Căutarea a găsit 97 rezultate

Return

de Mery24
08 Aug 2021, 19:13
Jump to forum
Jump to topic

Re: Transfer Paxum-Revolut

:writing_hand: Salut, Michela! Personal nu folosesc Revolut , dar știu persoane care fac transfer Paxum - Revolut și funcționează. Revolut , la fel ca Monese , nu este adult friendly , și atunci este de preferat să transferi sume mai mici ca să nu ieși în evidență, riscând astfel blocarea contului, ...
de Mery24
10 Aug 2021, 17:16
Jump to forum
Jump to topic

Re: Webcams 4k şi captura 4k - 2019-2021!!!

:writing_hand: Din ce stiu eu Brio 4k a avut ceva probleme in conditii de streaming indelungat, se bloca dupa cateva ore sau chestii de genu. De asta au venit cu stream edition, versiune unde au rezolvat probleme. Probabil că au fost ceva probleme la un moment dat, cum zici tu, SAD^^EYES , poate au ...
de Mery24
10 Aug 2021, 14:34
Jump to forum
Jump to topic

Re: Webcams 4k şi captura 4k - 2019-2021!!!

:writing_hand: Buna! Am decis sa achizitionez Logitech Brio Ultra HD, dar nu stiu pe care sa o aleg dintre cele doua: 1. Camera web logitech brio 4k 960-001106 Rezolutie video (pixeli) 4096 x 2160 Interfata USB 3.0 Microfon Da Dimensiune (mm) 102 x 27 x 27 mm Altele Mod HDR RightLight 3 Greutate 63 ...
de Mery24
11 Aug 2021, 18:16
Jump to forum
Jump to topic

Re: Webcams 4k şi captura 4k - 2019-2021!!!

:writing_hand: Am văzut și eu acum partea despre Brio din acel video, și într-adevăr cum zicea SAD^^EYES , și acest băiat spune că Logitech Brio 4k ar avea ceva probleme. Ideea este că acest video este din 2019, eu Logitech-ul Brio 4k l-am achiziționat în 2021, și tind să cred că în acest interval d...
de Mery24
21 Oct 2021, 00:24
Jump to forum
Jump to topic

Re: PAXUM CARD A MURIT

:writing_hand: Salut!

Am încercat acum să mă loghez în contul Paxum și a mers. Cât despre azi-dimineață, nu știu ce să zic că nu am încercat.
de Mery24
04 Noi 2021, 18:45
Jump to forum
Jump to topic

Re: Cosmo transfer

:writing_hand: Acum in legatura cu cosmo :: ce tip de carduri ofera? visa sau mastercard? merg la orice atm? mersi Cardul meu CosmoPayment este VISA , dar din câte am citit pe alte forumuri, ar avea și MasterCard . Merge cam la orice ATM, dar poate mai sunt și excepții (nu am întâmpinat). e mai sigu...
de Mery24
14 Feb 2022, 02:11
Jump to forum
Jump to topic

Re: Configurare PC+Monitor+Webcam

:writing_hand: Salut! Mergi pe Intel , procesor + generație cât mai noi. Preferabil configurație personalizată componentă cu componentă, exact așa cum ți-l dorești. Astfel de servicii + asamblare găsești la Cel.ro , pcgarage.ro sau eMAG.ro (poate și la alții). Logitech PTZ Pro 2 e un webcam foarte m...
de Mery24
18 Mai 2022, 07:29
Jump to forum
Jump to topic

Re: Streamate trafic

:writing_hand: Salut, Ariadne! Da, Streamate.com este un site bun care merită încercat, îndrăznesc să afirm că Streamate.com reprezintă unul dintre cele mai bune și sigure site-uri de videochat în aceste vremuri tulburi și incerte. Părerile, vezi tu, sunt împărțite, fiecare cât poate și cât știe, de...
de Mery24
12 Iun 2022, 14:24
Jump to forum
Jump to topic

Re: Pot transfera bani din Paxum pe Wise?

:writing_hand: Da, se poate. Pe Wise, Revolut, Monese sau card românesc. De Revolut și Monese știu că nu acceptă tranzacții cu bani din adult, și atunci este recomandat să transferi sume micuțe care să nu bată la ochi, că după îți cer dovadă cu proveniența banilor și riști blocarea contului, respect...