Căutarea a găsit 11 rezultate

Return

de alexiss
30 Oct 2019, 12:29
Jump to forum
Jump to topic

Re: Banca nu aproba plati provenite din videochat

Am avut fix aceiasi problema cu aceiasi banca dupa 5 ani de colaborare cu ei si bani multi .
Libra Bank nu are nicio problema cu videochat-ul . Iti recomand sa mergi acolo . Ai sa descoperi ca inclusiv schimbul valutar e o idee mai avantajos decat la BT .
Succes acolo .
de meowmeow
30 Mai 2021, 10:54
Jump to forum
Jump to topic

Re: raiffeisen schimbare limite retragere ATM

Buna! Am incercat ATM Raff zilele trecute si limita este de 900. La fel ca ING si altele. Mai exista vreo ATM de unde se poate retrage o suma mai mare?
V-as fi recunoscatoare de ne-ati informa!

Zi buna!
de pregnant87
30 Mai 2021, 22:41
Jump to forum
Jump to topic

Re: raiffeisen schimbare limite retragere ATM

Buna seara. ATM-urile BRD dau 2000ron/tranzactie(eu sunt limitata la 5 tranzactii/zi Cosmopay(5x600$/3.000$/zi)DACA au bancnote de 50ron!!!LOL Daca au bancnote de 100,200ron poti scoate 2.300 ron/tranzactie. Prima data incerci 2200/2300 ron.....daca are bancnote de 50ron,iti spune sa extragi o suma ...
de Teb15
06 Mar 2021, 13:37
Jump to forum
Jump to topic

Re: Banci care accepta plati prin wiretransfer de la Chaturbate

Eu doar ce mi -am facut un pfa ... contabilul mi a gasit codul caen care se potriveste cel mai bine videochatului ,, alte activitati recreative si distractive ,, problema este ca am fost la 2 banci ing si firstbank care mi au refuzat deschiderea contului pe motiv ca aceasta activitate nu este eligib...
de pregnant87
04 Iun 2021, 22:19
Jump to forum
Jump to topic

Re: Raiffeisen schimbare limite retragere ATM

Shadow multumim de info.
Depinde de card,eu vorbesc despre Cosmopay(limita 3000$/zi),adica 5 tranzactii de 2200ron.La BRD,ce trebuie in plus adaugat...ALEGETI IN STANGA FARA CONVERSIE!!!
Daca alegeti dreapta,cu conversie va da 3,65ron/$.....Fara Conversie 3,81ron/$.
de Memsy
17 Iun 2021, 23:22
Jump to forum
Jump to topic

Re: PAXUM CARD A MURIT

Gizas Craist si cand credeam ca mai rau nu se poate dupa ce epay a anuntat ca suspenda cardurile din 10 iulie (subiect care NU pare sa prezinte interes pentru nimeni de parca sunt singura care foloseste epay) acum au inchis si astia de la paxum cardul mastercard. Si doar ce il primisem. Am platit vr...
de SAD^^EYES
17 Iun 2021, 22:32
Jump to forum
Jump to topic

Re: PAXUM CARD A MURIT

Urgent Notice about your Paxum SEPA Mastercard To our valued customers, We regret to inform you that the Paxum SEPA Mastercard is no longer active, effective immediately. This is happening because the issuing the bank has decided to change its risk appetite policy to exclude adult industry professi...
de pregnant87
22 Ian 2021, 23:02
Jump to forum
Jump to topic

Re: Program de trafic pentru chaturbate gratis ?

Dupa 6 ani aproape zilnic pe Cb...4-7 ore,cu 450+k followers,am ajuns sa am 60 de oameni in camera(52anonimi)dupa 2 ore online....suportul are aceiasi placa(mesaj)dupa ce iti raspunde la 2 zile minim....primii 4 ani de exceptie,ultimii 2 ani jalnici,dar per total buni :) Ideea este sa mergi mai depa...
de Ana74
16 Ian 2022, 18:35
Jump to forum
Jump to topic

Re: PAXUM CARD A MURIT

era minunat sa fi ramas traficul de Sarbatori.....este o scadere maricica a traficului (livejasmin)...confirm:(
de MichelleM
16 Ian 2022, 18:25
Jump to forum
Jump to topic

Re: PAXUM CARD A MURIT

Buna fetele , cum se misca la voi treaba?la mine e foarte mort , cel putin pe stremate si livejasmin ?
Nu mai e trafic mai deloc...
la voi cum e?
multumesc
cred ca si la baieti e jale
de WinXPfather
24 Ian 2022, 14:22
Jump to forum
Jump to topic

Re: Paxum are probleme ??

Nu are legatura cu Paxum. Si nu, nu va mai reveni. Chiar va mai scadea in timp.