Căutarea a găsit 98 rezultate

Return

de Adrian
27 Mar 2018, 05:20
Jump to forum
Jump to topic

Re: In cat timp va dezbracati in pv

Ca sa ii distrag atentia arat cu degetul intr-o parte si il intreb ai vazut asta? In timp ce se uita dupa ce am aratat eu, ma dezbrac instant.
de wrongturn2020
11 Apr 2018, 12:18
Jump to forum
Jump to topic

Re: S-a INCHIS First Choice?!

Cata rautate. Daca e sa fim rai, pai hai sa fim. Te dai mare cunoscator de limba engleza dar nu stii sa vorbesti romaneste. Invata-ti propria limba inainte sa te iei de altii aiurea.
de mariuca
11 Apr 2018, 18:08
Jump to forum
Jump to topic

Re: S-a INCHIS First Choice?!

Mery24 scrie: 11 Apr 2018, 15:39 :writing_hand: ..și „pormă” mai vedem noi ce-om mai face, cum împărțim banii. *) :blush:
Mai bine jumatate-jumatate decat frateste, Mery!
de betterthansex
26 Apr 2018, 19:01
Jump to forum
Jump to topic

Re: VC pt o incepatoare

6 7 ore online sunt putine , mai ales cand ai de ridicat un cont nou. Te sfatuiesc 10 ore online , 6 zile pe saptamana . Si n doua luni sa mi spui mie cutu daca nu te ridici
de WinXPfather
26 Mai 2008, 01:00
Jump to forum
Jump to topic

Rejina di mai sus zishi ghini tari shi zishi. Mai era un post pe aici cu cineva ce se intreba de ce toti membrii ce intra stau cateva minute si sunt setati pe "show me", si se intreba daca astia sunt membrii siteului respectiv, lj in speta parca. Pai e destul de simplu..."ceva" i...
de WinXPfather
27 Mai 2008, 01:09
Jump to forum
Jump to topic

Sper ca nu te referi la mine cu judecata Antoine, eu nu am facut asta, eu doar am vorbit la modul general, chestii pe care le cred general valabile. Nu puteam face greseala sa judec, neavand absolut nici o data, necunoscandu-te. Mai mult, cred ca s-a nimerit de am postat pe topicul asta raspunzand d...
de WinXPfather
30 Apr 2018, 02:41
Jump to forum
Jump to topic

Victime a FirstChoicePay cu initiativa!

Model prins in caruselul FCP pe litoral actioneaza (doar nu s-o intoarce acasa doar pentru atat!):

Imagine

Nu cedati, luptati pentru dreptul de a detine un card functional. Hai sa o facem muza ce ne inspira!
de evaeva1
06 Mai 2018, 09:28
Jump to forum
Jump to topic

Cum intri in legalitate ca model independent

Salutare, Am tot dezbătut în ultimii ani acest aspect aici pe forum si m am gandit ca ar fi un lucru bun sa împărtășesc cu cei interesati pașii care sunt relativ simpli . Mi a luat ceva timp si nu am gasit chiar toate răspunsurile aici deși poate de unii erau demult cunoscute:-) Ma adresez celor car...
de Ionela88999
07 Mai 2018, 12:49
Jump to forum
Jump to topic

Re: Cum intri in legalitate ca model independent

Am sa incerc si eu sa va spun cum sta cu deschiderea unui srl si sa raspund si la intrebarea lui pacino. Treaba sta in felul urmator . 1.deschizi un srl pe numele tau ,cu cod caen principal: CAEN 8299 Alte activităţi de servicii suport pentru întreprinderi (inclusiv activitatea de videochat pe site-...
de Nord
07 Mai 2018, 10:57
Jump to forum
Jump to topic

Re: Cum intri in legalitate ca model independent

Salut ! Foarte bine ca ai mentionat aceste lucruri aici! Contributiile CAS si CASS se platesc trimestrial iar 10% impozit pe venitul net se plateste la sfarsitul anului dupa ce depui declaratia 211! Teoretic nu ai nevoie de contabil dearece contabilitatea se tine in partida simpla si nu ai de inchei...
de Adrian
10 Mai 2018, 22:14
Jump to forum
Jump to topic

Re: VC pt o incepatoare

6 7 ore online sunt putine , mai ales cand ai de ridicat un cont nou. Te sfatuiesc 10 ore online , 6 zile pe saptamana . Si n doua luni sa mi spui mie cutu daca nu te ridici Doamne...ma simt asa prost .. si eu, care am periode cand nu am nici macar 10 ore pe saptamana lucrate, ba chair am cateodata...
de betterthansex
26 Mai 2018, 18:55
Jump to forum
Jump to topic

