Căutarea a găsit 4 rezultate

Return

de arabu
14 Apr 2018, 06:08
Jump to forum
Jump to topic

Re: Deschidere cont Paxum

Ce cont paxum trebuie sa deschid Business sau Personal? Mentionez ca sunt model independent. Si in cat timp ajung cardurile de la Paxum ca am auzit ca si la ei sunt probleme deoarece choice bank le emiteau si lor cardurile. Corect? buna cont personal trenuie sa dsechidet cardurile dureze cam 40 de ...
de Studio20
01 Mai 2018, 15:14
Jump to forum
Jump to topic

Re: Parere, noua metoda de plata "COSMO"

Cosmo nu e cumva un nou "brand" al celor de la Payoneer/Choice Bank/First Choice Pay?

Daca e asa, nu ar vrea stimabilii sa dea inapoi toti banii inca blocati in FCP si pe urma sa isi faca un brand nou??
de Mery24
09 Iul 2018, 13:39
Jump to forum
Jump to topic

Re: A primit cineva cardul Paxum, noile carduri?

:writing_hand: Eu mi-am adauagat cardul de la BCR pe contul Paxum, si cand incerc sa transer pe el, imi apare" Sorry this card is not accepted". La o amică i-am adăugat la Paxum card BCR, dar merge doar cu transfer EFT, fără erori și în timp util. BRD nu merge la Paxum cu niciun transfer ș...
de KaylinDream
12 Noi 2019, 14:20
Jump to forum
Jump to topic

Re: Societate ipocrita si moralista!

Societatea romaneasca se imparte intre oameni religiosi si oameni "fara dumnezeu". Pentru ca noi suntem considerati fara morale si fara dumnezeu nu suntem acceptati de majoritatea populatiei. Educatia sexuala si sexul in sine sunt considerate subiecte taboo, chiar daca este natural si impe...