Căutarea a găsit 6 rezultate

Return

de manuela222
26 Apr 2018, 21:57
Jump to forum
Jump to topic

Re: Parere, noua metoda de plata "COSMO"

Bestthing2018 scrie: 26 Apr 2018, 19:24nope .
Vezi de aceea ziceam ca astia de la cosmo sunt cei de la firstchoicepay..E total ciudat cu ei! Daca iti zice ca deja aveai cont cu ei...ceva e in neregula
de manuela222
08 Mai 2018, 20:51
Jump to forum
Jump to topic

Re: sugestii de site-uri cu privat direct

https://www.visit-x.net/en

Daca am inteles bine intrebarea ta, iti recomand acest site!
de manuela222
08 Aug 2018, 10:34
Jump to forum
Jump to topic

Re: Limita lunara/anuala de primit la Raiff pt a fi safe

Cred ca suma anuala maxima este de 10.000 euro. Si fiecare plata primita (daca nu vrei sa fii sunata) nu trebuie sa depaseasca 2500 euro.
de manuela222
05 Sep 2018, 13:41
Jump to forum
Jump to topic

Re: Acoperire legala pana cand pot depune declaratia 201 ?

Formularul 201 e pentru persoanele care primesc in mod sporadic niste bani (ex de la o ruda din strainatate (dintr-o tara care nu apartine UE, pt ca daca e din UE exista convenția privind dubla impunere) care a vandut un apartament si ii trimite acelei persoane din Romania o parte de bani. In conclu...
de manuela222
04 Noi 2016, 05:06
Jump to forum
Jump to topic

Re: Cum procedati cu modelele noi? Nu mai stiu ce sa fac!

Nu stiu daca trebuie recomandat psiholog, nu cred ca este o idee buna, sunt o gramada de oameni destepti chiar genii, care se comporta ciudat din punctul de vedere al majoratatii, asta nu ii face nebuni, sau traumatizati etc.. sunt doar diferiti.. tu doar daca afli de la ea ca a suferit de X chesti...
de manuela222
06 Mai 2020, 12:32
Jump to forum
Jump to topic

Re: retardatii astia de la LJ si-au facut o obisnuinta din a suspenda conturile in fiecare zi

:writing_hand: Mda... Plină lumea de retardați. Blestemele ca blestemele, dar la tine te gândești? Că te necăjești de atâția ani cu saitul ăsta și nu îți folosește la nimic. Mai ales când sunt atâtea saituri. Probabil nu ți se potrivește, nu ești de acolo. Mereu învățăm, mereu creștem. Devenim mai ...