Re: Secondary Balance - Cosmo

Mery , stiam deja asta , am citit , dar se pare ca termenul initial a fost 25.. deci o tin din termen in termen :))) o sa trec pe paxum si mi bag ceva n cecul asta :)))
de betterthansex
29 Mai 2018, 10:33
Jump to forum
Jump to topic

Re: Secondary Balance - Cosmo

Tot ma uit si ma minunez,la cati bani ati pierdut pe cardurile astea pe firstchoice si pe cosmo.De ce nu faceti legal ."Mai anonim",nu se poate,SMECHERIILE S-AU DUS,pa si pussy,cati bani ati pierdut,mai bine plateati taxele alea si stateati linistite. Paxum-cont bancar RO ,platesti taxe,n...
de MassEffect
29 Mai 2018, 16:05
Jump to forum
Jump to topic

Re: Splitter se blocheaza

Solutie , windows7 64bit, so splitter verysoft, nu o as mai ai probleme
de WinXPfather
09 Mar 2017, 14:06
Jump to forum
Jump to topic

Re: Buna ziua, as vrea niste sugestii :)

Pai tu il faci caterinca. Tu ai zis ca ramane configuratia din linkul dat de glamour, fara ca macar sa-l studiezi cu atentie. Ma rog, in general in functie de implicare se inchide studioul mai devreme sau ... niciodata. Configuratia tu o faci. Nu-ti recomand sa iei ceva impachetat. Asa ca nu prea e ...
de Smart
09 Mar 2017, 16:38
Jump to forum
Jump to topic

Re: Buna ziua, as vrea niste sugestii :)

Hai sa mai pierd niste timp. Configuratie pc:
I7 7700k
Placa de baza z270
16gb ddr4
Ssd 128gb
Sursa 500w peste 200 ron
Carcasa peste 200 ron
Cooler procesor aprox 150 ron
Optional placa video 300-400 ron

Total cu toate accesoriile aprox 4000 ron
de GlamChatStudio
11 Iun 2018, 06:31
Jump to forum
Jump to topic

Re: Live Jasmine - Poze reject

:writing_hand: Bfx, poate asta vă ajută. Din câte am văzut în link, sunt tot felul de detalii de care trebuie ținut cont și care pot fi omise cu ușurință (prea închis, prea luminos, plus exemple de așa da): http://wiki.jasmin.com/display/EW/Profile+Picture+Requirements . Acum am facut cont pe Jasmi...
de Bfx
12 Iun 2018, 10:32
Jump to forum
Jump to topic

Re: Live Jasmine - Poze reject

VAI DE MINE!!!! Pacat ca sunteti femeie ca m-as fi indragostit de dvs.! Dar pot sa va numesc Mentora mea de azi incepand? M-ati lasat cu gura cascata de ce ati scris. Superrrrr! Multumesc pentru efortul si timpul dvs. Poate ar trebui sa va apucati sa scrieti o carte? Aveti talent. Foarte bune sfatur...
de GlamChatStudio
21 Iun 2014, 12:32
Jump to forum
Jump to topic

Act and behave as a webcam model

I wanna remind you something most of you forget. A member on an adult site is a human being just like you and it has to be treated accordingly. We all have happy or sad moments, desires, frustrations. And that applies to the members also. You see...Every models wants members to be true gentlemen and...
de Adrian
06 Noi 2012, 20:23
Jump to forum
Jump to topic

Articol detaliat despre setarile de lumina pentru videochat

Salut tuturor, in acest topic am sa dezvolt un alt subiect important pentru aceasta activitate in special pentru partea video. Dupa cum bine stiti calitatea video este rezultatul unui cumul de factori dintre care amintesc lumina folosita expunerea si balansul de alb. In acest topic / tutorial am sa ...
de Adrian
28 Sep 2011, 08:11
Jump to forum
Jump to topic

Tutorial profil model pe MyFreeCams

Pentru ca de-a lungul timpului, mai multe persoane cu care am colaborat m-au rugat sa le ajut cu crearea profilului pe MFC, creare in sensul de design/grafica, am studiat acest aspect si doresc sa va impartasesc si voua cum se face un profil custom pe MFC. Care este misterul respectivelor profile, c...