Căutarea a găsit 98 rezultate

Return

de Anonima_me
12 Aug 2019, 19:53
Jump to forum
Jump to topic

Re: Poveste - Cum m-am apucat eu de chat!

Cum ar fi sa ai sansa sa iti retraiesti copilaria , dar de data sa fie asa cum ai visat-o. Eu o am. Cum ar fi sa il iert ,si sa o iau de la capatat? Sa iert ca Balaurul cu sapte capete m-a defecatat efectiv prin supracalire? Cum ar fi ,astazi dupa 13 ani,sa ii dau un telefon si sa ii spun. Suge-o. S...
de Anonima_me
18 Aug 2019, 13:21
Jump to forum
Jump to topic

Re: Poveste - Cum m-am apucat eu de chat!

Va multumesc din suflet. Multesc Mery, pt cuvintele frumoase, e o onoare ca le-ai asternut pe foaie pt ...mine ❤multumesc tuturor pt ca m-ati ascultat , m-ati citit , m-ati provocat , si mi-ati gadilat temerile. Ps : Nana's biggest wish : Sa fie acolo , asa cum si cat poate si pt o fetita, pe nume S...
de Unicornskaty
18 Aug 2019, 14:31
Jump to forum
Jump to topic

Re: Poveste - Cum m-am apucat eu de chat!

Constat ca primul mesaj nu apare, deci, voi relua ideile. Draga Mery , draga Anonima-me, onorat auditoriu,imi voi asterne si eu propriile cugetari asupra acestui subiect , atat de ofertant: a avea sau a nu avea copii.A raspunde acestei intrebari este poate greu , este imposibil sa ai un raspuns &quo...
de Adrian
26 Aug 2019, 17:39
Jump to forum
Jump to topic

Re: Vestimentatie videochat

Buna! Voiam si eu sa stiu ce tipuri de tinute folositi si ce credeti ca merge cel mai bine in asa fel incat sa fie pe placul membrilor? Cele care completeaza profilul si imaginea ta online. Tinutele se aleg in functie de ce transmiti tu - de ce vrei sa subliniezi/ce te avantazeaza. Ce i se potrives...
de Unicornskaty
29 Sep 2019, 08:35
Jump to forum
Jump to topic

Re: Poveste - Cum m-am apucat eu de chat!

Glam ,te înteleg si iti sunt alaturi in gand...tatal tau ,si mama mea ,si toti care nu mai sunt cu noi,si-au găsit liniștea in cealaltă dimensiune, loc de verdeața , loc de odihna , loc cu lumina. Mama îmi zicea :”nu mai plânge ca nu am murit încă !” Îmi zicea: “ nu îmi vii plânsă când vii sa ma viz...
de WinXPfather
03 Oct 2019, 13:44
Jump to forum
Jump to topic

Re: Primul studiu psiho-sociologic efectuat vreodata in Romania

Sa vezi rezultate ale studiului cand reusesti "introducerea", de fapt scoaterea din grota a modelelor tip caverna, care se duc cu hanoracul pe cap la baia proprie din grota. Alea ce fac 500$/perioada de lene si neinformare, dar striga din anonimat ca studiorile sunt cah ca scalvagesc model...
de Cata.Streamate
11 Oct 2019, 15:41
Jump to forum
Jump to topic

Proiect Streamate Franta - mai mult trafic si incasari garantate!

Vesti bune pentru modelele vorbitoare de limba Franceza! Acum puteti avea prioritate pentru mai mult trafic si incasari garantate! Suntem extrem de incantati sa anuntam un nou proiect Streamate dedicat tuturor modelelor vorbitoare de limba Franceza. Studiile arata ca membrii au tendinta sa cheltuie...
de Adrian
27 Oct 2019, 22:52
Jump to forum
Jump to topic

Re: problema users cb,mfc

Nu se găsește nimeni sa îmi răspundă și mie ? :( uffff Daca raspunzi la mesajul scris de GlamChatStudio - exista sansa ca cineva sa iti dea doua-trei sugestii ( ajutor concret / personalizat nu ai cum sa primesti pe forum ) - oricum e din ce in ce mai greu pt modelele care nu fac ce e de facut - si...
de sunflower
05 Mar 2010, 22:07
Jump to forum
Jump to topic

E nevoie si de noroc...personal, cred ca aspectul fizic nu e un must. Atat timp cat te ingrijesti, e cam imposibil sa arati, sa zicem, ca un boschet. Trebuie folosit creierul la maxim. Daca nu ai imaginatie, nu esti inventiva, vei deveni plictisitoare si neinteresanta pt majoritatea membrilor si nu ...
de Adrian
19 Noi 2019, 22:44
Jump to forum
Jump to topic

Re: Site-uri de videochat geman

Mery24 scrie: 19 Noi 2019, 20:16 :writing_hand: Salut!

Sites nemțești de care știu eu, sunt: Visit-X, 777livecams și PX24.

Succes! :relaxed:
Nu ma obosesc sa raspund.

Daca stiu ca esti tu in zona problem solved.

Nu a fost intrebare la care sa nu dai un raspuns la obiect.

