bine daca ti-ai imagina ca dau drumu la un site azi, si stai online pe el. Cati bani crezi ca-"mi" faci? Zero, in conditiile in care eu sunt pe minus... Deci "tu faci" bani siteului pentru ca! Poate acum intele...
de MariaBoroghina
20 Mai 2020, 17:46
Jump to forum
Jump to topic

Re: Suspendata Pe Livejasmin ?

Legat de acest topic , il urmaresc de cateva zile dar spre rusinea mea nu mi-am ruput un pic de timp sa ma implic si eu. De ceva timp, cativa ani , cei de la LiveJamsin si-au dorit sa se indrepte spre partea de mainstream sa poata aduce pe site un altfel de trafic, un trafic de non-adult. In acest s...
de evaeva1
20 Mai 2020, 18:39
Jump to forum
Jump to topic

Re: Suspendata Pe Livejasmin ?

Wow! ...speechless...daca as fi fost un model începător si as fi cerut un sfat sau o părere despre ce presupune acest job si as fi auzit asta , as fi fugit mancand nori! :confounded: As spune un singur lucru: de obicei culegem ceea ce semănăm. Sunt model de aproape 8 ani si rar am membrii gen: "...
de AlexutzaLive
21 Iun 2020, 15:13
Jump to forum
Jump to topic

Re: Vand camera Logitech C 920 pro HD lentila Carl Zeiss

Cumatro vezi ca mi-am luat eu noua cu 460 lei de la Altex... Stai cuminte...
de SAD^^EYES
11 Dec 2012, 00:21
Jump to forum
Jump to topic

Re: Top Webcams 2012-2013

Sad, tu zici de bec cu putere mare in tavan, dra in cauzl in acre folosesti sa zicme doar becul respectiv va trebuie unul cu lumina rece nu?Pentru ca nu mai intri in schema cu lumina calda in tavan si rece in fata Cred ca era tocmai invers schema.. lumina rece in tavan, lumina calda in fata (dar nu...
de Cata.Streamate
13 Iul 2020, 19:12
Jump to forum
Jump to topic

Re: NOUTATI STREAMATE

Salut tuturor! Am postat un articol nou pe Blog despre ''Cum si de ce sa faci streaming de oriunde folosindu-ti mobilul?'' Daca sunteti interesati/interesate sa il cititi, il gasiti aici: http://www.streamatemodels.ro/cum-si-de-ce-sa-faci-streaming-de-oriunde-folosindu-ti-mobilul/ Numai bine, Catalina
de Adrian
26 Iul 2020, 20:05
Jump to forum
Jump to topic

Re: Intarziere plata chaturbate pe paxum ..

Mery spun tot dar nu pot tot public, idealurile adanci sunt mistere, in privinta carora poate o sa ma lamureasca si pe mine un suflet binevoitor si cald.

Atunci cu siguranta am sa pot afirma ca sunt un norocos ;)

P.s. Ceva voluntari?
de Cata.Streamate
13 Aug 2020, 18:22
Jump to forum
Jump to topic

Re: NOUTATI STREAMATE

Buna tuturor!

Ce reprezinta aceasta activitate pentru voi, job sau pasiune? Ei bine eu am indraznit sa scriu un articol in blog despre acest lucru. Pentru curiosi, il puteti citi aici: http://www.streamatemodels.ro/cammingul ... u-pasiune/ O:-)
de betterthansex
18 Oct 2020, 19:34
Jump to forum
Jump to topic

Videochat vs Onlyfans

Cred ca toti am auzit de onlyfans. De cand cu pandemia , parca toata lumea are profil de onlyfans. O sa va zic de ce am preferat sa raman la videochat si sa imi inchid contul de onlyfans. Am decis,in paralel cu activitatea de videochat,sa imi deschid un cont de onlyfans .Cateva lucruri pe care e bin...
de Adrian
30 Oct 2020, 19:43
Jump to forum
Jump to topic

Re: buna

Din pacate nu prea mai intra baietii care ofereau sfaturi tehnice sau nu mai vor sa ofere sfaturi, habar nu am... Eu intentionez sa-mi fac un PC nou in urmatoarea perioada si pot sa va spun cam la ce ma gandesc eu. In functie de asta va puteti orienta si voi dar nu garantez ca sunt cele mai bune/ i...
de WinXPfather
30 Oct 2020, 20:59
Jump to forum
Jump to topic

Re: buna

Au zis fetele, nu mai are rost sa repete baietii, oricum, degeaba ;).


viewtopic.php?f=29&t=17770
de Unicornskaty
08 Ian 2021, 09:04
Jump to forum
Jump to topic

Re: Banca wire transfer-exclusING!

nimic nu ar fi posibil fara iubire , draga mea Mery! azi purced catre banca , cu speranta in suflet ca va fi bine... musai sa fie bine, nu-i asa? cum indrazneste banca sa imi tulbure zenul? refuz sa ma tulbur inutil... bag un Pilates azi si poate si munci in weekend si uite asa viata este frumoasa s...