Bravo
de Nord
28 Noi 2019, 17:05
Jump to forum
Jump to topic

Re: Withdraw Funds By Card Request Failed: Paxum

4. Daca ai venituri sub pragul national de plata al TVA (299.999 lei / an fiscal calendaristic) este cel mai ieftin sa te faci PFA cu un singur obiect de activitate (unul singur) la care impozitele sunt ca si pentru un salariu minim pe economie INDIFERENT CAT CASTIGI, adica circa 1000 lei pe luna p...
de Adrian
12 Ian 2020, 07:09
Jump to forum
Jump to topic

Re: Vand camera BCC Logitech 950, Nora Rabbit si Lush Lovense,plus diverse costumatii sexy

Daca nu a cumparat kiss777 tot, eu sunt interesat de lovelush.

Trebuie proba in vagin sa vedem ca functioneaza corespunzator

Dau ban frumos nu este problema.

Te rog sa ma anunti.


P.S. Ai folosit cu doar cu prezervativ sau l-ai mai scapat si fara?
de GlamChatStudio
25 Ian 2020, 14:32
Jump to forum
Jump to topic

Re: Optiunea de a da discount membrilor pe Jasmin

@Mery, te pup :* , ai dreptate, mai pe scurt in vanzari este permis cam orice cat timp iti aduce profit, orice strategie care functioneaza pentru un om este buna pentru ca pretentiile sunt diferite. Nu exista concurenta pentru ca fiecare are un target diferit, un model este super multumit daca face ...
de GlamChatStudio
25 Ian 2020, 11:33
Jump to forum
Jump to topic

Re: Optiunea de a da discount membrilor pe Jasmin

Din ce scrie acolo intr-adevar nu pare sa fie discount valabil doar pentru anumiti membrii dar nu apare aproape la nici unul, cred ca imi scapa ceva dar nu stiu ce. Nu ma duc la suport pentru atata lucru ca nu-mi place sa atrag atentia asupra mea din orice. Am crezut ca poate stie cineva aici pe fo...
de GlamChatStudio
27 Ian 2020, 10:21
Jump to forum
Jump to topic

Re: Optiunea de a da discount membrilor pe Jasmin

Daca singura informatie revelatoare a fost cea data de Ice si nu de Mery care a scris atat de mult si atat de bine eu cred ca ar trebui sa va sfatuiti pe PM.Sunt convinsa ca o sa te ajute maxim sa stii ca niciodata nu a mers vchatul, ca nu ar mai trebui sa faca nimeni vchat, ca studiourile nu ar tre...
de betterthansex
31 Ian 2020, 08:11
Jump to forum
Jump to topic

Re: Optiunea de a da discount membrilor pe Jasmin

Cata discuția pe discountul asta. Eu nu lucrez pe Jasmin, dar... Cum au zis și Mery și Glamchat, e un tool bun dacă îl folosești cu cap. Eu sincer în 6 ani n am dat nici un discount, n am scăzut la preț pt nimeni pt ca nici un membru bun nu mi a cerut discount. Sa nu mai zic de discuția din fiecare ...
de GlamChatStudio
01 Feb 2020, 02:31
Jump to forum
Jump to topic

Re: Optiunea de a da discount membrilor pe Jasmin

Cât despre tine, Ice999 , nu vrei să faci și tu parte din Clubul Minunaților ??? O:-) :relaxed: Nu alaturi de persoane care tin minte fiecare mesaj pe care l-am scris eu in 2015. si cu atata ura le repeta ori de cate ori zic si eu ceva pe aici...In rest, numai ganduri bune oamenilor normali la cap ...
de GlamChatStudio
29 Ian 2020, 06:03
Jump to forum
Jump to topic

Re: Optiunea de a da discount membrilor pe Jasmin

Mery, ce sa inteleaga un model mediocru, care mai da si info gresite pe care altii le iau de bune? Ce sa inteleaga cineva care toata viata lui de model, a urat cu patima modelele de succes, studiourile nu mai spun, tot ce a scris pe acest forum au fost numai rautati si nimic relevant. Ce sa inteleag...
de theselby
15 Feb 2015, 10:46
Jump to forum
Jump to topic

Re: Peste 100 pagini de documentatie pt videochat

Buna, Doar o parte din capitole mai poti fi citite (si/sau printate) de pe http://chatlive.ro/sfaturi-videochat, site-ul vechi (documentatie.chatlive.ro) va face redirect automat acolo. Cat despre capitolele care intr-adevar nu au fost migrate, asa am decis intrucat informatiile respective le gasiti...
de Adrian
12 Mai 2018, 16:19
Jump to forum
Jump to topic

Re: Antifonare camera!!! recomandari, sfaturi?

http://www.details.ro/shop/ s au ocupat de antifonare si tratament acustic pentru multe studiouri audio ( smiley, inna, bug mafia, fly records, etc etc cluburi bucuresti) Fac si proiecte de acest gen si anume tratament acustic apartament, izolatie fonica apartamente, etc etc camere insonorizate acum...
de WinXPfather
13 Mar 2020, 11:28
Jump to forum
Jump to topic

Re: laptop pentru noua versiune jasmin

Nu ai citit cu foarte mare atentie, e si greu ca asa se intampla cand scopul pe topic e altul. Aici cei ce intreaba vin si cu rspunsul. 250mil e raspunsul cuiva care nu stie ce pc sa ia, i se raspunde si continua cu altele. Nu vor sa stie cu adevarat, ca altfel cautau configuratii date mura-n gura d...
de bellydancerx
13 Mar 2020, 22:20
Jump to forum
Jump to topic

Re: laptop pentru noua versiune jasmin

multumesc frumos mery! am inteles.